AFTERPARTY EXCLUSIVE

Richardson opowiedziała o seksie z Zamachowskim

AFTERPARTY EXCLUSIVE

Związek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego zaskoczył wszystkich. Informacje o romansie prezenterki i aktora wywołały ogromne zamieszanie w świecie show-biznesu. Dopiero kilka tygodni temu Zamachowski i Richardson pojawili się na oficjalnej imprezie, gdzie fotoreporterzy uwiecznili zakochaną parę. Od tamtej chwili Zamachowski i Richardson nie ukrywają swojego uczucia. Tak też było kilka dni temu, kiedy to na wizji dziennikarka opowiedziała o seksie ze swoim partnerem.

-Robiłam to przedwczoraj- usłyszeli widzowie programu  "Raz lepiej, raz gorzej". Ze Zbyszkiem? - zapytał ją współprowadzący, Roman Czejarek.

 

- Owszem, w sypialni- pochwaliła się Monika Richardson, która dodała kilka szczegółów... Rano, rano. Ja naprawdę wolę rano.

Ciekawe tylko, czy Zbigniew Zamachowski jest zadowolony z wyznania swojej partnerki na wizji. Wpadkę możecie zobaczyć w poniższym wideo:

Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49