EURO COLLECTION 2012_RESERVED (25).jpg

Ta wiadomość ucieszy kibiców, którzy z niecierpliwością czekają na rozgrywki EURO 2012. Reserved przygotowało specjalną limitowaną linię bluz, koszulek i dodatków z motywami piłkarskimi.

Znalazło się na nich przede wszystkim oficjalne logo mistrzostw. Dla prawdziwych znawców piłki nożnej marka postarała się również o archiwalne motywy i loga. Osobną linię stanowią dodatki i akcesoria tj. czapki, paski, japonki a nawet ekologiczne torby. Wszystko we flagowych kolorach zbliżających się mistrzostw.

Każdy miłośnik sportu znajdzie wśród nich swój ulubiony gadżet. Również panie pokochają piłkę i dzięki damskiej linii EURO 2012. Bluzki w energetycznych kolorach różu, zieleni i granatu, dodatkowo zdobione cekinami na pewno umilą wspólne oglądanie meczy. Dla tych, które nie przepadają za piłką nożną Reserved przygotowało gotową alternatywę w postaci bluz i t-shirtów z przewrotnym napisem "I hate football" („nienawidzę piłki nożnej”).

Marka nie zapomniała również o najmłodszych. W kolekcji dziecięcej obok koszulek z symbolem polskiej reprezentacji dostępne są również te z bohaterami ulubionych bajek.

Więcej na temat kup to teraz Euro 2012