Rihanna Rihanna Rihanna Rihanna w srebrnej sukience. Widać, że ukryła dodatkowe kilogramy? Dlaczego Rihanna przytyła 12 kilogramów?
Rihanna
Instagram
1/5
Rihanna
Instagram

W 2009 roku Rihanna padła ofiarą przemocy w związku. Została pobita przez swojego ówczesnego chłopaka Chrisa Browna, w efekcie czego trafiła do szpitala. Okazuje się, że obecnie ta sytuacja dla niektórych jest powodem do niewybrednych żartów. Na Snapchacie pojawiła się reklama skandalicznej gry "Would You Rather", w której użytkownik ma do wyboru - czy woli uderzyć Rihannę, czy Chrisa Browna! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Z kim była związana Rihanna? Poznajcie historię wszystkich związków artystki!

2/5
Rihanna
Instagram

Reklama gry wywołała prawdziwy skandal. Nie trzeba dodawać, że Rihanna była oburzona. Na swoim Instagramie napisała:

 

To już nie jest moja ulubiona aplikacja. Próbuję tylko zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. Chciałabym nazwać to ignorancją, ale wiem, że nie jesteście aż tak głupi. Wydaliście pieniądze na przyniesienie wstydu ofiarom,  zrobiliście z tego żart - napisała.

 

Zobacz: Kuzyn Rihanny został zastrzelony! „Nie mogę uwierzyć, że jeszcze zeszłej nocy trzymałam cię w ramionach...” 

3/5
Rihanna
Instagram

Spółka Snap, właściciel Snapchata, próbowała się tłumaczyć, wyjaśniając, że do publikacji reklamy doszło przez błąd w systemie! Rihanna nie przyjęła przeprosin i oskarżyła Snapchata o wyśmiewanie się nie tylko z niej, ale także z wielu ofiat przemocy. 

 

Zobacz: Wszystko, co zawsze chciałaś wiedzieć o makijażu Rihanny

4/5
Rihanna w srebrnej sukience. Widać, że ukryła dodatkowe kilogramy?

Ta sytuacja może zniszczyć Snapchata. Już teraz przez skandal akcje spółki straciły na wartości o prawie 5 proc. na giełdzie! Warto dodać, że w lutym tego roku spółka straciła 1,5 mld dolarów wyceny giełdowej, gdy Kylie Jenner ogłosiła, że już nie korzysta ze Snapchata.

 

Zobacz: „Dlaczego jej to zrobiłem?!”. Chris Brown po latach opowiada o związku z Rihanną

5/5
Dlaczego Rihanna przytyła 12 kilogramów?
East News
Więcej na temat Rihanna