Naczelny Super Expressu o nagich zdjęciach Pazury
ONS/Super Express

Naczelny tabloidu tłumaczy się z nagich zdjęć Pazury. Atakuje aktora

Naczelny Super Expressu o nagich zdjęciach Pazury
ONS/Super Express

Prasa brukowa znana jest z przekraczania kolejnych granic i publikowania materiałów, które często kończą się pozwami ze strony gwiazd. Ostatnio "ofiarą" tabloidu padł Cezary Pazura, którego nagie zdjęcia opublikował "Super Express". Fotograf dziennika przyłapał go na wakacjach z żoną i córką. Na reakcję gwiazdora nie trzeba było długo czekać. Przypomnijmy: Rajskie wakacje Pazury? Cezary i Edyta pozywają tabloid za TE zdjęcia

Publikacja wywołała kolejną dyskusję o etyce w mediach i granicy prywatności osób publicznych. Pazurowie zapowiedzieli pozew i domagają się przeprosin, choć prawdopodobnie nie zażądają odszkodowania finansowego. Teraz głos zabrał redaktor naczelny "Super Expressu", Sławomir Jastrzębski. Tłumaczy on zasadność publikacji nagich zdjęć Pazury i przy okazji wbija mu szpilę.
 

Dla naszych czytelników eksponowanie nagości w ogólnie dostępnym miejscu - a jezioro, które pokazaliśmy nie jest własnością prywatną - a także eksponowanie jej przy dzieciach jest co najmniej tematem do dyskusji, jeśli nie działaniem nagannym. Zdjęcia pokazują ewoluującą mentalność naszego społeczeństwa, tym bardziej, że znakomity aktor, którym jest Cezary Pazura, jest postrzegany jako człowiek o twardych, konserwatywnych zasad w swoim życiu prywatnym - tłumaczy w rozmowie z WirtualneMedia.pl Jastrzębski.


Jastrzębski zdradził też, że nie pokazał tych zdjęć, które mogłyby Pazurę zdyskredytować, sugerując, że nieopublikowany materiał mógł być dla aktora kompromitujący.

Zobacz: Pazurowie pochwalili się fotką z wakacji. Wychudzona Edyta szaleje w kusym stroju

Cezary Pazura pozywa Super Express

 

Cezary Pazura z żoną na premierze książki:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03