Ricky Martin skończył 41 lat

Ricky Martin przekroczył czterdziestkę [FOTO]

Ricky Martin skończył 41 lat

Przed Ricky Martinem kolejny etap życia. Gwiazdor skończył dzisiaj 41 lat. Na rynku zadebiutował w 1991 roku albumem "Ricky Martin". Łącznie sprzedał ponad 60 milionów płyt na całym globie.

Ricky pierwsze zetknięcie ze sceną odnotował jako 12-latek w latynoamerykańskim boysbandzie Menudo. Wtedy wypatrzyli go nowojorscy producenci serialu "Alcanzar una estrella", w którym jako uroczy nastolatek zaczął karierę aktorską. Rok później porzucił ją kosztem nagrania debiutanckiej płyty. Pierwszy krążek rozszedł się na całym świecie w "tylko" milionowym nakładzie. Był to najsłabszy wynik sprzedaży z pośród wszystkich dziewięciu płyt, które Martin ma na swoim koncie. Największym zainteresowaniem cieszyła się płyta "Ricky Martin II", wydana w 1999 roku, kupiona w ponad 20 milionowym nakładzie.

W sierpniu 2008 roku piosenkarz został ojcem synów bliźniaków, które urodziła matka zastępcza. Wtedy też media zaczęły spekulować nad odmienną orientacją seksualną Rickiego. Piosenkarz miał tego dość i dwa lata później, w marcu 2010 roku, oficjalnie oznajmił, że jest gejem. Od sześciu lat jest w związku z Carlosem Gonzalezem.

Według krytyków, forma muzyczna Martina spadła, jednak mimo to nadal jest jedną z największych gwiazd muzyki latynoskiej. Zobaczcie jak z każdym rokiem Ricky Martin przystojnieje:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39