Fot: Instagram
Udało się?
1/5
Fot: Instagram

Rihanna lata świetności ma za sobą. Po tym jak jej kariera nabrała niewyobrażalnego tempa, Riri zaczęła sięgać po różnego rodzaju używki. Narkotyki i alkohol wprawiały gwiazdę  stan wiecznego głodu, a to doprowadziło do zgromadzenia aż 14 dodatkowych kilogramów! 

 

Plotkowano nawet, że piosenkarka spodziewa się dziecka, ale minęło już tyle czasu, że maleństwo lada moment pojawiłoby się na świecie. Nadwaga wokalistki nie ma więc nic wspólnego z poważnymi planami założenia rodziny. A szkoda...

 

Zobacz: Rihanna jest w ciąży?! Wszyscy na wielkiej gali patrzyli na jej brzuszek! ZDJĘCIA

 

Najnowsze zdjęcia Rihanny to dowód, że gwiazda chciałaby jednak zamaskować swoje krągłości. Kreacja, w której ostatnio się zaprezentowała niestety przynosi odwrotny skutek. Brązowy kombinezon z wiązaniem tylko ją poszerza, choć fani kobiecych piersi będą zachwyceni - materiał jest prześwitujący. Do tego Riri założyła materiałowe buty, które sprawiają, że jej noga wygląda na potężną! Na dodatek cała stylizacja jest mało kobieca. Sytuację ratują tylko błyskotki - bransoletki, pierścionki i naszyjnik.

 

Więcej: Ale WTOPA! Rihanna wyszczupla się na zdjęciach w Photoshopie! Mamy dowód! Ewidentny...

2/5
Fot: Instagram

W sumie pod tymi zdjęciami na Instagramie Rihanna zebrała prawie 7 milionów lajków! To znaczy, że internautom jej wizerunek przypadł do gustu. 

3/5
Fot: Instagram

A Tobie jak podoba się wokalistka w tej stylizacji? 

4/5
Rihanna
Ons/kolaż Polki.pl

Tak Rihanna wyglądała na początku swojej kariery i kilkanaście kilogramów wcześniej. 

5/5
Rihanna
ONS

Jesteśmy bardzo ciekawi, w którym wydaniu bardziej Wam się podoba? 

Więcej na temat Rihanna