Już za kilka tygodni znów będziemy mogli odpocząć przy nowych odcinkach naszych ulubionych seriali. Stacja TVN pokaże nam kolejny sezon "Diagnozy", a także serial "Chyłka - Zaginięcie", który do tej pory mogliśmy oglądać tylko w Player.pl. Na ramówce stacji oczywiście nie zabrakło gwiazd obydwu produkcji. Która z głównych serialowych bohaterek wyglądała lepiej? Czy była to Magdalena Cielecka, a może Maja Ostaszewska

 

Maja Ostaszewska, czyli serialowa Anna Leśniewska na ramówkę TVN założyła długą, jasnobrązową sukienkę z ozdobami. Kreacja zasłaniała aktorce ramiona. Maja zdecydowała się do niej dobrać sandałki na obcasie oraz czarną torebkę. 46-latka postawiła na lekkie fale i skromny makijaż. Aktorka wyglądała bardzo zjawiskowo! 

 

Zobacz też: "Diagnoza": Czy Anna porzuci Wolskiego dla Artmana?! Mamy wrażenie, że Maja Ostaszewska własnie nam to ZDRADZIŁA!

 

 

Magda Cielecka w przeciwieństwie do Mai postawiła na klasyczną czerń. Aktorka również nie pokazała za wiele. Cielecka założyła czarny golf na długi rękaw, do którego dobrała  srebrną spódnicę za kolano i szpilki na niskim obcasie. 46-latka zdecydowała się na podobą fryzurę do "swojej konkurentki". Magdalena postawiła na lekkie fale. Na twarzy aktorki można było dostrzec mocniejszy makijaż niż u Mai Ostaszewskiej. Jeśli chodzi o dodatki, to Magda miała małą, czarną torebkę, a jej stylizację dopełniły srebrne bransoletki i długie kolczyki.

 

Zobacz też: Magdalena Cielecka chciałaby zagrać Adolfa Hitlera lub słynną matkę Madzi. Dlaczego?