Reklamodawcy płaczą po Ani Przybylskiej. Co reklamowała Anna Przybylska?
ONS

Śmierć Anny Przybylskiej poruszyła całą Polskę. W rodzinnej Gdyni oddano gwieździe hołd w dniu pogrzebu, kiedy w centrum miasta zawisły flagi z jej zdjęciem, a na ulice przystrojono białymi kwiatami. Tragedia poruszyła także fanów. Na Facebooku aktorki codziennie pojawiają się nowe wpisy wielbicieli upamiętniające jej legendę. Okazuje się, że nie pocieszeni są także reklamodawcy.

Zobacz: Jarosław Bieniuk wyjechał do pracy za granicę. Pokazał jak zarabia na rodzinę

"Super Express" przyjrzał się, jak wygląda obecnie sytuacja na rynku reklamowym wśród marek, które promowała Anna Przybylska. Okazuje się, że ciężko zastąpić zmarłą gwiazdę nową twarzą, a niektórzy nawet poszli o krok dalej i po prostu zaangażowali anonimowe zagraniczne modelki.

Zobacz: Tę reklamę z Przybylską widział CAŁY ŚWIAT

 

Obecnie puszczane są w Polsce reklamy z zagraniczną modelką. Nie szukamy na razie żadnej polskiej gwiazdy, która zastąpi Anię, to jest raczej niemożliwe. Bo tak naprawdę nikt jej nigdy nie dorówna - cytuje tabloid słowa jednej z firm, które przed śmiercią reklamowała Anna


Nie potrzeba głębszej analizy, aby stwierdzić, że wszystko co reklamowała Przybylska sprzedawało się jak świeże byłeczki. Tusze do rzęs, farby do włosów, przyprawy czy konto oszczędnościowe to tylko mały przekrój przez to, jak różne branże zabiegały o kontrakt z gwiazdą.

Chociaż sama Anna nie lansowała się na ściankach, nie była bohaterką tabloidów, prowadziła raczej spokojne i rodzinne życie, to co roku na liście "Forbes" zajmowała wysokie miejsce w rankingu Najcenniejszych Gwiazd.

Zobacz: "Muszę stać na straży dzieci. Żadna babcia nie zastąpi mamy"

Zobacz: Anja Rubik zastąpiła Annę Przybylską w reklamie CCC. Mamy zdjęciaReklamy z Anną Przybylską: