res.jpg

Pierwszego września wystartowała nowa odsłona kampanii Reserved na sezon jesień – zima 2012/13. Beautiful Story rozgrywa się tym razem w Nowym Jorku i jest historią Julii Stegner niemieckiej top modelki, która tutaj mieszka i pracuje. Znana z pokazów i kampanii Hugo Boss, Yves Saint Laurent, Dolce & Gabbana, Dior, czy Victoria's Secret zachwyca swą osobowością i urodą.

Podążając śladami pięknych historii, po Buenos Aires, Paryżu i Kapsztadzie, w sezonie jesień-zima 2012/13, Reserved dociera na Manhattan. Tym razem Beautiful Story dotyczy top modelki Julii Stegner, która od kilku lat mieszka i pracuje w Nowym Jorku. Pochodząca z Niemiec Julia, jest zachwycająco piękną dziewczyną, o delikatnej urodzie i radosnym usposobieniu, która roztacza wyjątkowy urok. Top modelka,  wbrew stereotypom może pozostać „zwykłą  dziewczyną”, miłą, ciepłą i pozytywną. Taką  jest właśnie Julia Stegner, która świetnie radzi sobie w światowej  stolicy mody i odnosi tutaj  spektakularne sukcesy.

Również męska odsłona kampanii Reserved na sezon jesień- zima 2012/13 to Nowy Jork i bardzo znani modele. W sesji wizerunkowej wystąpił przystojny  Hiszpan Gerard Salla.

Więcej na temat trendy Mateusz Stankiewicz