Party Stories
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Rafalala o Kamilu Durczoku i Karolinie Korwin Piotrowskiej
ONS
Newsy

Rafalala kocha kontrowersje. Wtrąciła swoje 5 groszy w aferę z Kamilem Durczokiem

Nawiązała też do odejścia Karoliny Korwin Piotrowskiej z "Wprost"

Afera dotycząca Kamila Durczoka to sprawa, którą Polska żyje od wczorajszego poranka. Społeczeństwo wyraźnie podzieliło głosy. Jedni konsekwentnie krytykują dziennikarza, inni stają po jego stronie. Najsolidarniej w całej sytuacji zachowała się Karolina Korwin Piotrowska, która zrezygnowała z posady w tygodniku "Wprost". Zobacz: Karolina Korwin Piotrowska ODCHODZI Z "WPROST"!

Mimo artykułu ujawniającego szokujące kulisy dochodzenia dziennikarzy gazety, szef "Faktów TVN" doczekał się już słów wsparcia od Moniki Olejnik czy Jacka Żakowskiego. Teraz głos zabrała również Rafalala, która pod swoim zdjęciem z tygodnikiem w rękach odniosła się do stawianych w artykule zarzutów. Napisała krótko i na temat:

Czy Durczok prowadził Fakty pod wpływem? Nie zauważyłam. Czy ma prawo po pracy się nastukać? No pewnie. Chce posuwać dmuchane lale, na zdrowie. Przynajmniej niczego nie złapie. Jak na razie widzę tylko nagonkę. Kamil głowa do góry, nikt nie jest święty... Szczególnie atakujący.


Transseksualistka odniosła się też do wspomnianej we wstępie decyzji Korwin Piotrowskiej:


Nie przepadam za Korwin Piotrowską, ale odejściem z Wprost zdobyła mój szacunek. nie ważne czy ten gest jest przedwczesny czy nie. i co pokaże nadchodzący czas odnośnie Durczoka, Karolina nie tylko mówi, ale też robi! jedną z cech jaką najbardziej podziwiam u ludzi to odwaga cywilna. często przez moją odwagę dostawałam po głowie. za bycie wiernej sobie płaci się czasami sporą cenę. ...więc jednak coś nas łączy Piotrowska:) a co z tym fantem zrobi Witkowski? podejrzewam, że on nie ma takich jaj.Jak widać Durczok ma coraz większe poparcie w społeczeństwie. Czy tak będzie po kolejnym artykule?

Zobacz: Dlaczego TVN24 nie komentuje afery z Kamilem Durczokiem? Miecugow tłumaczy się znajomością
 Karolina Korwin Piotrowska promuje książkę w Empiku w Akradii


Kamil Durczok zdjęcia rzeczy z Wprost, molestowanie, mobbing, afera, zoofilia

Kamil Durczok na publicznych imprezach:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Korwin Piotrowska przejściu Durczoka do Polsatu: "Polsat obliczył ryzyko, jeśli jest. Durczok wie jak robić media"
Newsy
Korwin-Piotrowska o przejściu Durczoka do Polsatu: "Polsat obliczył ryzyko, jeśli jest. Durczok wie jak robić media"

Kamil Durczok wraca do telewizji, ale nie do TVN-u... Jesienią Polsat News włączy do swojej ramówki nowy program publicystyczny, w którym Durczok będzie rozmawiał z politykami. Program będzie emitowany w czwartki o 20.00, a pierwsze odcinki zobaczymy już w październiku.   Taka decyzja Durczoka, jak i Polsat News, wzbudziła duże zainteresowanie innych mediów. Sprawę specjalnie dla Party.pl skomentowała Karolina Korwin-Piotrowska. Nic w tym dziwnego, że ktoś z jego wieloletnim doświadczeniem ma wzięcie i pewnie nie narzeka na oferty pracy. Mało jest bowiem ludzi, którzy wiedzą tyle o tym, jak robi się media, co Durczok.  Dzisiaj media mają się bardzo źle, pogoń za newsem i pieniędzmi powoli zabija merytorykę. On miał to szczęście, że robił w mediach w innych czasach, kiedy jeszcze liczył się warsztat. Ostatnie miesiące mogły mu dać wiele do myślenia. Nie należy nikogo skreślać awansem - skomentowała dla Party.pl przejście Durczoka do Polsatu News Karolina Korwin Piotrowska. A czy zdaniem dziennikarki, Polsat News podejmuje ryzyko przyjmując Durczoka do pracy? Szczerze? Będą mieli dobra oglądalność, ryzyko? To stacja komercyjna, pewnie obliczyli ryzyko, jesli jest. Właśnie stacje komercyjnie muszą obliczać ryzyko.  Stacji komercyjnych nie stać na wynalazki i testowanie czegokolwiek, jak w TVP - powiedziała Karolina Korwin-Piotrowska. Zgadzacie się, że Polsat News podejmuje dobrą decyzję, zatrujdniając Kamila Durczoka? Afera wybuchła w 2015 roku Przypominamy, że afera wybuchła na początku 2015 roku, kiedy to tygodnik Wprost napisał przypadkach molestowania seksualnego w jednej ze stacji telewizyjnych. Początkowo nie podawano konkretnych nazwisk, jednak z czasem Kamil Durczok trafił na okładkę gazety. Po ukazaniu sensacyjnych artykułów Kamil Durczok pojawił się w  radiu TOK FM, gdzie zapewniał, że nie nigdy nie miał nic...

Kamil Durczok odniósł się do werdyktu komisji
ONS
Newsy
Durczok skomentował decyzję komisji TVN. Głos zabrał też jego prawnik
To jeszcze nie koniec

W ciągu ostatnich kilkunastu dni specjalnie powołana komisja badała sprawę oskarżeń wobec Kamila Durczoka o mobbing i molestowanie. Ostateczny werdykt zapadł w tej kwestii zapadł wczoraj. Zobacz:  Komisja TVN: Były przypadki molestowania. Durczok w trybie natychmiastowym odchodzi z TVN! Werdykt skomentowała między innymi Karolina Korwin Piotrowska, która dalej podtrzymywała swoje stanowisko o nieetycznym zachowaniu tygodnika "Wprost". Nie da się ukryć, że wszyscy czekali na słowa dziennikarza i jego zdanie na temat decyzji, jaką podjęła komisja. Durczok skomentował sprawę wczoraj w rozmowie z fakt.pl: W związku z komunikatem prasowym TVN dotyczącym wyników prac Komisji nie mogę odnieść się do jego treści ani w żaden sposób go skomentować. Nie są mi bowiem znane wyniki ustaleń Komisji ani ewentualne oskarżenia osób przez nią przesłuchiwanych. Głos zabrał także prawnik byłego szefa "Faktów", Jacek Dubois:   Mój klient ma ograniczone możliwości komentowania tej sprawy publicznie. Natomiast będzie bronił swojego dobrego imienia oraz dochodził swoich praw na drodze sądowej wobec wydawcy tygodnika „Wprost”, jego autorów oraz ewentualnych innych osób. Pierwsze pozwy zostaną złożone w najbliższych dniach. Mogę tylko przypomnieć, iż zgodnie ze swoim oświadczeniem sprzed dwóch tygodni Kamil Durczok, oddając się do dyspozycji stacji złożył deklarację, iż w obecnej sytuacji jego dalsze kierowanie redakcją „Faktów” nie jest możliwe.  Sprawę definitywnie postanowiła również zakończyć stacja: Wszystko, co mieliśmy do podania do wiadomości publicznej w tej sprawie, znalazło się w komunikacie. Z naszej strony sprawa jest zamknięta - powiedziała Emilia Ordon, rzecznika stacji, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Tymczasem należy czekać na dalszy przebieg działań Kamila Durczoka wobec...

Karolina Korwin Piotrowska o odszkodowaniu dla Kamila Durczoka
ONS
Newsy
Durczok walczy w sądzie o odszkodowanie od "Wprost". Korwin Piotrowska zabrała głos w tej sprawie
Dziennikarz domaga się dużych pieniędzy

Po odejściu Kamila Durczoka z "Faktów" wszyscy zastanawiali się nad tym jak potoczą się losy tego wydania. Szczególne zainteresowanie wzbudzały wyniki oglądalności pasma. Jak się jednak okazuje widzowie nadal chętnie zasiadają przed telewizorami, a oglądalność bije rekordy popularności. Zobacz:  "Fakty" po odejściu Durczoka biją rekordy popularności. Mamy oficjalne wyniki Aktualnie dziennikarz walczy o odszkodowanie od tygodnika "Wprost" za naruszenie jego prywatności i dobrego imienia, co w skutkach doprowadziło do utraty posady. Były szef "Faktów" domaga się odszkodowania w wysokości 2 milionów dolarów. W działaniach tych kibicuje mu mocno Karolina Korwin Piotrowska , która w wywiadzie dla "Press" przyznała, że ma nadzieję, iż wygra w sądzie: Wprost'' zrobił rzecz żenującą, obliczoną wyłącznie na zwiększenie sprzedaży. Nawet dziennikarze tabloidów łapali się za głowy. I dlatego mam nadzieję, że Kamil wygra w sądzie i zapłacą mu te dwa miliony. Też go wspieracie? Zobacz:  Wojewódzki w swoim programie kpi z Korwin Piotrowskiej. Kuba zabrał głos na temat jej pracy     Kamil Durczok na salonach:

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner