Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Z kim spotykał się Rafał Mroczek?
Newsy

Nie uwierzycie, z kim Rafał Mroczek wystąpi w programie "Dance, Dance, Dance"!

Nie uwierzycie, z kim Rafał Mroczek wystąpi w programie "Dance, Dance, Dance"!

Już pod koniec lutego w TVP rusza druga edycja programu „Dance, Dance, Dance”. Już wiadomo, że na parkiecie zobaczymy sportowca i Mistera Polski 2015 Rafała Jonkisza (w duecie z bratem Krzysztofem), Kasię Stankiewicz (w duecie z siostrą Anną) oraz dziennikarzy Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę.

Rafał Mroczek o programie "Dance Dance Dance". Dlaczego jest w parze z Przemkiem Cypryańskim?

Gwiazdy drugiej edycji "Dance Dance Dance"

Jak dowiedział się „Flesz” w tej edycji nie zbraknie przystojnych panów. Duet na parkiecie postanowili też stworzyć Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański! Obaj zdobyli popularność dzięki serialowi „M jak miłość”. Przyjaźnią się od lat również prywatnie, ponieważ spotykają się na boisku. Obaj  grają w piłkę nożną w Reprezentacji Artystów Polskich. Co ciekawe, doświadczenie na pakiecie zdobyli czternaście lat temu w ”Tańcu z gwiazdami”, pod okiem tej samej trenerki Anety Piotrowskiej. Rafał nawet wygrał trzecią edycję programu. Czy tańczący przystojniacy mają szansę na zwycięstwo? Przekonamy się już niebawem :)

Rafał Mroczek wystąpi w programie z...

Z kim spotykał się Rafał Mroczek?

...Przemysławem Cypriańskim!

Przemysław Cypriański na otwarciu restauracji Jamon
Akpa

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marcin i Rafał Mroczek
ONS.pl
Newsy
Oto tajemnica braci Mroczków! Grają w serialu, kochają taniec, ale... od lat unikają pokazywania się razem! Wiemy, dlaczego!
Oto tajemnica braci Mroczków! Grają w serialu, kochają taniec, ale... od lat unikają pokazywania się razem! Wiemy, dlaczego!

Od 20 lat Rafał (37) i Marcin (37) Mroczkowie grają w serialu „M jak miłość”, a do tej pory wiele osób nie jest w stanie ich rozróżnić. Także na planie serialu! „Ten, kto nas zna, zawsze wie, czy ja to ja, czy Rafał. Znajomi poznają nas nawet po sposobie chodzenia”, stwierdził niedawno Marcin. Jedną z osób, która ich nigdy nie pomyliła, jest starsza o trzy i pół roku siostra Agata. Poza pracą w „M jak miłość” bracia raczej nie udzielają się w show-biznesie. Wyjątkiem są… programy taneczne. 

Rafał Mroczek, M jak Miłość
MTL Maxfilm
Seriale
Czy Paweł i Julka będą wreszcie razem? Rafał Mroczek zdradza, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!
Czy Paweł i Julka będą wreszcie razem? Rafał Mroczek zdradza, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość"!

  Rafał Mroczek z serialem " M jak miłość " związany jest od początku. Jednak nie zawsze losy Pawła Zduńskiego były tak dramatyczne, jak ma to miejsce w ostatnim czasie. Stali widzowie doskonale wiedzą, że ta postać często pakuje się w różne kłopoty, jednak aż tak zaskakujących perypetii miłosnych jeszcze w serialu nie było. Okazuje się, że w Pawle zakochały się aż trzy kobiety! I choć Zduński spotyka się teraz z Julką stale coś łączy go z pozostałymi. Czy Paweł w końcu znajdzie szczęście u boku swojej wybranki? Czy na jego drodze pojawi się ktoś jeszcze?! Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, co zdradził nam Rafał Mroczek! Nie uwierzycie, co stanie się w kolejnych odcinkach między Pawłem i Julką...   Zobacz:  TYLKO U NAS! Anna Mucha odejdzie z "M jak miłość"? Gwiazda zagra w nowym serialu!     Rafał Mroczek na 2. urodzinach Hula Kula  

Basia Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel "Dance, Dance, Dance"
AKPA, fot. Podlewski
Newsy
Oto nowa prowadząca "Dance, dance, dance"! Kto zastąpił Basię Kurdej-Szatan? 
Tamara Gonzalez Perea znana jako Macademian Girl dołączyła do obsady programu "Dance, Dance, Dance" i wraz z Tomaszem Kammelem poprowadzi show. 

Pierwszy odcinek " Dance, Dance, Dance " zostanie wyemitowany już 29 lutego na antenie TVP 2. Pierwszą edycję wraz z Tomaszem Kammelem poprowadziła Barbara Kurdej-Szatan. W nowej edycji nastąpiła zmiana. Kto wystąpi w duecie z prezenterem TVP i będzie zagrzewał uczestników do walki o zwycięstwo?  Zobacz także:  Anna Mucha będzie ostra w "Dance, dance, dance"? "To dla mnie szansa na zrobienie sobie wrogów!" Druga edycja "Dance, Dance, Dance" - nowa prowadząca  Tamara Gonzalez Perea znana jako Macademian Girl dołączyła do obsady programu "Dance, Dance, Dance" i wraz z Tomaszem Kammelem poprowadzi show.  Jestem ogromnie szczęśliwa, że jako prowadzącej ten program, będzie mi dane obserwować ich zmagania z bliska, tym bardziej, że taniec zajmuje szczególnie ważne miejsce w moim sercu. Cieszę się, że Polacy tak bardzo pokochali taniec i mam nadzieję, że po fenomenalnej poprzedniej edycji i tym razem zasiądą przed telewizorami. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i razem z Tomkiem Kammelem zrobimy wszystko, żeby być dla nich jak największym wsparciem! - mówi Tamara Gonzalez Perea blogerka i współprowadząca „Pytanie Na Śniadanie”. To nie jedyna zmiana w obsadzie show. W drugiej edycji w roli jurorki, obok Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza, zobaczymy także Annę Muchę. Świeżości programowi dodaje również fakt, że wystąpią dwa męskie duety wśród uczestników. Rafał Jonkisz zatańczy z bratem Krzysztofem oraz Rafał Mroczek z Przemysławem Cypriańskim. Jesteście ciekawi talentów tanecznych uczestników?  Zobacz także:  Znamy wszystkie pary drugiej edycji "Dance dance dance"! Zaskakujące nazwiska Tomasz Kammel i Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) poprowadzą drugą edycję "Dance,...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner