Redbad Klynstra na imprezie Style Night by Aygo
Akpa

Wielka rodzinna tragedia gwiazdy "Na dobre i na złe". Przez 20 lat próbował się po tym pozbierać...

Redbad Klynstra na imprezie Style Night by Aygo
Akpa

Redbad Klynstra, aktor, który wciela się w postać Ruuda van der Graafa w z serialu „Na dobre i na złe” podzielił się z „Dobrym Tygodniem” jednym z najgorszych przeżyć w swoim życiu. 20 lat temu zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach jego mama Jolantę Zalewską.

 

Tragedia aktora z "Na dobre i na złe"

- Do dziś nie wiadomo, co się stało. Moja żałoba trwała ponad 15 lat. Przechodziłem profesjonalne terapie, które niewiele mi pomogły - wyznał aktor w wywiadzie z magazynem. - To wszystko miało na mnie ogromy wpływ, zdeformowało mój sposób widzenia świata, relacji z kobietami. W ogóle nie radziłem sobie w związkach - opowiedział gazecie aktor. 

Redbad urodził się w Holandii. Jego mama marzyła o tym by wyprowadzić się z Polski i uczyć się tańca nowoczesnego. Była po szkole baletowej, ale w tamtych czasach w Polsce nie mogła spełniać swoich marzeń. Na studiach poznała Holendra, który przyjechał do Polski w ramach wymiany studentów.

- Namówiła go na ślub tylko po to, by móc wyjechać. Nie zakładali, że będą razem. I nagle pojawiłem się ja. Ojciec przywiózł do Amsterdamu obcą dziewczynę w ciąży - opowiadał o swojej mamie aktor w wywiadzie dla Onet.pl

Inaczej niż mama Redbad postawił na Polskę, i tu robi karierę. Redbad Klynstra ma 47 lat i jest znany z ról w takich filmach jak "Gry uliczne" i "Młode wilki", seriali: „Kryminalni”, „Na dobre i na złe” czy „Strażacy”.  Ale kiedy zaczynał być znany wydarzyła się tragedia, która do tej pory kładzie cień na jego życiu. Teraz po latach na czas Wielkiego Postu przygotował monodram, który pozwoli mu się uwolnić się od traumy tamtych wydarzeń.

Monodram pt. „Matko jedyna” będzie można zobaczyć w ramach 8. edycji festiwalu „Nowe epifanie. Gorzkie Żale”, którego aktor jest dyrektorem artystycznym.

Zobacz: Depresja maskowana – jak rozpoznać ukrytą chorobę?

- Przez 40 dni będę rozmyślał o tym, co mnie spotkało i chcę zamknąć tamten etap życia. W Wielkanoc chcę zmartwychwstać już jako inny człowiek - powiedział „Dobremu Tygodniowi” aktor. 

Zobacz także: Nowy sezon Strażaków, a w nim nowi bohaterowie! Kto dołączył do obsady?

 

Redbad był kiedyś chłopakiem Kasi Nosowskiej.

Redbad Klynstra na imprezie Style Night by Aygo
Akpa

 

Redbad Klynstra w rolę Van Graafa w 'Na dobre i na złe" wciela się od 14 lat. W serialu jest mężem siostry Bożenki.

Redbad Klynstra w Na dobre i na złe

 

Van Graaf w "Na dobre i na złe".

Redbad Klynstra, Glowacki w na dobre i na złe

Więcej na temat Na dobre i na złe
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13