Dorota Szelągowska nie ograniczy Adamowi Sztabie kontaktów z dzieckiem
ONS

Rozprawa rozwodowa Szelągowskiej i Sztaby już wkrótce. Syn Doroty jest bardzo żżyty z muzykiem

Dorota Szelągowska nie ograniczy Adamowi Sztabie kontaktów z dzieckiem
ONS

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba niedawno się rozstali i aktualnie są w trakcie rozwodu. Dekoratorka wnętrz nie rozpacza jednak aż tak bardzo jak mogłoby się wydawać. Na pocieszenie przyszła jej Agnieszka Szulim, a panie pochwaliły się zdjęciami ze wspólnej imprezy. Zobacz: Szelągowska nie rozpacza przed rozwodem. Tak imprezuje z Agnieszką Szulim

Projektantka wnętrz nie chce spotykać się ze swoim mężem, ponieważ do tej pory czuje się zraniona, że zostawił ją dla innej kobiety. Jak podaje "Twoje Imperium" Szelągowska nie zamierza też z nim walczyć, ponieważ chce, aby jej 14-letni syn wciąż utrzymywał relacje ze Sztabą. Choć muzyk nie jest jego ojcem to bardzo się zżyli, dlatego z pewnością obaj będą zabiegali o kontakt:

Dorota nie ma nic przeciwko temu, by Adam zabierał Antka do siebie i swej nowej partnerki - wyznała przyjaciółka gwiazdy.

Po ich rozstaniu plotkowano nawet, że Dorota szukała pocieszenia w ramionach Piotra Kędzierskiego, ale jak donosi informator "Twojego Imperium" jej serce wciąż jest wolne:

To tylko plotka. Dorota nie spotkała jeszcze osoby, która wypełniłaby pustkę pozostałą w jej sercu. Za to odnosi sukces zawodowy, spełnia się w tym, co robi i mówi, że jest szczęśliwa. 

Oglądacie program "Dorota was urządzi"?

Zobacz: Adam Sztaba jest gotowy na sukces!
 Dorota Szelągowska w białym garniturze na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style 2015

 

Tak wyglądał ślub Sztaby i Szelągowskiej:

Więcej na temat Adam Sztaba Dorota Szelągowska
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59