Rafał Szatan opowiedział o swoim udziale w TTBZ
ONS

Rafał Szatan po latach wychodzi z cienia swojej żony! Te tajemnice zdradza tylko w wywiadzie dla „Party"

Rafał Szatan opowiedział o swoim udziale w TTBZ
ONS

Rafał Szatan od wielu lat żył w cieniu swojej żony Barbary Kurdej-Szatan. Mimo, że dużo pracował jako wokalistka i kompozytor, a także aktor w spektaklach musicalowych. Jednak nie miał szczęścia do spektakularnych ról w produkcjach telewizyjnych. Teraz szczęście uśmiechnęło się do niego! W tym sezonie zobaczymy Rafała w show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo" i w roli Eryka w serialu TVP „M jak miłość". W wywiadzie dla magazynu „Party" Rafał wspomina, jaką drogę przeszedł przez lata do punktu, w którym jest dzisiaj.

Miałem szczęście, bo jeszcze na studiach dostałem się do musicalu „High School Musical” w teatrze w Gliwicach. Chwilę później dostałem też rolę w „Hair”. (...) Jakieś fatum zawisło nade mną, gdy przeprowadziliśmy się z Basią do Warszawy. Na przykład w Teatrze Roma kilka razy dochodziłem do pewnego etapu na castingu, ale finalnie nie dostawałem roli. Czułem niewytłumaczalny opór materii. Już miałem rolę w „Pilotach”, gdy na przeszkodzie stanęła mi operacja kolana - mówi w rozmowie z „Party" Rafał Szatan.

Z Barbarą Kurdej-Szatan poznali się osiem lat temu na próbach do musicalu „Hair". Od początku między nimi zaiskrzyło. Razem wystąpili na scenie krakowskiego Variete w „Legalnej blondynce". Gdy Basi kariera po przeprowadzce do Warszawy rozkręcała się w szalonym tempie, Rafał zajął się komponowaniem własnych piosenek i... ich córeczką Hanią.

Córka nas ze sobą silnej złączyła. Kiedy obie przyjechały ze szpitala do domu, poczułem, że teraz jesteśmy rodziną. Rodzina jest dla mnie spełnieniem. Lubię być tatą. Od początku za­bierałem Hanię ze sobą do teatru czy na nagrania - mówi w rozmowie z „Party" Rafał Szatan.

W tym roku Rafał i Barbara obchodzą siódmą rocznicę ślubu. Więcej o tym, co Rafał poczuł, kiedy zobaczył po raz pierwszy Basię i... na jakim instrumencie grał w dzieciństwie czytaj w najnowszym magazynie „Party".

 

Rafał i Basia prowadzili w tym roku jeden z koncertów na Festiwalu w Opolu.

Basia Kurdej Szatan i Rafał Szatan na Festiwalu w Opolu 2018

Barbara i Rafał są zgodnym, kochającym się od siedmiu lat małżeństwem. Wspierają się w domu i kibicują sobie w życiu zawodowym.

Barbara Kurdej-Szatan na randce z mężem

Więcej na temat Rafał Szatan
Przeładuj

Jak Ania z "Hotelu Paradise" wspomina związek z Tindera? Zdradziła również, jaki ma typ mężczyzny

zobacz 02:11