Witold Pyrkosz i Małgorzata Kożuchowska na planie "M jak miłość"
East News

Widzowie im tego nie wybaczą? W "M jak miłość" zniknie ważna pamiątka po Lucjanie!

Witold Pyrkosz i Małgorzata Kożuchowska na planie "M jak miłość"
East News

Po wakacjach widzów „M jak miłość” czekają wielkie zmiany! Okazuje się, że będą one dotyczyły nie tylko obsady. Zobaczymy też wyremontowany dom Mostowiaków w Grabinie. Co prawda metamorfozę obejrzymy dopiero we wrześniu, ale już teraz produkcja w „Kulisach M jak miłość” ujawniła, że zmiana będzie naprawdę duża!

Czeka Państwa pełne zaskoczenie, ponieważ od nowego sezonu będziemy mieć zupełnie odnowiony dom - zdradziła Teresa Lipowska, która gra Barbarę Mostowiak.

Na czym polega metamorfoza w domu Mostowiaków?

Okazuje się, że największą zmianę będziemy mogli zobaczyć w kuchni. To bardzo ważne miejsce dla Mostowiaków. Tu odbywały się istotne rozmowy i zapadały decyzje, które zmieniały losy niektórych bohaterów. Głównym miejscem w kuchni było krzesło, na którym siedział Lucjan. Miał on swoje stałe lokum, które pozostało niezmienione nawet po śmierci Witolda Pyrkosza, odtwórcy roli seniora rodu Mostowiaków. W nowej, wyremontowanej kuchni nie zobaczymy już symbolicznego mebla. Zastąpi je nowoczesne, metalowe krzesło. Uzasadnienie metamorfozy poznamy dopiero w nowym sezonie. 

Warto pamiętać, że drewnianego mebla, na którym siedział Witold Pyrkosz przez 17 lat pracy w serialu, długo broniła Teresa Lipowska. W rozmowie z "Super Expressem" po śmierci aktora przyznała:

To krzesło, na którym siedział, stoi w tym samym miejscu, bo należy do niego. Nikomu nie pozwalam na nim siadać. Czasem, jak chcę poczuć jego obecność, sama na nim siadam. Myślę, że Witek cały czas jest w jakiś sposób z nami - wyznała wtedy serialowa Barbara.

Jednak dwa lata po śmierci Witolda Pyrkosza przyszedł czas na zmiany, które zobaczymy w nowych odcinkach "M jak miłość" we wrześniu!

Krzesło, na którym siedział Lucjan stało niemal dwa lata po jego śmierci!

krzesło Lucjana w M jak miłość
East News

W rodzinie Mostowiaków wiele się zmieniło!

Rodzina Mostowiaków w komplecie
East News

 

Więcej na temat M jak miłość Witold Pyrkosz
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48