Majdan ryzykuje dla Rozenek
ONS

Co za poświęcenie! Majdan z miłości do Rozenek kpi sobie z prawa

Majdan ryzykuje dla Rozenek
ONS

Początkowo relacja Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana wydawała się jakimś niezrozumiałym show-biznesowym mezaliansem, a świadkami takich byliśmy przez lata niejednokrotnie. Szybko jednak okazało się, że para ma wobec siebie bardzo poważne plany, a po kilku miesiącach związku funkcjonuje już jak prawdziwa rodzina. I to taka, jak z obrazka. Przypomnijmy: Ale oni się kochają: Rozenek i Majdan z dziećmi na meczu Polska - Szkocja

Szczególnie zaskakuje odmieniony Majdan. Były piłkarz bardzo mocno wczuł się w rolę nie tylko partnera, ale również ojca. Wspólnie z Małgorzatą wychowuje dwójkę jej synów, opiekuje się nimi i spędza wolny czas. Jeśli wierzyć doniesieniom znajomych pary, chłopcy widzą w nim prawdziwego bohatera. Radek codziennie odwozi ich do szkoły, ale ostatnio pojawił się pewien problem - Majdan stracił prawo jazdy. Jak donosi "Fakt", obrazując publikację zdjęciami paparazzi, mimo utraty dokumentów, Majdan wciąż odwozi synów Rozenek do szkoły. Za takie wykroczenie grozi mu wysoka grzywna, a dokładniej pięć tysięcy złotych.
 

Jazda bez prawa jazdy jest całkowicie zakazana. Jeżeli kierowca, który stracił prawo jazdy, zostanie zatrzymany, do sądu można skierować wniosek o ukaranie go - komentuje w rozmowie z "Faktem" asp. Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji.


Miejmy nadzieję, że Majdan odzyska niebawem prawo jazdy i nie będzie ryzykował karą. Tworzą z Rozenek perfekcyjną rodzinę?

Zobacz: Pikantne zdjęcia z randki Rozenek i Majdana

 

Rozenek i Majdan z dziećmi na meczu na Stadionie Narodowym:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48