Radosław Majdan otwiera salon tatuażu
ONS

Były sport, polityka, muzyka, a teraz...? Majdan ma nowy sposób na życie

Radosław Majdan otwiera salon tatuażu
ONS

Radosław Majdan przeszedł na piłkarską emeryturę już jakiś czas temu, ale nie zniknął z show-biznesu. Majdan stawia teraz przede wszystkim na realizacje swoich pasji - gra w zespole "The Trash", wspiera inicjatywy modowe i charytatywne. Niedawno łączono go też z tajemniczą blondynką... Przypomnijmy: Majdan z nową dziewczyną nad morzem

Teraz Radek postanowił otworzyć kolejny biznes, który jest związany z jego kolejną wielka pasję, mianowicie tatuażami. Na ciele Majdana jest mnóstwo tatuaży, ze słynnym Indianinem, którego piłkarz przerobił z podobizny Dody, na czele. Jak poinformował na Facebooku, już niebawem w Warszawie otworzy się jego salon tatuażu o tajemniczej nazwie "Navaho", która pochodzi od słynnego indiańskiego plemienia Ameryki Północnej. Pochwalił się też zdjęciem kolorowego wnętrza.

Moje nowe studio tatuazu. Jak Wam sie podoba nazwa 'Navaho'? Otwieramy juz na początku października. Chłopaki od tatuazy - jedni z najlepszych w Polsce. ZAPRASZAM wszystkich miłośników tatuazu! Mamy już pierwsze zapisy - napisał na Facebooku gwiazdor.


Wybierzecie się do salonu Majdana? Jego tatuaże to dobra reklama salonu?

Zobacz: Majdan: Jeśli mój kolega z drużyny byłby gejem to...

Radosław Majdan bez koszulki na koncercie swojego zespołu:

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08