Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Rafalala prowokuje narodowców na Facebooku
Facebook
Newsy

Rafalala prowokuje narodowców. Obok tego zdjęcia nie mogli przejść obojętnie

Co tym razem wymyśliła?

Jedną z najgłośniejszych postaci ostatnich dni jest z pewnością Rafalala. Transseksualna aktywistka zasłynęła pobiciem homofoba, kilka dni później zaatakowała też w telewizji narodowca. Szybko pod jej adresem pojawiły się zarzuty prostytucji i dewiacji, nie obyło się również bez personalnych ataków. Przypomnijmy: Szok! Rafalala zaatakowana kostką brukową: "Jestem zmasakrowana"

Rafalala nie zamierza jednak osiadać na laurach i wydaje się, że obecność w mediach mocno jej się spodobała. Zapowiedziała już, że będzie walczyć o prawa osób transseksualnych, jak i całej społeczności LGBT w Polsce. Nie może się również powstrzymać od małych prowokacji. Na jej Facebooku pojawiło się właśnie zdjęcie w patriotycznej koszulce z orłem białym. To wywołało oczywiście zdecydowaną reakcję narodowców, którzy urządzili jej pod fotką prawdziwy festiwal wyzwisk.


Dobrego dnia Polsko! - napisała pod zdjęciem Rafalala.


Transseksualistka nie może być patriotką?

Zobacz: Rafalala jest męską prostytutką? Komentuje skandal i chwali się chłopakiem

Rafalala prowokuje narodowców na Facebooku


Rafalala prowokuje narodowców na Facebooku

Galeria zdjęć Rafalali na przestrzeni lat:

Rafalala zaatakowana w domu
Facebook
Newsy
Szok! Rafalala zaatakowana kostką brukową: Jestem zmasakrowana
Wstrząsająca opowieść transseksualistki

Od kilku dni w mediach mówi się o  Rafalali  - najpopularniejszej obecnie transseksualistce w Polsce. Wszystko zaczęło się od incydentu, kiedy to na ulicy pobiła homofoba. Później było już tylko goręcej. Celebrytka podczas programu na żywo w Polsat News zaatakowała narodowca. Przypomnijmy:  Skandal w telewizji na żywo. Rafalala zaatakowała narodowca Kontrowersyjna postać Rafalali zdobyła kilku wrogów, o czym może przekonać się na co dzień. Nic jednak nie wskazywało na to, że ktoś posunie się do tak skandalicznego czynu, o jakim poinformowała na swoim Facebooku. Okazuje się, że ktoś rzucił kostką brukową w jej okno, gdy w mieszkaniu przebywała jej siostrzenica. W wyniku uderzenia zmarła jej ukochana kotka, Temida. Rafalala jest przerażona całą sytuacją: Jeszcze drżą mi dłonie i nie mogą opaść emocje... Przygotowywałam śniadanie, dla siebie i siostrzenicy, która siedziała na kanapie z kotem na kolanach i oglądała telewizje, kiedy usłyszałam przeraźliwy huk. Wpadłam do pokoju. Za oknem odgłos uciekającego mężczyzny, który wykrzykiwał:"Polska!". W pokoju pełno szkła, ktoś wybił okno. Rzucił kostką brukową, która uderzyła kotkę Temidę i zmiażdżyła jej głowę. Córka mojej siostry płaczę. Patrze czy jest cała. Na szczęście kamień przetarł jej tylko dłoń. A gdyby to była ona? Gdyby to ona leżała zamiast martwej kotki? To były centymetry! Szybko zdejmuje z poduszki poszewkę i chowam w nią Temidę. Temida jest zmasakrowana, jedno oko wypłynęło, pyszczek zmiażdżony . Ja jestem zmasakrowana, zmiażdżona i przybita. Czuje się bezsilna, czas sprzątnąć szkło... -pisze Rafalala Czy rzeczywiście Rafalala zasłużyła sobie na takie traktowanie? Zobacz: Rafalala jest męską prostytutką? Komentuje skandal i chwali się chłopakiem     Rafalala nago w sesji zdjęciowej:

Szulim broni Rafalali
ONS
Newsy
Rafalala podzieliła środowisko. Jej wybryki skomentowała nawet Agnieszka Szulim
Jakie ma zdanie na temat nowej skandalistki?

Ostatnie dni z pewnością należą do Rafalali . Znana transseksualistka jest sprawczynią ogromnego zamieszania w mediach - jej bójka z homofobem, a następnie atak na narodowca na wizji spowodował, że skandalistka znów jest w centrum zainteresowania. Co więcej - nie zamierza przestawać prowokować. Przypomnijmy: Rafalala prowokuje narodowców. Obok tego zdjęcia nie mogli przejść obojętnie Zachowanie Rafalali podzieliło nie tylko środowisko LGBT, ale również ludzi pracujących w mediach, którzy często patrzą na nią jako na zjawisko mające podbić słupki oglądalności. Na transseksualistkę spada mnóstwo krytyki, choć nie brakuje też głosów wsparcia. Agnieszka Szulim wyznała w "Super Expressie", że jej zdaniem Rafalala miała prawo zareagować na szokujące słowa Artura Zawiszy w programie Polsatu. Przypomnijmy, że narodowiec użył wobec niej określenia "to coś" i posądzał o męską prostytucję, za co został oblany wodą. Myślę, że Rafalala miała prawo zareagować na karygodne słowa Artura Zawiszy, który jest jakąś przedziwną postacią. Na szczęście nie jest już postacią na scenie politycznej. Ja bym strasznie chciała, żeby w Polsce się trochę inaczej rozmawiało i żeby było więcej tolerancji, a takich incydentów jak najmniej - skomentowała Szulim. Zgadzacie się z Agnieszką? Zobacz: Rafalala pokazała zdjęcie z czasów kiedy była mężczyzną. Zmiana jest ogromna   Rafalala nago w magazynie dla gejów:

Rafalala atakuje Ewę Minge
ONS
Newsy
Rafalala oskarża Minge o homofobię. Przywołuje incydent sprzed lat
Transseksualna skandalistka atakuje projektantkę

Rafalala po wywołaniu olbrzymich kontrowersji zaatakowaniem dwóch homofobów, w tym jednego na wizji w telewizji na żywo, postanowiła iść za ciosem i powalczyć chyba o tytuł największej skandalistki polskiego show-biznesu. Na swoim Facebooku regularnie bowiem publikuje posty, obok których ciężko przejść obojętnie, szczególnie, że przewijają się tam nazwiska celebrytów. Przypomnijmy: Rafalala poważnie oskarża Grycan. Spotkała ją przykra sytuacja Teraz transseksualistka wzięła na celownik Ewę Minge . Rafalala przywołuje sytuację sprzed lat, kiedy to została zaproszona na jeden z dużych pokazów projektantki. W tej sprawie kontaktowała się z nią asystentka Minge, która poinformowała o obowiązującym dress-codzie i innych szczegółach wydarzeniach. Niestety, w dniu pokazu Rafalala, ku swojemu zdziwieniu, otrzymała informację od tej samej asystentki, że Minge odwołuje swoje zaproszenie. Kobieta tłumaczyła, że obecność transseksualistki mogłaby źle wpłynąć na wizerunek marki jej klientki.   Jest coś gorszego od nietolerancji? Osoby, które uważają się za tolerancyjne, a takie nie są. Zdarzenie, o którym Wam opowiem miało miejsce kilka lat temu. Napisała do mnie asystentka Ewy Minge, zapraszała serdecznie na pokaz. Zaznaczyła w mailu, że temat przewodni to "zwierzęce" wzory:zebra, tygrys, ocelot, itd. Postanowiłam kupić sobie szpilki w zebrę. Kosztowały około 2 tysięcy. W dniu, w którym miał się odbyć pokaz dostałam z rana wiadomość, że Ewa Minge z uwagi na wizerunek i ogólnie pojęty PR musi wycofać zaproszenie dla mnie, ale zaprasza do zakupu nowej kolekcji. WTF?!! Co by się stało z pijarem Minge gdyby na pokaz przyszła transseksualistka? Czy w świecie mody nie ma transseksualnych modelek? Są! Jak bardzo jej myślenie odbiega od światowego, nie mówiąc już o jej projektach. Jedyna dobra rzecz jaką z tego zdarzenia wyniosłam to para...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner