Rafał Maślak w Tańcu z Gwiazdami
ONS

Maślak szczerze o "Tańcu z Gwiazdami". Już wie na co przeznaczy wygraną

Rafał Maślak w Tańcu z Gwiazdami
ONS

Wczoraj zadebiutował w sieci oficjalny zwiastun nowej edycji "Tańca z Gwiazdami", która już 5 września rusza na antenie Polsatu. Była to też pierwsza okazja, aby zobaczyć wszystkich uczestników w galowych strojach i tanecznych pozach. Trzeba przyznać, że kolejny sezon programu zapowiada się bardzo interesująco. Przypomnijmy: Jest już zwiastun nowego TzG! Zobaczcie gwiazdy w akcji

Jedną z największych niespodzianek jest udział Rafała Maślaka. Aspirujący model zadebiutował na salonach zaledwie kilka miesięcy temu, ale szybko awansował do grona jednego z najbardziej rozchwytywanych celebrytów. Nagła popularność zaowocowała zaproszeniem do "TzG", a Maślak postanowił wytłumaczyć swoim fanom, dlaczego przyjął propozycję Polsatu. Zdradził też, że jeśli wygra program to nagrodę pieniężną zamierza przekazać na cele charytatywne.
 

Mam dług wdzięczności wobec wielu osób. Nie mam go czym spłacić, więc postanowiłem, że gdyby jakimś cudem udało mi się dojść do finału i wygrać TzG, to całą wygraną oddałbym komuś, kto tych pieniędzy potrzebuje bardziej niż ja. Bo jeśli je zdobędzie, to przejdzie kosztowną operację i przeżyje. Wygrać dla kogoś życie, jest dla mnie największą motywacją! Ja nigdy takich pieniędzy i tak nie widziałem, więc czy je będę miał czy nie, nie robi to większej różnicy. Od losu dostałem tyle dobrego, że czasami aż trudno uwierzyć w to wszystko, co się teraz dzieje i co mnie spotyka. Nie piszę tego, aby wzbudzić w Was litość i prosić o większą ilość głosów, czy SMS, bo co ma być to będzie.  Każdy z nas ma w życiu jakieś przeznaczenie i nic nie dzieje się z przypadku - zapewnia na łamach swojego bloga www.rmlifestyle.com Maślak.


Postawa godna naśladowania. Będziecie mu kibicować?

Zobacz: Geje proponują seks Maślakowi: "Mocno bym ich zawstydził"

Seksowne zdjęcia Rafała Maślaka:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53