Rafał Maślak zaprojektował linię  koszul
ONS

Rafał Maślak został projektantem. Pochwalił się pierwszymi sukcesami

Rafał Maślak zaprojektował linię  koszul
ONS

Rafał Maślak idzie jak burza. Po wygranej w konkursie na Mistera Polski model stał się prawdziwą gwiazdą. Maślak dostał własny program w Polsat Cafe a jego poczynania na blogu i  portalach społecznościowych śledzą tysiące fanów. W jednym z ostatnich wywiadów celebryta przyznał, że chciałby zmienić swój wizerunek. Zobacz: Rafał Maślak chce zmienić swój wizerunek: Nadszedł czas na zmiany. Dużo się uczę

Niestety, według najnowszych doniesień medialnych stacja prawdopodobnie nie wyprodukuje kolejnego sezonu "Randki z Maślakiem". Decyzja producentów nie zmartwiła jednak samego Rafała Maślaka, który w rozmowie z magazynem "Party" przyznał, że nie zamierza zniknąć z telewizji. Przy okazji zdradził, że już wkrótce w sprzedaży pojawią się zaprojektowane przez niego koszule.

- Na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że nie zniknę z ekranu - powiedział tajemniczo model. Razem z polską marką garniturów Pawo zaprojektowałem własną linię koszul, która pojawi się jesienią. A z firmą Rossli męską bieliznę sygnowaną moimi inicjałami.


Wygląda więc na to, że kariera Rafała Maślaka wciąż się rozkręca. Chcielibyście zobaczyć go w kolejnym programie TV?

Zobacz na Polki.pl: Szczere wyznanie Rafała Maślaka! Z fabryki do show-biznesu!

Więcej na temat Rafał Maślak
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59