Natalia z Rolnik szuka żony
Instagram

Radosna Natalia z "Rolnik szuka żony" na zdjęciach z ukochanym. Przy nim promienieje!

Natalia z Rolnik szuka żony
Instagram

Natalia z "Rolnik szuka żony" jest szczęśliwie zakochana! Początkowo nie obnosiła się ze swoją relacją na Instagramie, ale od jakiegoś czasu przestała już ukrywać, że jest szczęśliwa. Na najnowszych zdjęciach z chłopakiem aż promienieje! Miło się patrzy na tak szczęśliwe twarze. 

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała jak organizuje czas synowi

Natalia z "Rolnik szuka żony" na zdjęciach z ukochanym

Natalia z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość. Niedawno pochwaliła się nawet zdjęciem złotego pierścionka, który dostała w prezencie. Fotka wywołała sporo spekulacji na temat zaręczyn, jednak Natalia rozwiała wątpliwości przyznając, że nie została jeszcze narzeczoną. O kwitnącej relacji Natalii i jej wybranka świadczył także komentarz Adriana z tej samej edycji "Rolnika", który obiecał, że zrobi zdjęcia na jej własnym weselu. 

Natalia opublikowała kilka zdjęć z ukochanym upamiętniających ich wspólnie spędzony czas w palmiarni w Wałbrzychu. Zakochani pozowali na huśtawce. 

Jeszcze jedno wspomnienie, palmiarnia - Wałbrzych🌴🌵🌷🥀🌺

Nie da się ukryć radości wręcz bijącej z ich zakochanych twarzy! Jeszcze nigdy nie widzieliśmy Natalii tak szczęśliwej! Miłość zdecydowanie jej służy. Trzymamy kciuki za to uczucie! 

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" została blondynką! Zaskakująca metamorfoza

Natalia z "Rolnik szuka żony" jest szczęśliwie zakochana. 

Najwidoczniej Natalia i jej partner uwielbiają podróżować po Polsce. Nie dawno pochwalili się romantycznym zdjęciem z wypadu do Wrocławia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#wieża #widokowa #skytowerwroclaw #pieknydzien #pieknywidok #słońce #miasto #wysoko 🏙️🗼🌞

Post udostępniony przez Natalia (@natalalala321)

Natalia początkowo chciała dać szansę miłości w programie "Rolnik szuka żony". Jednak okazało się, że uczucie czeka na nią znacznie bliżej. W programie za to poznała kilka nowych przyjaciółek m. in. Ilonę, z którą wciąż utrzymuje kontakt. 

Ilona i Natalia Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48