Rafał Maślak

Rafał Maślak pokazał tatę i brata! Który jest najbardziej hot? Głosujcie! SONDA

Rafał Maślak

Rafał Maślak pochwalił się zdjęciami z tatą i bratem. Model najpierw zamieścił na swoim profilu zdjęcie z bratem Olkiem, z którym rozpoczął wspólny projekt. Następnie na Facebooku Maślaka pojawiła się fotka z tatą.

Fanki Rafała oszalały! Trzeba przyznać, że już wiadomo, komu Rafał Maślak zawdzięcza urodę. Zarówno tata, jak i brat Mistera Polski 2014 spokojnie mogliby konkurować z nim o tytuł najprzystojniejszego Polaka. ;) Co więcej, tata Rafała wygląda bardzo młodo. Maślak przyznał, że na spotkaniach przedstawia go jako swojego brata!

TATA NUMBER 1
Jak widzieliście na snapchacie rodzinka mnie odwiedziła i spędzam z nimi jak najwięcej czasu. Na umówione spotkanie zabrałem ze sobą mojego tatę, którego podałem za swojego brata i wiecie co...? UWIERZYLI - napisał Rafał Maślak.

Wcale się nie dziwimy. A specjalnie dla fanek przystojniaków z rodu Maślaków - sonda! Który jest najbardziej hot? Głosujcie!

 

Zobacz też: Cezary Pazura pozazdrościł Maślakowi i też pokazał TAKIE ZDJĘCIE z łóżka z ukochaną! "Z łóżka nie wychodzimy".

 

Rafał Maślak pokazał zdjęcie z tatą. Podobnie przystojni?

Rafał Maślak z tatą
Facebook

 

A może najprzystojnieszy w rodzie Maślaków jest Olek, brat Rafała? Głosujcie w sondzie!

Rafał Maślak z bratem
Facebook

 

Rafał Maślak uchodzi za jednego z największych przystojniaków w polskim show-biznesie. Słusznie? ;)

Rafał Maślak
Ons

Więcej na temat Rafał Maślak
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11