Rafał Maślak pójdzie na kolacje z fanami
Akpa

Kariera Rafała Maślaka trwa stosunkowo krótko, ale Mister Polski 2014 śmiało poczyna sobie w show-biznesie. Przyjmuje zaproszenia na duże imprezy, nie może też narzekać na brak propozycji zawodowych. Wykorzystuje swoje pięć minut i ciężko go o to winić. Wszak dotychczas prowadził zwykłe życie z dala od blichtru stolicy. Przypomnijmy: Mister Polski oprócz kariery ma też zwykłą pracę. Zdradził swoje zarobki

Świeżo upieczony celebryta angażuje się również w rozmaite akcje charytatywne. Ostatnio wziął udział w wyjątkowej licytacji, z której dochód został przeznaczony na leczenie małej Poli Bieleckiej, która urodziła się z poważną wadą serca. Mister wystawił na aukcję... siebie. Jej zwycięzca będzie mógł spotkać się z Rafałem na kolacji. Okazuje się, że o spotkanie z Maślakiem zabiegały nie tylko kobiety.
 

Zostałem kupiony za 750 zł. To moim zdaniem bardzo dużo, bo były inne przedmioty, a ja byłem jedyną licytowaną osobą i naprawdę fajnie to wyszło. Kupiły mnie cztery osoby – trzy kobiety i ich kolega – więc idziemy fajną grupą na sushi. Początkowo dziewczyny troszkę się krępowały i nie licytowały, ale jak już jedna osoba się odezwała, to później kolejne - zdradza w rozmowie z www.lifestyle.newseria.pl Rafał.


Mister nie ukrywa też, że jest wręcz bombardowany na Facebooku wiadomościami od wielbicielek. Skarży się jednak, że w rzeczywistości dziewczyny nie są już tak odważne.
 

Niektóre dziewczyny piszą do mnie, ale jak już jestem w jakimś miejscu, to spoglądają tylko i boją się podejść. Ale są też takie, które normalnie podchodzą, zagadają. Jest mi bardzo miło. Dziewczyny podchodźcie, ja nie gryzę, naprawdę. A moje życie naprawdę zmieniło się o 180 stopni. Jestem raz na południu, raz na północy, przejeżdżam teraz całą Polskę wzdłuż i wszerz. Bardzo się z tego cieszę, bo biorę udział w ciekawych eventach, galach. Naprawdę jest super - tłumaczy.


Wzięlibyście udział w takiej licytacji?

Zobacz: Mister Polski pokazał całą rodzinę. Teraz nie ma wątpliwości po kim odziedziczył urodę


Galeria seksownych zdjęć Mistera Polski 2014:

Więcej na temat Rafał Maślak Mister Polski