Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Rafał Maślak o Magdzie Gessler: "Uwielbiam jej piski!" WIDEO

Rafał Maślak o Magdzie Gessler: "Uwielbiam jej piski!" WIDEO

Rafał Maślak poznał ostatnio Magdę Gessler. Okazuje się, że były Mister Polski jest fanem znanej restauratorki i chętnie ogląda jej programy, dlatego spotkanie z Magdą był dla niego ważnym przeżyciem. Czy na żywo również zrobiła na nim dobre wrażenie?

"Robi wspaniałe rzeczy, a do tego jest bardzo autentyczna. Taka też jest w realu. Będzie miała teraz otwarcie nowej restauracji w Bukowinie Tatrzańskiej i zaprosiła mnie na nie, wiec mam nadzieję, ze uda mi się tam dotrzeć. Jest kobietą z klasą, ale też fajna i zabawna z niej babka. Uwielbiam jej piski! Jest fenomenalna" - powiedział nam Rafał Maślak.

Każdy, kto oglądał choć kilka odcinków "Kuchennych rewolucji", słyszał piski Magdy Gessler. To jednej z jej znaków rozpoznawczych!

 

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki naśmiewa się z nowej reklamy z Magdą Gessler! Dlaczego?

 

Rafał Maślak na pokazie Ewy Minge

Rafał Maślak w granatowym garniturze
ONS

Magda Gessler i jej córka Lara

Magda Gessler z bukietem kwiatów i jej córka Lara na planie programu Dzien Dobry TVN
EAST NEWS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rafał Maślak i Rafał Jonkisz w garniturach
Facebook
Newsy
Rafał Maślak o nowym Misterze Polski: "Jest ambitny i szybko się rozkręci"! Jakie rady ma dla swojego następcy?
Rafał Maślak o nowym Misterze Polski: "Jest ambitny i szybko się rozkręci"! Jakie rady ma dla swojego następcy?

Rafał Maślak wraz z nowym Misterem Polski 2015, Rafałem Jonkiszem , udzielili wywiadu w porannym programie "Dzień dobry TVN". Rafał Jonkisz pokonał wielu przystojnych konkurentów! Co Maślak myśli o swoim następcy? Jak go ocenia? A może ma jakieś szczególne rady dla nowego mistera? Co Rafał Maślak myśli Rafale Jonkiszu? Na kanapach popularnej śniadaniówki, ramię w ramię, zasiedli kolejni posiadacze tytułu najpiękniejszego Polaka. Rafał Maślak - ustępujący Mister Polski oraz jego następca - Rafał Jonkisz . Od początku dało się zauważyć, że panowie reprezentują nie tylko zupełnie inny typ urody, ale także osobowości. Maślak nie ukrywał, że wróży nowemu misterowi wielki sukces: Rafał ma 18 lat i już taki sukces w takim wieku! Ale jeżeli będzie szedł takim tempie... Rafał podkreślił, że Jonkisz jest bardzo skromny i to właśnie urzekło jury konkursu: Rafał to jest mega skromniacha! Mister Polski 2015 rzeczywiście wydawał się być nieco onieśmielony wywiadem i mówił raczej niewiele. Przyznał, że udział w programie miał być jego sposobem na przełamanie nieśmiałości: Poszedłem bardzo nieśmiało do konkursu. To było przełamanie się, wyjście na scenę i pokazanie sylwetki - zdradził Rafał Jonkisz. Co Rafał Maślak radzi nowemu Misterowi Polski? Nowy Mister Polski na co dzień jest uczniem liceum. Przed nim matura, a następnie egzaminy na wymarzony AWF. Rafał pasjonuje się akrobatyką, jest członkiem zespołu Fly Boys. Jednak zwycięstwo w konkursie to także wyjazd na międzynarodowy konkurs dla misterów, który odbędzie się na Filipinach. Rafał Maślak zapewnił, że będzie wspierał swojego następcę. Jakie ma dla niego rady? Rafał jest bardzo ambitnym człowiekiem i szybko się rozkręci! (...) Musi podchodzić do wszystkiego z dystansem. Pozostać sobą. (...) Nie mówi za dużo, ale jak już...

Magda Gessler pokazała zdjęcia z liceum
Newsy
Magda Gessler pokazała zdjęcie z liceum! I dopisała: "Uchodziłam za sztywniarę". Zobaczcie sami tę fotkę...
Magda Gessler pokazała zdjęcie z liceum! I dopisała: "Uchodziłam za sztywniarę". Zobaczcie sami tę fotkę...

Magda Gessler pokazała zdjęcia z liceum! Do tej pory ten widok był zarezerwowany tylko dla niej. Dziś restauratorka podzieliła się ciekawą fotką za czasów, kiedy chodziła do szkoły. Zdjęcie gwiazdy może zaskakiwać, niemniej jednak opis jest również intrygujący!   Magda Gessler w młodości!   Burza blond loków? Nic bardziej mylnego. Magda była skromną dziewczyną z kucykami, nieco zagubioną, cichą i tajemniczą. Jak pisze, była uważana za… sztywniarę :   W liceum uchodziłam za sztywniarę. Na prywatki, na których się piło i paliło raczej mnie nie zapraszano. A wy byliście grzeczni?:-) Byliście grzeczni?   Zobacz także: Magda Gessler o przyjmowaniu syryjskich uchodźców: „To może skończyć się katastrofą”       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); W liceum uchodziłam za sztywniarę. Na prywatki, na których się piło i paliło raczej mnie nie zapraszano. A wy byliście grzeczni?:-) Posted by Magda Gessler on  5 października 2015     Magda Gessler - dziś nie ma nic ze "sztywniary"  

Rafał Maślak i Rafał Jonkisz na konferencji "Miss Polonia czy Miss Polski?"
ONS
Newsy
Przystojniacy na salonach: Rafał Maślak i nowy Mister Polski Rafał Jonkisz. Zaprzyjaźnią się?
Przystojniacy na salonach: Rafał Maślak i nowy Mister Polski Rafał Jonkisz. Zaprzyjaźnią się?

Rafał Maślak i Rafał Jonkisz znów na salonach. Na konferencji "Miss Polski czy Miss Polonia?" pojawili się obaj Misterzy Polski. Który z nich wyglądał lepiej?   Panowie zapewniają, że pomiędzy nimi nie ma żadnej konkurencji. Maślak już zapowiedział , że będzie wspierał nowego Mistera Polski, który ma tylko 18 lat i zostanie teraz rzucony na głęboką wodę, jaką jest polski show-biznes.   Jak panowie prezentowali się na konferencji? Który z nich wygląda lepiej? Czy Rafał Jonkisz zdetronizuje Rafała Maślaka?   Rafał Jonkisz i Rafał Maślak na konferencji Nowy Mister Polski ma 18 lat i pochodzi z Rzeszowa. Ma szansę na karierę w modelingu? Na pewno może liczyć na wsparcie Rafała Maślaka

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner