Rafał Maślak i Rafał Jonkisz w garniturach
Facebook

Rafał Maślak o nowym Misterze Polski: "Jest ambitny i szybko się rozkręci"! Jakie rady ma dla swojego następcy?

Rafał Maślak i Rafał Jonkisz w garniturach
Facebook

Rafał Maślak wraz z nowym Misterem Polski 2015, Rafałem Jonkiszem, udzielili wywiadu w porannym programie "Dzień dobry TVN". Rafał Jonkisz pokonał wielu przystojnych konkurentów! Co Maślak myśli o swoim następcy? Jak go ocenia? A może ma jakieś szczególne rady dla nowego mistera?

Co Rafał Maślak myśli Rafale Jonkiszu?

Na kanapach popularnej śniadaniówki, ramię w ramię, zasiedli kolejni posiadacze tytułu najpiękniejszego Polaka. Rafał Maślak - ustępujący Mister Polski oraz jego następca - Rafał Jonkisz. Od początku dało się zauważyć, że panowie reprezentują nie tylko zupełnie inny typ urody, ale także osobowości. Maślak nie ukrywał, że wróży nowemu misterowi wielki sukces:

Rafał ma 18 lat i już taki sukces w takim wieku! Ale jeżeli będzie szedł takim tempie...

Rafał podkreślił, że Jonkisz jest bardzo skromny i to właśnie urzekło jury konkursu:

Rafał to jest mega skromniacha!

Mister Polski 2015 rzeczywiście wydawał się być nieco onieśmielony wywiadem i mówił raczej niewiele. Przyznał, że udział w programie miał być jego sposobem na przełamanie nieśmiałości:

Poszedłem bardzo nieśmiało do konkursu. To było przełamanie się, wyjście na scenę i pokazanie sylwetki - zdradził Rafał Jonkisz.

Co Rafał Maślak radzi nowemu Misterowi Polski?

Nowy Mister Polski na co dzień jest uczniem liceum. Przed nim matura, a następnie egzaminy na wymarzony AWF. Rafał pasjonuje się akrobatyką, jest członkiem zespołu Fly Boys. Jednak zwycięstwo w konkursie to także wyjazd na międzynarodowy konkurs dla misterów, który odbędzie się na Filipinach. Rafał Maślak zapewnił, że będzie wspierał swojego następcę. Jakie ma dla niego rady?

Rafał jest bardzo ambitnym człowiekiem i szybko się rozkręci! (...) Musi podchodzić do wszystkiego z dystansem. Pozostać sobą. (...) Nie mówi za dużo, ale jak już coś powie, to ma sens.

Maślak powiedział także, że Jonkisz musi być gotowy na radykalne zmiany w swoim życiu. Opowiedział o tym, co tytuł Mistera Polski 2014 zmienił w jego życiu:

Tytuł zmienił w moim życiu wszystko! Zmieniłem miejsce zamieszkania, przeniosłem się do stolicy. Poznałem super ludzi, byłem w wielu programach, byłem w Korei Południowej, byłem w wielu innych krajach, podróżowałem. Wiele by wymieniać! Wykorzystałem ten tytuł do swoich marzeń i celów - powiedział Rafał Maślak.

Maślak po porannym programie potwierdził swoje słowa wsparcia i opieki nad nowym misterem także na Facebooku. Pod zdjęciem ze studia "Dzień dobry TVN" napisał:

MISTERÓW DWÓCH! Tak jak wczoraj obiecałem, tak zrobiłem i wziąłem pod swoje skrzydła i opiekę nowego Mistera Polski Rafała Jonkisza. Wygrana chłopaka, który ma 18 lat to przełom w konkursie i zupełnie nowa jakość. Szołbiznes nie jest łatwy, pełen pokus i nie zawsze jest tak kolorowo jakby się to mogło wydawać. Jako starszy i bardziej doświadczony kolega dam Rafałowi wiele rad, ale najważniejsze, aby pozostał sobą. Teraz kochani będziecie skazani na dwóch misterów, do tego Rafałów - napisał Mister Polski 2014.

 

 

MISTERÓW DWÓCH 󾌸Tak jak wczoraj obiecałem, tak zrobiłem i wziąłem pod swoje skrzydła i opiekę nowego Mistera Polski...

Posted by Rafał Maślak on 16 listopada 2015

 

Czy Rafał Jonkisz powtórzy jego sukces? Jak myślicie?

 

Rafał Jonkisz został Misterem Polski 2015

 

Rafał Jonkisz w garniturze
East News

Rafał Jonkisz w garniturze
East News

 

Rafał Maślak wróży Rafałowi Jonkiszowi sukces

 

Rafał Maślak w garniturze
ons.pl

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48