Anna Mucha podczas gali Elle Style Awards
ONS

Anna Mucha planuje kolejne dzieci: Wychodzę z założenia, że...

Anna Mucha podczas gali Elle Style Awards
ONS

Anna Mucha przeszła piękną metamorfozę na oczach fanów. Zbuntowana dziewczyna z niewyparzonym językiem stała się piękną, odpowiedzialną matką z klasą. Obecnie aktorka szykuje się do premiery filmu "Wkręceni 2", a poza tym prowadzi bloga dla natemat.pl i jest matką dwójki dzieci. Zobacz: Druga ciąża Anny Muchy.


W wywiadzie dla JastrzabPost.pl gwiazda zdradziła kulisy pracy nad swoim serwisem parentingowym, który stworzyła wspólnie z Tomaszem Machałą i Tomaszem Lisem. Jak sama powiedziała: w redakcji jest gościem, ale pilnie wykonuje swoją pracę z domu, jednocześnie opiekując się swoimi pociechami. Od kilku lat Anna Mucha jest zaangażowaną mamą, dlatego zaszły w niej pewne zmiany.

Po urodzeniu dziecka na pewno stałam się Anną, a nie Anią. I to taka drobna, ale znacząca zmiana. Tylko krowa nie zmienia zdania, muchy też mają swoje uczucia. Nadal żyję w zgodzie ze sobą i nie straciłam tego "nerwa" i tego, że jak chciałabym  coś powiedzieć to po prostu to mówię. Ale na pewno inne rzeczy mają dla mnie znaczenie

 

Aktorka również z humorem podeszła mam jedynaków, które często narzekają na poranne wstawanie:

Niech sobie zrobią drugie dziecko to wtedy przestaną narzekać na to jedno.

 

A czy gwiazda sama zdecyduje się na powiększenie rodziny o kolejnego malucha?

Tak. Ja mam pomysł na jeszcze jedno, ponieważ jestem osobą umysłem pragmatycznym i wychodzę z założenia, że jak są trzy osoby w rodzeństwie to przynajmniej dwie się będą ze sobą kumplować i przyjaźnić. Oczywiście chciałabym, żeby wszystkie moje dzieci się ze sobą przyjaźniły i były szczęśliwe ze sobą i lubiły się po prostu, tudzież kochały nawet. Chociaż ostatnio słyszałam, że czwórka to jest ta liczba magiczna i że dzieci powinno się rodzić parzyście.

 

Zgadzacie się z aktorką?

 

Zobacz: Mucha wraca do pracy na pełnych obrotach. Jej grafik zaskakuje
 

 

Anna Mucha na Elle Style Awards 2014

 

Anna Mucha zanim zrzuciła dwa rozmiary:

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55