Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Newsy

Instamatki nie będą zachwycone! Rafał Maślak zdradził jak wychowuje swojego syna!

Instamatki nie będą zachwycone! Rafał Maślak zdradził jak wychowuje swojego syna!

29 marca Rafał Maślak i jego żona Kamila po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn Maks.

Kamila i Maksymilian mają się świetnie. Jesteśmy już w domu więc teraz wszystko na naszej głowie. Na szczęście przyjechała do nas mama Kamili, która będzie nas wspierała przez pierwsze dni. Nie potrafię opisać słowami, jak bardzo zmienia się świat po narodzinach dziecka. Postaram się być najlepszym ojcem na świecie - powiedział w rozmowie z Party.pl Rafał Maślak kilka dni po narodzinach syna.

Para od początku chwaliła się zdjęciami syna w sieci i nie ukrywała jego twarzy, jak robią to Ania Lewandowska i Robert Lewandowski w przypadku Klary. A jak wychowują swojego pierwszego syna? Rafał Maślak w rozmowie z Party.pl zdradził, że razem z Kamilą mają luźne podejście do wychowywania syna i nie boją się zostawić go pod opieką bliskich osób z rodziny. Co jeszcze zdradził model? Zobaczcie!

Zobacz także: Żona Rafała Maślaka nie radzi sobie ze swoją figurą po porodzie? Posłuchajcie, co nam zdradził!

Rafał i Kamila pod koniec marca zostali rodzicami

Rafał Maślak z rodziną

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rafał Maślak, Marcelina Zawadzka Dance Dance Dance
Instagram
Newsy
Rafał Maślak przyjaźni się z Marceliną Zawadzką! Co na to jego żona?!
Rafał Maślak przyjaźni się z Marceliną Zawadzką! Co na to jego żona?!

Rafał Maślak w programie "Dane Dance Dance" wystąpił z Marceliną Zawadzką, z którą przyjaźni się od lat. Czy jego żona, Kamila Nicpoń Maślak, jest zazdrosna o przystojnego męża? Rok temu para wzięła ślub, a kilka tygodni temu na świecie pojawił się ich synek, Maksymilian. Czy żona Mistera Polski ma powody do zazdrości? Zobaczcie, co zdradził sam Rafał!   Rafał z Kamilą bardzo się kochają!

Rafał Maślak w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
"Było ciężko" Rafał Maślak szczerze o trudach rodzicielstwa! Posłuchajcie, co nam zdradził
"Było ciężko" Rafał Maślak szczerze o trudach rodzicielstwa! Posłuchajcie, co nam zdradził

Ponad dwa miesiące temu Rafał Maślak został ojcem! Żona modela urodziła wówczas ich piewsze dziecko, syna Maksymiliana. Od chwili narodzin chłopca dumny tata chętnie publikuje w sieci jego zdjęcia i pokazuje, jak razem spędzają czas. Teraz Rafał Maślak w rozmowie z Party.pl opowiedział nam trudach rodzicielstwa. Okazuje się, że ostatnio Rafał i jego żona Kamila przeżyli naprawdę trudne chwile. Co się stało? Posłuchajcie, co Rafał Maślak powiedział nam o swoim dziecku!  Rafał Maślak opowiedział nam o trudach rodzicielstwa. 

Rafał Maślak w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Rafał Maślak przeprasza braci Sekielskich, ale komentarz Antka Królikowskiego chyba mu się nie spodoba!
Rafał Maślak przeprasza braci Sekielskich, ale komentarz Antka Królikowskiego chyba mu się nie spodoba!

Film "Tylko nie mów nikomu" Tomasza i Marka Sekielskich wstrząsnął opinią publiczną w Polsce. Dokument który porusza problem pedofilii w polskim kościele miał swoją premierę prawie tydzień temu. Produkcja w ekspresowym tempie stała się prawdziwym hitem w sieci- po 6 dniach "Tylko nie mów nikomu" ma już ponad 18,5 mln wyświetleń na youtube! Film przygotowany przez Tomasza Sekielskiego i jego brata wywołał ogromne emocje- Wojciech Smarzowski w jednym z wywiadów przyznał wprost, że ma nadzieję, że dokument będzie naszym kandydatem do Oscara. Niestety, nie wszyscy są podobnego zdania... Rafał Maślak skrytykował film braci Sekielskich!  Jest to kontrowersyjny film, dzieją się tam złe rzeczy, ale moim zdaniem jest to nad wyraz przekoloryzowane, przebitkowe. Mleko płynące komuś z ust, dla mnie trochę już takie jakby... można powiedzieć coś na dany temat, ale według mnie ten film mógłby trwać pół godziny i przekazałby tyle informacji a już by nie robił tego tak przerysowanie- ocenił w rozmowie z portalem przeambitni.pl. (...) Ten film jak najbardziej pokazuje to, co się dzieje, bo faktycznie księża, którzy robili te rzeczy się do tego przyznali. Ludzie muszą mieć świadomość. Teraz Rafał Maślak postanowił przeprosić za swoje słowa! Jak komentuje swoją wypowiedź i jak zareagowali internauci? Rafał Maślak przeprasza autorów filmu Rafał Maślak na swoim profilu na Instagramie opublikował wpis, w którym przeprasza za swoją wypowiedź i przyznaje, że bardzo żałuje tak mocnych słów.  Przepraszam za moją nieprzemyślaną wypowiedź na temat filmu „Tylko nie mów nikomu” Tomasza i Marka Sekielskich. Problem pedofilii, który został poruszony przez dziennikarzy, jest bardzo ważny i wstydzę się, że w swojej wypowiedzi zbagatelizowałem go....

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner