Rafał Jonkisz pokazał zdjęcie sprzed lat
ONS

Wiemy, z kim Rafał Jonkisz pójdzie na studniówkę! Kim jest ta szczęściara?

Rafał Jonkisz pokazał zdjęcie sprzed lat
ONS

Rafał Jonkisz ogłosił wyniki konkursu na partnerkę studniówkową! Mister Polski 2015 wybrał dziewczynę, z którą będzie bawił się na szkolnym balu. Wybór nie był łatwy. Swoje zgłoszenia wysłało ponad 4 tysiące dziewczyn! Która z nich pokonała konkurencję?

Z kim Rafał Jonkisz pójdzie na studniówkę?

Studniówka z przystojnym Rafałem Jonkiszem to nie lada gratka dla fanek modela! Dlatego, gdy tylko Rafał ogłosił na swoim Facebooku, że szuka dziewczyny na studniówkową zabawę, jego fanki wręcz oszalały! Posypały się zgłoszenia z całej Polski. Pod koniec grudnia Jonkisz wybrał finalistki i zamieścił ich zdjęcia w sieci. Tłumaczył wówczas, że szuka dziewczyny, która ma swoją pasję, jest naturalna i sympatyczna. W finałowej 40-tce znalazły się wielbicielki sportu, muzyki i dobrej zabawy. Sposób nich Rafał Jonkisz wybrał jedną - Ewelinę z okolic Hrubieszowa. Kim jest wybranka Mistera?

Ewelina ma 20 lat. Studiuje na pierwszym roku filologii angielskiej, a pochodzi z okolic Hrubieszowa w woj. lubelskim. Jej największą pasją jest muzyka. Prowadzi swój kanał na YT, gdzie zamieszcza covery znanych hitów. Urzekł mnie jej mail i oczy, które podobno są odzwierciedleniem duszy. Jest dziewczęca, uśmiechnięta a jej instagram to prawdziwa kopalnia pozytywnej energii. Mimo zaledwie 160 cm wzrostu, intuicja podpowiada mi, że ta dziewczyna ma wielkie serce. Dzisiaj kiedy do niej zadzwoniłem i zaprosiłem na studniówkę, tak bardzo się ucieszyła, że myślę, że podjąłem dobrą decyzję - napisał Jonkisz na swoim Facebooku.

Poza tym Ewelina jest nowym odkryciem Tomasza Luberta,podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią Universal.

 

A nam nie pozostaje nic innego, niż życzyć tej parze udanej zabawy. A kto wie, być może ich znajomość nie zakończy się jedynie na studniówkowej zabawie. ;) Jak Wam się podoba wybranka Rafała Jonkisza?

 

Zobacz też: Pojedynek na klaty: Robert Lewandowski czy Rafał Jonkisz? Który bardziej sexy? SONDA

 

Rafał Jonkisz wybrał Ewelinę, piękną pasjonatkę muzyki

 

 

PRZETAŃCZĘ Z NIĄ CAŁĄ NOC... 󾆠Oto Ewelina - moja partnerka na Studniówkę. Ponad 4.000 zgłoszeń, kilka dni i nocy spę...

Posted by Rafał Jonkisz on 6 stycznia 2016

Rafał Jonkisz ogłosił konkurs na partnerkę studniówkową

 

Rafał Jonkisz w skórzanej kurtce
ONS

 

Jego poszukiwania wspierał Rafał Maślak

 

Rafał Jonkisz, Rafał Maślak
ONS

Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47