Ramona Rey i Katarzyna Burzyńska na pokazie Mariusza Przybylskiego "Cold Love" jesień/zima 2013/14
ONS

Dwie modowe masakry na pokazie Mariusza Przybylskiego

Ramona Rey i Katarzyna Burzyńska na pokazie Mariusza Przybylskiego "Cold Love" jesień/zima 2013/14
ONS

Wczoraj w Teatrze Nowym odbył się pokaz najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego. Wydarzenie przyciągnęło kilkanaście gwiazd, które chciały zobaczyć co nowego piszczy w męskich, jak i damskich trendach obowiązujących tegorocznej jesieni i zimy. Wśród tłumu gości nasze oko wypatrzyło kilka modowych gaf. Swoimi stylizacjami nie popisały się Ramona Rey i Katarzyna Burzyńska.

Ramona Rey znana jest z tego że uwielbia bawić się modą. Często zakłada na siebie oryginalne fasony, które idealnie korespondują z jej scenicznym, zakręconym wizerunkiem. Jednak wczorajszego wieczoru ciut przesadziła. Wokalistka miała na sobie czarną mini, tęczowy krótki golf odsłaniający jej brzuch, turkusowe ciężkie buty z motywem koni oraz dziewczęce skarpetki. Całość wyglądała bardzo dziwnie.

Do modowych wpadek zdążyła nas już przyzwyczaić Katarzyna Burzyńska. Prezenterka wczoraj znów nie popisała się swoim dobrym gustem, chciała być modna, gdyż postawiła na czarno-biały look, ale jej nie wyszło. Na pokaz ubrała krótką sukienkę w poziome pasy, którą zestawiła ze średnimi szpilkami w szpic pod kolor. Stylizację zwieńczyła dziwnym kokiem zaczesanym pod kątem, przypominającym antenę.

Która celebrytka waszym zdaniem wyglądała gorzej? Zagłosujcie w naszej sondzie:


Pozostałe gwiazdy na pokazie Mariusza Przybylskiego:

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54