Renata Kaczoruk opowiedziała o swojej siostrze
Instagram

Renata Kaczoruk mówi wprost, że jest czarną owcą w rodzinie! Dlaczego?

Renata Kaczoruk opowiedziała o swojej siostrze
Instagram

Renata Kaczoruk opowiedziała o swoich relacjach z siostrą bliźniaczką. Narzeczona Kuby Wojewódzkiego udzieliła kolejnego wywiadu w którym zdradziła, jak wygląda jej życie prywatne, w tym m.in. relacje z siostrą Agatą. W rozmowie z Galą była uczestniczka "Azja Express" nie ukrywa, że pomimo ogromnego podobieństwa fizycznego, ją i Agatę dzieli podejście do życia i wiara- a właściwie w przypadku Renaty jej brak. Okazuje się bowiem, że rodzina Kaczoruk jest religijna a sama ukochana Wojewódzkiego jest ateistką. Renata Kaczoruk mówi wprost, że to ona jest "czarną owcą" w rodzinie. Co modelka powiedziała o relacjach, jakie łączą ją z siostrą bliźniaczką?

 

Wyglądamy prawie tak samo, ale jesteśmy przeciwnościami. Mamy podobne wrażliwość i temperament. Jesteśmy obie asertywne i głodne zdarzeń, ludzi. Poza tym wiele nas różni: poglądy, sposób życia, to, jakich ludzi cenimy. Ja jestem ateistką, Agata- osobą wierzącą. Imponuje mi tym, jak docenia proste życie, zwykłych, serdecznych i życzliwych ludzi. Ja jestem bardziej kapryśna. Szybko się nudzę, moją uwagę utrzymują ludzie intrygujący, którzy żyją w pędzie, tak samo nienasyceni jak ja- przyznała Renata Kaczoruk. (...) Dzięki temu, że w rodzinie jest czarna owca, czyli ja, pojawiają się różnice, a więc i wymiana myśli. A ta, wydaje mi się, ma dla nas dużą wartość.

Jesteście zaskoczeni, że Renata Kaczoruk tak otwarcie przyznaje się, że to właśnie ona jest "czarną owcą" w rodzinie? Do tej pory, jeżeli ktoś tak mówił o niej w kontekście programu "Azja Express" modelka zapewniała, że wizerunek "tej złej" to zasługa montażystów ;)

 

Zobacz także: Renata Kaczoruk przyznała się do złamania prawa! Wykorzystała do tego swoją siostrę bliźniaczkę!

 

Renata i Agata Kaczoruk razem zagrały w serialu.

Agata Kaczoruk, Renata Kaczoruk w Pierwszej miłości

Modelka przyznaje, że to ona jest "czarną owcą" w rodzinie.

Renata Kaczoruk w kozakach

Więcej na temat Renata Kaczoruk
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48