Edyta Górniak, Reni Jusis i Kayah na rozdaniu Fryderyków
ONS

Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Wygra nową edycję show?

Edyta Górniak, Reni Jusis i Kayah na rozdaniu Fryderyków
ONS

Już za kilka miesięcy ruszy kolejna edycja hitowego programu "Taniec z Gwiazdami". Władze Polsatu jakiś czas  temu zapowiedziały, że pierwszy odcinek dziesiątej edycji tanecznego show będziemy mogli zobaczyć we wrześniu. Stacja nie zdradziła jeszcze, które gwiazdy będą walczyć o Kryształową Kulę, ale w mediach już pojawią się pierwsze doniesienia dotyczące uczestników "TzG". Według najnowszych informacji "Faktu" w programie wystąpi Reni Jusis! 

Reni Jusis wystąpi w "TzG"?

Media już od jakiegoś czasu plotkują, że w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpią m.in. Monika Miller (wnuczka Leszka Millera), oraz córka Adama Małysza, Karolina. Kto jeszcze pojawi się w programie Polsatu? Według doniesień "Faktu" swoimi umiejętnościami tanecznymi pochwali się Reni Jusis! Dziennik informuje, że producenci już kilka razy zapraszali wokalistkę do "TzG", ale za każdym razem odmawiała. Teraz jednak zmieniła zdanie! Dlaczego?

(...) uznała, że dzięki programowi może fajnie spędzić czas, a do tego nauczy się tańczyć. A co najważniejsze zajęta treningami nie będzie miała czasu na rozmyślanie o rozpadzie swojego małżeństwa. Więc widzi same plusy- zdradza źródło "Faktu". 

Przypominamy, że w maju okazało się, że Reni Jusis jest już po rozwodzie z Tomaszem Makowieckim. Para po 11 latach zakończyła swoje małżeństwo. 

Myślicie, że po rozstaniu z mężem Reni Jusis rzeczywiście zdecydowała się wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami"? Wokalistka do tej pory nie skomentowała medialnych doniesień na swój temat i nie odpowiedziała na zapytanie o program/

Reni Jusis wystąpi w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? To byłoby coś!

Reni Jusis
EastNews

Kilka miesięcy temu piosenkarka rozstała się z mężem.

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się
East News

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47