Renata Kaczoruk opowiedziała o swojej siostrze
Instagram
Newsy

Renata Kaczoruk mówi wprost, że jest czarną owcą w rodzinie! Dlaczego?

Co powiedziała o siostrze bliźniaczce?

Renata Kaczoruk opowiedziała o swoich relacjach z siostrą bliźniaczką. Narzeczona Kuby Wojewódzkiego udzieliła kolejnego wywiadu w którym zdradziła, jak wygląda jej życie prywatne, w tym m.in. relacje z siostrą Agatą. W rozmowie z Galą była uczestniczka "Azja Express" nie ukrywa, że pomimo ogromnego podobieństwa fizycznego, ją i Agatę dzieli podejście do życia i wiara- a właściwie w przypadku Renaty jej brak. Okazuje się bowiem, że rodzina Kaczoruk jest religijna a sama ukochana Wojewódzkiego jest ateistką. Renata Kaczoruk mówi wprost, że to ona jest "czarną owcą" w rodzinie. Co modelka powiedziała o relacjach, jakie łączą ją z siostrą bliźniaczką?

 

Wyglądamy prawie tak samo, ale jesteśmy przeciwnościami. Mamy podobne wrażliwość i temperament. Jesteśmy obie asertywne i głodne zdarzeń, ludzi. Poza tym wiele nas różni: poglądy, sposób życia, to, jakich ludzi cenimy. Ja jestem ateistką, Agata- osobą wierzącą. Imponuje mi tym, jak docenia proste życie, zwykłych, serdecznych i życzliwych ludzi. Ja jestem bardziej kapryśna. Szybko się nudzę, moją uwagę utrzymują ludzie intrygujący, którzy żyją w pędzie, tak samo nienasyceni jak ja- przyznała Renata Kaczoruk. (...) Dzięki temu, że w rodzinie jest czarna owca, czyli ja, pojawiają się różnice, a więc i wymiana myśli. A ta, wydaje mi się, ma dla nas dużą wartość.

Jesteście zaskoczeni, że Renata Kaczoruk tak otwarcie przyznaje się, że to właśnie ona jest "czarną owcą" w rodzinie? Do tej pory, jeżeli ktoś tak mówił o niej w kontekście programu "Azja Express" modelka zapewniała, że wizerunek "tej złej" to zasługa montażystów ;)

 

Zobacz także: Renata Kaczoruk przyznała się do złamania prawa! Wykorzystała do tego swoją siostrę bliźniaczkę!

 

Renata i Agata Kaczoruk razem zagrały w serialu.

Agata Kaczoruk, Renata Kaczoruk w Pierwszej miłości

Modelka przyznaje, że to ona jest "czarną owcą" w rodzinie.

Renata Kaczoruk w kozakach

Renata Kaczoruk o Kubie Wojewódzkim
Newsy
Renata Kaczoruk po raz pierwszy zdradza szczegóły swojego związku z Kubą Wojewódzkim. Mówi o ślubie?
"Tworzymy dojrzały związek", mówi Renata.

Renata Kaczoruk rzadko kiedy mówi o swoim związku z Kubą Wojewódzkim. W rozmowie z JOY modelka i uczestniczka Azja Express zdradziła co nieco na temat ich relacji (wywiad z Renatą ukazał się najprawdopodobniej przed rzekomym ślubem pary ). Kaczoruk zabrała również głos w sprawie... Małgorzaty Rozenek! Renata Kaczoruk o Kubie Wojewódzkim!   Renata Kaczoruk nie chce być postrzegana przez pryzmat Kuby Wojewódzkiego, dlatego też tak trudno namówić ją na wyznania. Dla Joy'a zrobiła mały wyjątek: Kuba jest taką osobą, która zawsze pozostawia mi wolność wyboru (...). Tworzymy dojrzały związek, w którym każdy odpowiada za własne decyzje. - mówi Renata. Ogromne zainteresowanie wzbudza również udział Kaczoruk w programie Azja Express . Modelka nie jest zadowolona z tego, jak została przedstawiona w show - większość widzów nie polubiła gwiazdy. Kaczoruk zrzuciła winę na montaż.    A kto z uczestników zrobił na niej największe wrażenie? Małgorzata Rozenek! Jest niezłym strategiem. To świetny gracz. Pośród całego zamieszania umiała rozgrywać nasze relacje i swoją obecność w tej grze, by wypaść jak najlepiej. - mówi Kaczoruk. Zobacz także: Renata Kaczoruk zagrała w „Pierwszej miłości” ze swoją siostrą bliźniaczką! Nie wierzycie? Mamy ZDJĘCIA!   Renata Kaczoruk wzięła udział w programie Azja Express.   Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki wzięli niedawno cichy ślub - tak przynajmniej twierdzi dziennikarz ;)   Renata jest jedną z bohaterek show - Azja Express.

Renata Kaczoruk
ONS
TV-Show
To duże zaskoczenie! Renata Kaczoruk broni... Weroniki Budziło! "Mogłaby wykorzystać zamieszanie wokół mnie"
Brawo, Renata!

Renata Kaczoruk stanęła w obronie Weroniki Budziło . Modelka skomentowała krytyczny wpis pod swoim zdjęciem z Weroniką, które wstawiła na Instagram tuż przed rozpoczęciem kolejnego odcinka programu "Azja Express". Okazuje się, że pomimo niezbyt przyjaznych relacji Kaczoruk z Budziło w wielkim hicie TVN, partnerka Kuby Wojewódzkiego postanowiła odpowiedzieć na negatywny komentarz o swojej koleżance. Okazuje się, że Renata Kaczoruk jest jej za coś bardzo wdzięczna. Za co? Zobacz także: Rozenek czy Kaczoruk? Kto zdaniem Wojewódzkiego wygrał wizerunkowo "Azja Express"? Zaskakujące słowa!   Jedna z internautek przypomniała wypowiedź Weroniki z DDTVN, gdzie przyznała wprost, że ma inne wartości w życiu niż Renata Kaczoruk. Nie spodobała mi się wypowiedź Wery w ddtvn , że ona ma inne wartości w życiu. Tak jakby chciała wykorzystać całą sytuację do tego , żeby podkreślić jaka ona wspaniała, a Ty zla. Zwłaszcza po tym jak w odcinku w rywalizacji z Gosia powiedziałaś do Wery, że nie życzysz Gosi źle, ale zyczysz sobie i Werze lepiej. Normalne! O to tam chodziło, o zdrową rywalizację. Życzę dużo sił !- napisała fanka Renaty Kaczoruk (pisownia oryginalna). Jak odpowiedziała jej Renata Kaczoruk ? dziek bardzoi:) ale Weronika zachowuje sie w tej powstałej sytuacji naprawdę bardzo lojalnie i dzielnie. Mogłaby wykorzystac zamieszanie wokół mnie, przy tak dużym zamówieniu pisania niegatywnych artykułów o mnie. Niech Pani uwierzy, ze nie brakuje jej okazji do opowiadań i z nich nie korzysta- skomentowała Kaczoruk (pisownia oryginalna). Jesteście zaskoczeni?   Zobacz także: Weronika Budziło podróżowała z Renatą Kaczoruk w "Azja Express", a jak wygląda ich relacja po show?   Renata Kaczoruk stanęła w obronie Weroniki Budziło. Modelka jest wdzięczna swojej koleżance z Azja Express.

Renata Kaczoruk w staniku
Newsy
Renata Kaczoruk o "Azja Express": "Byłam zdruzgotana! Jesteśmy tylko narzędziami...". Mocne słowa!
Jak się tłumaczy?

P { margin-bottom: 0.21cm; } Renata Kaczoruk jest czarnym charakterem w "Azja Express"? A może jest zaskoczona, jak wypadła w porównaniu do innych uczestników? Narzeczona Kuby Wojewódzkiego stwierdza w wywiadzie dla "Pani", że została obsadzona w pewnej roli, wbrew swojej woli.   Renata Kaczoruk: Byłam zdruzgotana! Zobacz: Wszystkie najgorsze zachowania Renaty Kaczoruk w "Azja Express". Za co leje się na nią hejt? [...] Drugim (odcinkiem - przyp. red). byłam zdruzgotana. Dotarło do mnie, że jako uczestnicy programu jesteśmy tylko narzędziami w rękach produkcji. Tworzymy spektakl, show musi epatować emocjami, być pełne konfliktów. I to jest konsekwentnie prowadzone. Chodzi o wyrysowanie jednowymiarowych postaci, niekoniecznie zbliżonych z rzeczywistymi.  Myślę, że doskonale wpisałam się w rolę, w której chcieli mnie obsadzić producenci, chociaż nie miałam tego w umowie – śmieje się  w rozmowie z magazynem Kaczoruk. Renata Kaczoruk tłumaczy, że jej zachowanie w show wynikało z potrzeby przeżycia przygody. Nie zdawała sobie sprawy, jak potem zostanie odebrane: Jak widać osoby mające doświadczenie w show-biznesie lepiej wyczują, jak dana sytuacja będzie wyglądać przed kamerami i potrafią zachować się, żeby wygrać wizerunkowo. J a nie potrafiłam i też nie starałam się być taka sprytna - mówi Kaczoruk. Kaczoruk po emisji show odpowiedziała na hejt w Internecie, bo nie mogła pogodzić się z tym jak bardzo Renata z "Azja Express" różni się od tego, co ona sama o sobie myśli. Dla mnie to było zbyt brutalne. [...] Obraz Renaty jaki zobaczyłam w programie tak rażąco nie odpowiada temu, jaki ja siebie postrzegam. Jak postępuje z ludźmi, że postanowiłam dać sygnał: hej, nie do końca tak jest, jak na ekranie. Uważajcie, to jest show. Potem już ne będę tłumaczyć się z każdego kroku. Ta cała sytuacja jest też...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner