rafał gabrias i gabriel z królowych życia Rafał Grabiac z Królowych życia w białej koszuli Rafał Grabiac z Królowych życia schudł Rafał Grabiac z Królowych życia w garnitrze
Rafał Grabias z programu "Królowe życia" przeszedł metamorfozę
Mat. prasowe/x-news

Rafał Grabias z programu "Królowe życia" pochwalił się na Instagramie swoją metamorfozą. Partner Gabriela Seweryna schudł kilkanaście kilogramów i efekt uwiecznił na fotografii, która cieszy się wielką popularnością wśród użytkowników social mediów. Właściciel pracowni futer z Głogowa może pochwalić się wyrzeźbioną sylwetką. Zdaniem niektórych internautów Grabias wygląda jak "młody Bóg"!

Zobaczcie, jak zmienił się uczestnik "Królowych życia". Czy niedługo jego partner, Gabriel, też pochwali się metamorfozą?

1/4
rafał gabrias i gabriel z królowych życia
Instagram

Metamorfoza Rafała z programu "Królowe życia"

Rafał Grabias jest partnerem życiowym Gabriela Seweryna. Panowie spotykają się od 2003 roku. Razem prowadzą pracownię futer i skór, która cieszy się wielką popularnością wśród gwiazd. Celebrytów poznaliśmy za sprawą hitowego programu "Królowe życia". To właśnie dzięki niemu sławna stała się też m.in. Izabela Macudzińska, która ostatnio stanęła na ślubnym kobiercu. Rafał i Gabryś byli oczywiście gośćmi na jej weselu.

Zobacz także: Gwiazda programu "Królowe życia" wzięła ślub! Mamy zdjęcia z uroczystości

2/4
Rafał Grabiac z Królowych życia w białej koszuli
Instagram

Rafał Grabias jest bardzo aktywny w social mediach. To właśnie tam, dokładnie na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 87 tys. osób, pochwalił się zdjęciem swojej metamorfozy. Uczestnik programu "Królowe życia" schudł 15 kilogramów i ma teraz idealnie wyrzeźbiony brzuch! 

Dobranoc 🧜‍♂️ 15 kg mniej ‼️ #rafalgrabias #gabrielseweryn#króloweżycia #ttv #gay@krolowe_zycia_official @ttv.pl - napisał w sieci. 

3/4
Rafał Grabiac z Królowych życia schudł
Instagram

Internauci jak zawsze podzielili się na dwa obozy. Jednych zmiana wyglądu Rafała zachwyciła, a inni nie byli przekonani do fotografii, którą pokazał.

- Lubię Was chłopaki, ale patrząc na to zdjęcie jakoś tak niesmacznie się zrobiło😬😬😬 co autor miał na myśli???

- ale czad🔥🔥 czy to efekt po balecie? 😉😘

- Rafał! Robisz formę😂 pamiętam odcinek z przygotowań do pójścia na siłownię, widać zmianę! Teraz jeszcze czas na Gabriela😜

- Schudłeś? Ładny brzuszek 👌👌 - piszą fani. 

4/4
Rafał Grabiac z Królowych życia w garnitrze
Instagram

Celebryta wyznał, że pójście na siłownię było dla niego wielkim wyzwaniem. A Gabriel nie ma o co być zazdrosny. Jeden z internautów zapytał Rafała o przepis na "brak oponki".

Dużo seku mało snu 😈❤️😘 - wyznał celebryta.

Zmiana na plus?

 

Więcej na temat odchudzanie metamorfoza