Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Radosław Pazura będzie reklamował bieliznę? Aktor dostał nietypową propozycję

To będzie spore zaskoczenie

Radosław Pazura dostał propozycję - jak się wydaje -  nie do odrzucenia! :)

Podczas pobytu z ukochaną żoną, Dorotą Chotecką w Mediolanie dostał ofertę pracy jako... model.

Na ulicy podszedł do nas jakiś pan i zachwycony Radkiem zapytał czy nie zechciałby zostać modelem... Calvina Kleina! - relacjinuje Dorota Chotecka w „Rewii”.

Radek Pazura od lat podoba się kobietom i uchodzi za jednego z przystojniejszych polskich aktorów. Sprawdziłby się w roli  modela?


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Twoja twarz Brzmi Znajomo edycja 5
Facebook
TV-Show
TYLKO U NAS! Znamy kolejnego uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo! To brat znanego aktora
TYLKO U NAS! Znamy kolejnego uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo! To brat znanego aktora

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, Radosław Pazura wystąpi w szóstej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Aktor będzie mógł popisać się swoimi zdolnościami aktorskimi i wokalnymi. Co ciekawe, Radosław Pazura dostał już zaproszenie do poprzedniej, piątej edycji show. Niestety, wówczas musiał odmówić ze względu na zobowiązania zawodowe za granicą. Teraz, jak udało dowiedzieć się Party.pl, nic nie stoi na przeszkodzie, aby młodszy brat Cezarego Pazury wziął w udział w lubianym przez widzów programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Radek Pazura jest po rozmowach z producentami i wszystko wskazuje na to, że zobaczymy go w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - zdradza nasz informator.  Z pewnością będzie to dla niego duże wyzwanie, a my trzymamy kciuki! Kilka tygodni temu portal wirtualnemedia.pl poinformował, że w show zobaczymy również Joannę Moro. Aktorka również próbuje swoich sił poza granicami Polski i nie wychodzi jej to najgorzej. Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć w show?   Zobacz:  Radosław Pazura szczerze o swojej wierze: "Nawróciłem się"! Zdradził kiedy to się stało...​   Radosław Pazura wystąpi w szóstej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Aktor zmierzy się z trudnymi metamorfozami!

Edyta Pazura menadżerką Cezarego
ONS
Newsy
Edyta Pazura chce zmienić wizerunek męża. Jaki ma na niego pomysł?
Planuje rewolucję w życiu aktora

Edyta Pazura podjęła się życiowego wyzwania i postanowiła kierować karierą męża. Kiedy pół roku temu objęła stanowisko menadżerki Cezarego , nie spodziewała się, że kilka tygodni później rozpęta się afera z sekstaśmą męża. Cała sytuacja mocno odbiła się na wizerunku aktora, który Edyta planuje zmienić na lepszy . W rozmowie z "Fleszem" zdradziła na jakim etapie pracy jest teraz i kiedy zobaczymy Cezarego w jakiejś produkcji. - Cezary nie dostaje teraz zbyt wielu propozycji filmowych , ale cały czas pracujemy nad tym, żeby się pojawiły - lakonicznie mówi Pazura. Według informacji "Flesza", aktor ma ograniczyć występy w kabaretach, których kosztem zacznie chodzić na castingi. Podobno Pazura dostał też propozycję udziału w polsatowskim "Tańcu z gwiazdami", ale ostatecznie odmówił udziału . Aktor mocno waha się nad przyjęciem roli w jednym z popularnych polskich seriali, za to stara się o rolę w filmie, do którego scenariusz napisał Cezary Harasimowicz. Na Walentynki planowana jest także komedia z Cezarym w roli głównej. Zobacz: Edyta Pazura atakuje tabloid za pomówienia. Wkurzyła się Żona gwiazdora zapytana o to, czy czuje się pewnie na stanowisku menadżerki męża, odpowiada: - Czuję się na tyle kompetentna, żeby móc zajmować się karierą męża i zarządzać jego firmą . Skończyłam zarządzanie i marketing w firmie, a teraz studiuję zarządzanie w mediach. Poza tym uważam, że co w rodzinie to nie zginie, że nikt nie zadba o twoje interesy tak jak ktoś bliski - mówi Edyta "Fleszowi". 26-latka odpowiada m.in. za kontrakty aktora z mediami, pilnuje jego kalendarza, omawia z nim wszystkie propozycje pracy . Czy pilnowanie biznesu małżonka to dobry pomysł na życie? - Taki związek jest trudny, bo agent nie powinien się pokazywać, żona już tak. Zaletą jest to, że żonie ufa się o wiele...

Pazura stracił rolę przez zmianę głosu
ONS
Newsy
Pazura za seks-taśmę obwinia... swoją wiarę: To nagonka na kościół
Jaką teorię ma aktor?

Polscy internauci przy okazji ujawniania kompromitujących nagrań hollywoodzkich gwiazd zawsze głośno się zastanawiali, czy takowe istnieją też w przypadku naszych rodzimych celebrytów. Wprawdzie żadna seks-taśma nie ujrzała jeszcze światła dziennego, ale w ostatnich tygodniach głośno było o Cezarym Pazurze i domniemanym filmie z jego udziałem, na którym widać podobno jak uprawia seks z kobietą i mężczyzną. Przypomnijmy: "Moja żona wiedziała o seks-taśmie od samego początku" Mężczyzna szantażujący aktora wspomnianym nagraniem dostał już wyrok w zawieszeniu, ale wciąż nie milkną echa tej sprawy. Pazura udzielił niedawno obszernego wywiadu tygodnikowi "Wprost", gdzie miał wytłumaczyć się z afery z seks-taśmą, ale ostatecznie zablokował publikację tuż przed pójściem do druku. Chętnie za to wypowiada się na innych łamach - w jednej z takich rozmów głośno zastanawia się nad całą sprawą i dochodzi do wniosku, że ktoś może chcieć go zniszczyć i narazić na nieprzyjemności, ponieważ jest... wierzącym katolikiem.   Ktoś mi ostatnio próbował uświadomić, że ta cała afera skierowana jest przeciwko mnie, ponieważ jestem człowiekiem wierzącym i nie wstydzę się tego. A to trochę burzy stereotyp celebryty: pustego, konsumującego prostaka. Nie brałem tej wersji na poważnie. Ale teraz myślę sobie: kto wie? Przy aktualnej nagonce na Kościół i w ogóle ludzi wierzących, przy tendencji na ośmieszanie religii i jej symboli każdy pretekst to gratka - wyznał Pazura w rozmowie z "7 Dni. Puls Tygodnia". Musimy przyznać, że to dość intrygująca teoria... Co sądzicie o sprawie seks-taśmy Cezarego Pazury? Zobacz: Edyta Pazura skomentowała aferę z seks-taśmą   Cezary Pazura z żoną na meczu:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner