Rafał Maślak namawia brata na udział w Top Model
ons

Maślak widzi swojego brata jako gwiazdę popularnego show: Trzeba go zachęcić

Rafał Maślak namawia brata na udział w Top Model
ons

W ostatnim czasie Rafał Maślak zapowiedział sporo zmian u siebie. Pierwsze zaczął od wyglądu. Model rozjaśnił nieco włosy i styl ubierania. W jednym z wywiadów zapewnił, że to dopiero początek. Zobacz: Rafał Maślak chce zmienić swój wizerunek: Nadszedł czas na zmiany. Dużo się uczę

Mister Polski spełnia jednak nie tylko swoje marzenia, ale również pomaga innym. Udowodnił to między innymi za sprawą programu "Randka z Maślakiem". Maślak mobilizuje też swoich bliskich. Na Instagramie wspiera swojego młodszego brata, Olka Maślaka, który waha się czy wziąć udział w castingu do programu Top Model. Rafał nie ma wątpliwości i namawia go do tego, aby poczynił ten krok:

Wczoraj zadzwonił do mnie mój młodszy brat Olek Maślak i zapytał, czy ma iść na casting do Top Model TVN. Odpowiedziałem mu krótko: A Ty chcesz iść. Powiedział, że bardzo, ale nie wierzy w siebie, ma kompleksy i że na pewno się nie dostanie. Rozmowa z nim skłoniła mnie, aby napisać te kilka słów. Moi Drodzy ! Każdy z nas ma marzenia, czy to mniejsze, czy większe, ale ma. Co zrobić, aby się spełniły ? Nie wystarczy marzyć, trzeba zrobić pierwszy krok. Powiedziałem Olkowi wprost co o tym myślę i że ma się w końcu ogarnąć i określić. Mimo, że jest moim bratem niczego mu nie ułatwię, dla jego dobra. Musi sam coś z siebie dać. Mi nikt nie pomógł. Katowałem się w domowej siłowni, wszystkiego sobie odmawiałem, aby osiągnąć swój cel. Dzięki temu, sodówka nie uderzyła mi do głowy i doceniam to wszystko, co mnie teraz spotyka. Olek prezentuje się mega dobrze, jest wyższy ode mnie i ma lepsze predyspozycje na modela, ale samo nazwisko Maślak nie wystarczy. Trzeba pracować nad sobą i się rozwijać.

Podkreślił też, że jego brat nie chce robić kariery dzięki niemu:

Mój brat na szczęście nie chce robić kariery na moich plecach. Jest też ambitny, ale brakuje mu tego, czego wielu ludziom - pewności siebie i przebojowości. Jego trzeba namawiać, zachęcić i mobilizować. Nie tędy droga ! Mógłbym mu to napisać na priv lub powiedzieć przez telefon, ale z premedytacją robię to na forum, aby mu wjechać na ambicje, którą ma, ale nie potrafi jeszcze po nią sięgnąć. Olek ! Sam musisz wyznaczyć sobie cel, znaleźć motywacje i konsekwentnie do niego dążyć. Ja Cię za rączkę na casting nie zaprowadzę :)


Sprawdzi się?

Zobacz na Polki.pl: Maślak na imprezie ze swoją dziewczyną
  

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59