East News

Rafał Maserak zdradził nam, kiedy bierze ślub!

East News

Rafał Maserak został ojcem 4 marca 2020 roku. Tego dnia na świat przyszedł jego syn, który dostał na imię Leonard. Skąd pomysł na takie imię? Jak Maserak czuje się w roli świeżo upieczonego ojca? A jak macierzyństwem cieszy się jego narzeczona Małgorzata Lis? I ostatnie pytanie - czy Maserak planuje ślub? Przeczytajcie, co nam zdradził!

Od zawsze, kiedy marzyłem o dziecku, chciałem córce dać na imię Lea, a synowi Leonard. Cudownie się złożyło, bo mój pradziadek miał na imię Leonard i tak samo dziadek mojej narzeczonej - powiedział nam Rafał Maserak.

A jak Rafał Maserak radzi sobie z wychowywaniem Leonarda?

Spędzam z synkiem 24 godziny na dobę. Umiem go przewijać, lulać, wstaję do niego w nocy. Uwielbiam ten urlop tacierzyński. Gdyby nie sytuacja z koranawirusem, to byłoby inaczej, bo miałbym przecież próby na parkiecie i występy przed publicznością. Także nie ma tego złego! A tak między nami chłopakami rodzi się cudowna więź. Mój synek już potrafi się do mnie uśmiechać. Mam wrażenie, że coraz więcej rozumie - powiedział nam Maserak.

Okazuje się, że Maserak z wielką chęcią dba o synka, mimo że w domu cały czas jest z nimi jego narzeczona:

Ten czas spędzamy we trójkę w domu. W domu jest też moja narzeczona, ale uwielbiam ją wyręczać w opiece nad naszym Leonardem i rola taty na pełen etat bardzo mi pasuje. Wszystko potrafię przy nim zrobić. Narzeczona potwierdza!

A czy mały Leonard zostanie ochrzczony?

Myślimy już o urządzeniu chrztu jeszcze w tym roku. Jak tylko skończy się ten trudny czas. Chrzciny będą na pewno szybciej niż ślub (śmiech). Na chrzestnych wybierzemy osoby z rodziny, jeszcze dyskutujemy z narzeczoną, kto to będzie.

Oczywiście w wywiadzie pojawiło się również pytanie o... ślub. Maserak zapewnił, że jeśli ślub się odbędzie, odbędzie się na pewno po chrzcinach:

Czy połączymy tę uroczystość [chrzciny - przyp. red.] ze ślubem? Nie pytaj? Takie rzeczy to nasza tajemnica! Ale tak na serio: chrzciny będą pierwsze!

Czyli wszystko jasne, ślub jeśli się odbędzie, to dopiero po chrzcinach! ;-)

Rafał Maserak
Instagram

Więcej na temat Rafał Maserak
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58