Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Rafał Maślak w Maglu Towarzyskim
ONS
Newsy

Maślak w programie Korwin wspomniał swoje pierwsze wyjście na czerwony dywan. Gorzko podsumował show-biznes

Jego wyznanie jest zaskakujące

Rafał Maślak odcina kupony od swojej popularności i maksymalnie wykorzystuje swój czas w mediach. Ostatnio Mister Polski zasiadł na najsłynniejszej kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego. Tam ulubieniec kobiet nieco się otworzył i opowiedział o zmianach w jego życiu. Zobacz: Maślak wyluzował się u Wojewódzkiego. Opowiedział o gejach, książce i rozmiarze... penisa

Dzisiaj Rafał pojawił się w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej - "Magiel Towarzyski". Nie da się ukryć, że odcinek wzbudzał wiele emocji przed emisją, ponieważ dziennikarka i Mister publicznie nie szczędzili sobie przykrych i dosadnych słów na swój temat. W studio jednak nie dało się wyczuć napięcia, ponieważ prowadząca i Maślak zakopali topór wojenny. Mister wyznał nawet co sądzi o polskim show-biznesie. Jego opinia jest zaskakująca:

Na początku myślałem, że wszystko jest takie piękne, kolorowe, opływające miodem, że wszyscy są mili... Tak naprawdę to ciężka praca, dość próżny świat, o czym się przekonałem pozując na ściankach. Na początku mnie to fascynowało. Byłem chłopakiem z wioski i oglądałem to w telewizji. Moje jedyne rozrywki to było ognisko z chłopakami, ze znajomymi nad jeziorem i to było zupełnie coś innego. 

Karolina Korwin Piotrowska namówiła go również na wspomnienie pierwszego medialnego wyjścia:

To był pokaz Paprockiego i Brzozowskiego. Po prostu dostałem zaproszenie i pamiętam, kiedy tam wchodziłem. W ogóle się nie spodziewałem, że wejdę na ściankę, ale dwóch fotoreporterów mnie rozpoznało i nagle wrzucili mnie wszyscy na ściankę. Zaczęli krzyczeć, robić zdjęcia, a ja naprawdę nie wiedziałem co zrobić. Uschły mi zęby od uśmiechu. Później ochłonąłem jak zszedłem z tej ścianki i zacząłem zastanawiać się co dalej. I co było dalej? Cały pokaz trwał 15 minut, a później wywiady, pozowanie, ścianka to w zasadzie na tym się opierało. Po to ludzie tam przychodzą.


Śledzicie karierę Rafała?


Zobacz: Magiel towarzyski: Korwin: Kobiety o twarzy konia nie wymyślili internauci. Rubik: To jest straszne
 

Rafał Maślak przed wylotem do Korei:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Sylwester Wardęga w Maglu Towarzyskim
ONS
Newsy
Magiel Towarzyski: Wardęga obawia się więzienia za swoje żarty. Wymyślił inną karę: Sąd ma trochę racji, ale...
Był bardzo szczery

Program "Magiel Towarzyski" cieszy się ogromną popularnością, a co tydzień do studia zapraszane są ciekawe osobowości. Karolina Korwin Piotrowska rozmawia z nimi najczęściej o sukcesach i porażkach, a także kondycji polskiego show-biznesu. W jednym z ostatnich odcinków Rafał Maślak opowiedział o swoich początkach na czerwonym dywanie. Zobacz:  Maślak w programie Korwin wspomniał swoje pierwsze wyjście na czerwony dywan. Gorzko podsumował show-biznes W dzisiejszym odcinku gościem był jeden z najbardziej znanych youtuberów w kraju, Sylwester Wardęga . Twórca psa-pająka tłumaczył się ze swoich wybryków i z absurdów z jakimi spotykał się po publikacjach filmów w sieci. Kilkukrotnie był zaskarżany i musiał tłumaczyć się przed sądem. W rozmowie z dziennikarką wyznał, że aktualnie toczy się sprawa dotycząca jednego z kawałów, kiedy siedział w centrum handlowym na koszu na śmieci i udawał, że oddaje się czynnościom fizjologicznym. Po retuszu wideo wygląda to tak, jakby rzeczywiście był nagi od pasa w dół i załatwiał potrzebę, za co został oskarżony. Jak sam dzisiaj stwierdził sąd ma nieco racji, ale on widzi inne wyjście i nie chce iść do więzienia: Udawałem, że to robię i może sąd ma trochę racji, że chce mnie ukarać, ale to powinna być jakaś grzywna. Nie chcę iść do więzienia, bo tam się dzieją różne rzeczy, ja też nie jestem wielkiej postury i nie chciałbym, żeby spadło mi mydło pod prysznicem. Śledzicie jego poczynania? Zobacz: "Bomba" Korwin Piotrowskiej bestsellerem Korwin Piotrowska na konferencji TVN Style:

Rafał Maślak o Kubie Wojewódzkim
ONS
Newsy
Maślak zdradza kulisy występu u Wojewódzkiego: Było bardzo stresująco
Mister opowiedział jakie są jego odczucia

W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego na słynnej kanapie zasiadł Rafał Maślak . Mister Polski wypadł bardzo naturalnie i opowiedział o zmianach jakie zaszły w jego życiu od momentu wygrania wyborów. Poruszył też kilka delikatnych kwestii. Zobacz:  Maślak wyluzował się u Wojewódzkiego. Opowiedział o gejach, książce i rozmiarze... penisa Mister Polski stopniowo odcina kupony od swojej popularności, ale przyznał, że bardzo stresował się wizytą u showmana, który słynie z nietypowego poczucia humoru i niewygodnych pytań. Maślak zdradził nam jak wspomina wizytę w popularnym programie, a przy okazji wyznał, że czuł się bardzo dobrze jako gość: Było bardzo stresująco, ale tylko do momentu, kiedy usiadłem na kanapie i minęła pierwsza minuta rozmowy. Potem rozmawialiśmy już jak kumple, którzy się jakiś czas znają. Kuba jest mega inteligentnym człowiekiem, a ja uważam, że to była bardzo fajna rozmowa, ponieważ od razu mu pokazałem, że mam dystans. Że można ze mną pożartować, że jeśli on coś do mnie powie to ja to zamienię w śmiech, w ogóle się nie obrażam, nie biorę niczego do siebie i bardzo fajnie nam się rozmawiało. Wielu przyjaciół, znajomych pisze mi na Facebooku, że to był dobry odcinek.  Maślak bardzo otworzył się podczas rozmowy i opowiedział o wielu wewnętrznych przemianach: Kuba ma taką energię, że po prostu człowiek bardziej się otwiera, ma większą odwagę na mówienie o różnych sprawach. Fajnie to wyciąga od ludzi. Ja wiedziałem, że będzie nas oglądało dużo osób, więc postanowiłem podzielić się swoimi spostrzeżeniami na ten temat.  Oglądaliście? Zobacz:  Rafał Maślak na imprezie ze swoją dziewczyną!   Dziewczyna wita Rafała Maślaka na lotnisku:

Anna Dymna u Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy
Tego gościa w programie Wojewódzkiego nikt się nie spodziewał. Zaskakujący wybór Kuby
Kto zasiądzie na kanapie?

Niedawno na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiadł najprzystojniejszy mężczyzna w Polsce - Rafał Maślak . Mister trochę się otworzył i opowiedział o zmianach jakie zaszły w jego życiu po przeprowadzce do stolicy. W rozmowie z nami przyznał, że wizyta u Kuby na początku była bardzo stresująca. Zobacz:  Maślak zdradza kulisy występu u Wojewódzkiego: Było bardzo stresująco Teraz showman zapowiedział kolejną gwiazdę, której raczej nikt się nie spodziewał. To wyjątkowa kobieta, która całkowicie poświęciła się drugiemu człowiekowi od wielu lat działając charytatywnie. Na swoim profilu na Facebooku Wojewódzki zakomunikował, że będzie to Anna Dymna . Do tej pory na kanapie w programie najczęściej zasiadały gwiazdy znane z czerwonego dywanu, a ten wybór jest dość zaskakujący. Dziennikarz też nie ukrywa ekscytacji i pod zdjęciem, które zamieścił dodał podpis: To nie będzie spotkanie. To będzie zaszczyt ! Jesteście ciekawi? Zobacz:  Anna Dymna: Nie jestem żadną świętą!     Wojewódzki na konferencji TVN:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner