Ewa Chodakowska w kwiecistym krótkim kombinezonie

Jest dla Polek równie dużym autorytetem w kwestii zdrowia, co lekarz! Zobaczcie ranking

Ewa Chodakowska w kwiecistym krótkim kombinezonie

Od lat trwa moda na zdrowy i aktywny tryb życia, którego prekursorkami w Polsce bez wątpienia są najpopularniejsze trenerki, w tym przede wszystkim Ewa Chodakowska oraz  Anna Lewandowska. To właśnie one na masową skalę zaczęły zachęcać Polki do zmiany swoich nawyków żywieniowych i treningów. Dzięki nim, a także ich motywacjom i wsparciu, wiele kobiet odzyskało sprawne ciała i zdrowie, a także zmieniło wiele innych rzeczy w swoim życiu.

Obie panie znalazły się w rankingu autorytetów w kwestii zdrowia. Przy czym to Ewa Chodakowska jest  na samym szczycie listy, wymieniana... na równi z lekarzami! Szczegóły poniżej!

Ewa Chodakowska autorytetem w kwestii zdrowia

Osoby, biorące udział w ankiecie HealthWave, musiały odpowiedzieć na pytanie, jaki jest ich największy autorytet w kwestii zdrowia i na pierwszym miejscu, obok lekarza, znalazła się Ewa Chodakowska, zdobywając 7 proc. głosów. Na trzecim miejscu znalazła się Anna Lewandowska z 4 proc. głosów. Następnie była mama (3 proc.), dietetyk (3 proc.) oraz żona (2 proc.).

Ewa Chodakowska nie kryje swojej radości z wyników badań i na Instagramie napisała:

„Jako swój największy autorytet w kwestiach zdrowotnych równie często co lekarza ankietowani wymieniają Ewę Chodakowską - pokazuje badanie HealthWave zrealizowane przez agencję Wavemaker (GroupM).” 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Dziękuje za zaufanie ❤️ Odpowiedzialność nadaje wszystkiemu sens 🙏🏻 Nie pozostaje mi nic innego, jak zakasać rękawy pod same pachy ❣️❣️❣️CZUJE MOC 🚀🚀🚀

Gratulujemy! A wy zgadzacie się z wynikami? 

Ewa Chodakowska od dawna jest wzorem do naśladowania dla tysięcy Polek i - jak się okazuje - również autorytetem w kwestii zdrowia:

Ewa Chodakowska obcięła włosy
Instagram

 

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08