Naczelny Super Expressu o nagich zdjęciach Pazury
ONS/Super Express
Newsy

Naczelny tabloidu tłumaczy się z nagich zdjęć Pazury. Atakuje aktora

Dlaczego opublikowali te zdjęcia?

Prasa brukowa znana jest z przekraczania kolejnych granic i publikowania materiałów, które często kończą się pozwami ze strony gwiazd. Ostatnio "ofiarą" tabloidu padł Cezary Pazura, którego nagie zdjęcia opublikował "Super Express". Fotograf dziennika przyłapał go na wakacjach z żoną i córką. Na reakcję gwiazdora nie trzeba było długo czekać. Przypomnijmy: Rajskie wakacje Pazury? Cezary i Edyta pozywają tabloid za TE zdjęcia

Publikacja wywołała kolejną dyskusję o etyce w mediach i granicy prywatności osób publicznych. Pazurowie zapowiedzieli pozew i domagają się przeprosin, choć prawdopodobnie nie zażądają odszkodowania finansowego. Teraz głos zabrał redaktor naczelny "Super Expressu", Sławomir Jastrzębski. Tłumaczy on zasadność publikacji nagich zdjęć Pazury i przy okazji wbija mu szpilę.
 

Dla naszych czytelników eksponowanie nagości w ogólnie dostępnym miejscu - a jezioro, które pokazaliśmy nie jest własnością prywatną - a także eksponowanie jej przy dzieciach jest co najmniej tematem do dyskusji, jeśli nie działaniem nagannym. Zdjęcia pokazują ewoluującą mentalność naszego społeczeństwa, tym bardziej, że znakomity aktor, którym jest Cezary Pazura, jest postrzegany jako człowiek o twardych, konserwatywnych zasad w swoim życiu prywatnym - tłumaczy w rozmowie z WirtualneMedia.pl Jastrzębski.


Jastrzębski zdradził też, że nie pokazał tych zdjęć, które mogłyby Pazurę zdyskredytować, sugerując, że nieopublikowany materiał mógł być dla aktora kompromitujący.

Zobacz: Pazurowie pochwalili się fotką z wakacji. Wychudzona Edyta szaleje w kusym stroju

Cezary Pazura pozywa Super Express

 

Cezary Pazura z żoną na premierze książki:

Cezary Pazura w teledysku Donatana
ONS
Newsy
Pazura dorobi w teledysku. Z artystą łączą go kontrowersyjne wypowiedzi
To może być hit

Cezary Pazura miał ostatnio sporego pecha. Gwiazdor został sfotografowany nago podczas wakacji na prywatnej posesji, a kontrowersyjne zdjęcia trafiły na czołówkę jednego z tabloidów, co rozwścieczyło aktorka. Sprawa trafiła do sądu. Przypomnijmy:  Naczelny tabloidu tłumaczy się z nagich zdjęć Pazury. Atakuje aktora Sytuacja prywatna, jak i zawodowa Pazury powoli się normuje. Aktor wystąpi niedługo w nowej produkcji Polsatu oraz bollywoodzkim filmie. To jednak nie wszystko. Cezary pojawi się również w nowym teledysku... Donatana ! Producent muzyczny od lat jest wiernym fanem talentu Cezarego, czemu wyraz dał na swoim Facebooku: Już niebawem w naszym teledysku jeden z moich najnajulubieńszych aktorów  *niebawem to znaczy w przyszłym roku - pisze muzyk Jesteśmy bardzo ciekawi nowego klipu. Oby jego żona, Edyta , nie była zazdrosna o piękne słowianki. Zobacz:  Edyta Pazura tłumaczy dlaczego usunęła Facebooka. Chodzi o pieniądze   Edyta i Cezary Pazurowie na premierze:

Rajskie wakacje Pazurów. Edyta i Cezary Pazurowie o Super Expressie
ONS/Super Express
Newsy
Rajskie wakacje Pazury? Cezary i Edyta pozywają tabloid za TE zdjęcia
Aktor jest wściekły

Gwiazdy w większości przypadków bardzo cenią sobie swoją prywatność i wszelkie przejawy jej naruszania często kończą się sprawą w sądzie. Podobnie rzecz ma się z pomówieniami i publikacjami, które godzą w wizerunek osoby publicznej. Ostatnio kroki takie zdecydowała się podjąć Magda Gessler w odpowiedzi na rewelacje jednego z portali. Przypomnijmy: Gessler żąda wysokiego odszkodowania od portalu. Poczuła się zniesławiona Teraz w sądzie walczyć będzie kolejna gwiazda. "Super Express" opublikował dziś bowiem nagie zdjęcia Cezarego Pazury z rodzinnych wakacji na Mazurach. Dziennik umieścił fotkę aktora na pierwszej stronie, obiecując czytelnikom, że w środku czeka na nich "więcej szokujących zdjęć". Można zobaczyć na nich rodzinę Cezarego, bez zamazanej twarzy jego córki. Na reakcję Pazury nie trzeba było długo czekać - jego żona poinformowała już, że sprawa trafi do sądu.   To, co zrobił „Super Express”, jest skandaliczne i niesmaczne. Nasz pełnomocnik przygotowuje pozew przeciwko wydawcy i w poniedziałek zostanie on złożony w sądzie. Do tego nie zasłonięto jej twarzy, co jest przecież obowiązkowe. My bardzo dbamy o anonimowość naszych dzieci, nigdy nie występowaliśmy z nimi w prasie - komentuje dla WirtualneMedia.pl Edyta Pazura . W pozwie przeciwko wydawcy "Super Expressu" para domaga się przeprosin - nie podjęła jeszcze decyzji, czy będzie żądać też zadośćuczynienia finansowego. Zobacz: Brukowiec przeprosił Kwaśniewską w telewizji. Poszło o tę okładkę Zobacz: Pazurowie pochwalili się fotką z wakacji. Wychudzona Edyta szaleje w kusym stroju Dzisiaj w sieci furorę robi mem "Fakoidu" porównujący tematykę, którą poruszają tabloidy na świecie i w kraju: Cezary Pazura z żoną na jednej z imprez:

Edyta i Cezary Pazura na wakacjach
Facebook
Newsy
Pazurowie pochwalili się fotką z wakacji. Wychudzona Edyta szaleje w kusym stroju
Gdzie wypoczywa para?

Małżeństwo Pazurów jest niezwykle aktywne w sieci. Cezary i Edyta często komentują aktualne wydarzenia z Polski i świata, nierzadko wzbudzając przy tym sporo emocji. Nie brakuje też bardziej prozaicznych aktywności, tak typowych dla użytkowników portalów społecznościowych - jak na przykład pochwalenie się nową fryzurą. Przypomnijmy: Żona Pazury zmieniła kolor włosów. Jej znajomi nie są zachwyceni metamorfozą Ostatnio prasa spekulowała, że sytuacja finansowa pary nie jest najlepsza, a dowodem na to miało być wystawienie na sprzedaż ich domu w Wilanowie. Faktem jest natomiast, że mimo domniemanego kryzysu, małżeństwo wyjechało na wakacje. Edyta opublikowała kolaż zdjęć z wypoczynku, na którym widzimy ją w bardzo kusym bikini. Trzeba przyznać, że jak na mamę dwójki dzieci prezentuje się w nim rewelacyjnie. Pazurowie wypoczywają prawdopodobnie nad jednym z polskich jezior. Zobacz: Żona Pazury wstrząśnięta tragedią. Wystosowała dramatyczny apel   Cezary Pazura z żoną na premierze książki:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner