Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Rafał Maślak o podrywaniu dziewczyn
ONS
Newsy

Maślak podrywanie kobiet ma opanowane do perfekcji: Mogłem mieć każdą

Mister jest bardzo pewny siebie

Rafał Maślak szturmem podbił polski show-biznes i zdobył uznanie widzów i internautów. Ostatnio gościł w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej, gdzie opowiedział o swoich początkach w mediach. Zdradził nawet jak wyglądało jego wyjście na czerwony dywan. Zobacz: Maślak w programie Korwin wspomniał swoje pierwsze wyjście na czerwony dywan. Gorzko podsumował show-biznes

Niewątpliwie Mister Polski zdobył sporą przychylność kobiet, dzięki swojej prezencji i naturalności. Model wielokrotnie podkreślał, że dostaje dużo wiadomości i zdjęć od nieznajomych z różnych propozycjami, czasem niemoralnymi. W rozmowie z "Show" wyznał jednak, że był lowelasem, a sztukę podrywania ma opanowaną do perfekcji. Miał jednak przykre doświadczenia związane z dziewczynami:

To było w technikum. Mogłem mieć wtedy każdą. A mnie podobała się oczywiście ta, która mnie nie chciała. Pół roku się o nią starałem. Kiedy w końcu się zgodziła, byłem przeszczęśliwy. Spotykaliśmy się przez miesiąc i... dała mi kosza! Strasznie to przeżyłem.


Spodziewaliście się?

Zobacz: Szczere wyznanie Rafała Maślaka! Z fabryki do show-biznesu!
 
 

Tak wygląda dziewczyna Maślaka:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwester Wardęga w Maglu Towarzyskim
ONS
Newsy
Magiel Towarzyski: Wardęga obawia się więzienia za swoje żarty. Wymyślił inną karę: Sąd ma trochę racji, ale...
Był bardzo szczery

Program "Magiel Towarzyski" cieszy się ogromną popularnością, a co tydzień do studia zapraszane są ciekawe osobowości. Karolina Korwin Piotrowska rozmawia z nimi najczęściej o sukcesach i porażkach, a także kondycji polskiego show-biznesu. W jednym z ostatnich odcinków Rafał Maślak opowiedział o swoich początkach na czerwonym dywanie. Zobacz:  Maślak w programie Korwin wspomniał swoje pierwsze wyjście na czerwony dywan. Gorzko podsumował show-biznes W dzisiejszym odcinku gościem był jeden z najbardziej znanych youtuberów w kraju, Sylwester Wardęga . Twórca psa-pająka tłumaczył się ze swoich wybryków i z absurdów z jakimi spotykał się po publikacjach filmów w sieci. Kilkukrotnie był zaskarżany i musiał tłumaczyć się przed sądem. W rozmowie z dziennikarką wyznał, że aktualnie toczy się sprawa dotycząca jednego z kawałów, kiedy siedział w centrum handlowym na koszu na śmieci i udawał, że oddaje się czynnościom fizjologicznym. Po retuszu wideo wygląda to tak, jakby rzeczywiście był nagi od pasa w dół i załatwiał potrzebę, za co został oskarżony. Jak sam dzisiaj stwierdził sąd ma nieco racji, ale on widzi inne wyjście i nie chce iść do więzienia: Udawałem, że to robię i może sąd ma trochę racji, że chce mnie ukarać, ale to powinna być jakaś grzywna. Nie chcę iść do więzienia, bo tam się dzieją różne rzeczy, ja też nie jestem wielkiej postury i nie chciałbym, żeby spadło mi mydło pod prysznicem. Śledzicie jego poczynania? Zobacz: "Bomba" Korwin Piotrowskiej bestsellerem Korwin Piotrowska na konferencji TVN Style:

Rafał Maślak na okładce EksMagazynu
Facebook
Newsy
Rozebrany Maślak na okładce pisma dla kobiet. Wiemy, jak powstawała sesja
Jak wypadł?

Rafał Maślak prężnie rozwija swoją karierę. Już niedługo na antenie Polsat Cafe pojawi się reality-show z jego udziałem, w którym będzie spełniał marzenia swoich fanów. Jedną z nich zabrał ostatnio na czerwony dywan. Zobacz:  Maślak na salony przyprowadził bohaterkę swojego reality-show. Będzie o niej głośno? Ponadto Mister Polski bierze udział w licznych sesjach. Teraz pojawił się na okładce magazynu EksMagazyn, który jest stworzony z myślą o kobietach. Maślak pokazał się tam w nietypowej roli i jawi się jako odważny i męski gladiator. Z pewnością nie jedna pani skusi się na to, aby zobaczyć gorącą sesję modela bez koszulki. Rafał Maślak w nowej roli czuł się bardzo dobrze i bez wątpienia pasował do takiej charakteryzacji. Tymczasem zobaczcie jak powstawały zdjęcia. Jak Wam się podoba? Zobacz:  Lekarz medycyny estetycznej o poprawkach Maślaka. Zdradził też co ich łączy     Tak wygląda dziewczyna Maślaka:

Rafał Maślak i Rafał Jonkisz na konferencji "Miss Polonia czy Miss Polski?"
ONS
Newsy
Przystojniacy na salonach: Rafał Maślak i nowy Mister Polski Rafał Jonkisz. Zaprzyjaźnią się?
Przystojniacy na salonach: Rafał Maślak i nowy Mister Polski Rafał Jonkisz. Zaprzyjaźnią się?

Rafał Maślak i Rafał Jonkisz znów na salonach. Na konferencji "Miss Polski czy Miss Polonia?" pojawili się obaj Misterzy Polski. Który z nich wyglądał lepiej?   Panowie zapewniają, że pomiędzy nimi nie ma żadnej konkurencji. Maślak już zapowiedział , że będzie wspierał nowego Mistera Polski, który ma tylko 18 lat i zostanie teraz rzucony na głęboką wodę, jaką jest polski show-biznes.   Jak panowie prezentowali się na konferencji? Który z nich wygląda lepiej? Czy Rafał Jonkisz zdetronizuje Rafała Maślaka?   Rafał Jonkisz i Rafał Maślak na konferencji Nowy Mister Polski ma 18 lat i pochodzi z Rzeszowa. Ma szansę na karierę w modelingu? Na pewno może liczyć na wsparcie Rafała Maślaka

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner