Party Stories
Newsy

Radek vs Radek

Radosław Majdan w sportowej elegancji czy w garniturze? Zdecyduj, jak lepiej!
  
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Radek vs Radek
Radosław Majdan pokazał się ostatnio z brodą. W której wersji podoba się Wam bardziej - z brodą czy bez niej? Zdecydujcie!

 

K. ATYS/AGENCJA GAZETA
Newsy
Doda i Radek Majdan
Nic nie wskazuje na to, by ten związek przechodził kryzys. Czy Doda wycofa pozew?

Rozwód będzie! – mówi menedżerka Doroty Rabczewskiej (23) Maja Sablewska. – Pozew jest złożony w sądzie okręgowym w Szczecinie i nie było mowy o tym, by Doda go wycofała. Wciąż czekamy na wyznaczenie terminu rozprawy, bo na razie sąd milczy. Doda złożyła pozew rozwodowy dość dawno – w kwietniu. Ale jak sprawdziliśmy, w szczecińskim sądzie czeka się na rozprawę od pół roku do roku. O tym że Doda rozwodzi się z Radkiem Majdanem (35) usłyszeliśmy od piosenkarki. Na początku kwietnia dziennik „Fakt” opublikował zdjęcia piłkarza z „nieznajomą blondynką” i oskarżył go o pobicie fotoreportera, który robił im zdjęcia. Wyciągnięto wtedy wniosek, że Majdan nie chciał, by jego spotkanie wyszło na jaw. W tym samym miesiącu Doda wyznała na antenie programu „Dzień Dobry TVN”: „Facet, który zdradził, zasługuje na drugą szansę, ale u innej kobiety”. I chociaż Radek zapewniał publicznie, że nigdy żony nie zdradził, Dorota wydawała się nieugięta i opowiadała w wywiadach o raz na zawsze straconym zaufaniu. Ale już niecały miesiąc później pojawiły się w prasie zdjęcia, świadczące o tym, że para nie tylko nie zerwała ze sobą stosunków, ale pozostaje w przyjacielskich, a kto wie, czy nawet nie bliższych, relacjach. Widziano ich razem na spacerach, zakupach, w kawiarniach. Widziano jak się obejmują, przytulają, całują. Kiedy Radek przeniósł się do stolicy (od lipca gra w Polonii Warszawa), gazety pisały, że chce być bliżej żony, by móc o nią walczyć. Ta romantyczna historia nabrała jednak innego charakteru, gdy ukazał się singel promujący nową płytę Dody „Diamond Bitch”. W teledysku do piosenki opowiadającej o końcu miłości i rozstaniu pojawił się model łudząco podobny do Radka (a może sam Radek?). To oszustwo! – grzmiały...

Radosław Majdan pokazał nową dziewczyną
Newsy
Radek Majdan pokazał NOWĄ dziewczynę
Ładna?

Radosław Majdan często widywany jest w towarzystwie pięknych kobiet. Wczoraj na imprezie „Flesza” były piłkarz pojawił się w towarzystwie tajemniczej brunetki . Skąpo ubrana dziewczyna nie odstępowała go na krok. Jak widać Majdan szybko doszedł do siebie po rozstaniu z Anną Prus i znów zaczął chodzić na randki. Przypominamy, że niedawno media spekulowały na temat możliwości ponownego zejścia się Majdana z Dodą . Ich relacje ostatnimi czasy poprawiły się, jednak opierają się wyłącznie na przyjaźni. Co ciekawe podczas wczorajszej imprezy magazynu "Flesz" sporo ze sobą rozmawiali. Zobacz: Majdan pokazał swoje luksusowe mieszkanie. Ładne? Sponsorzy i partnerzy imprezy "Flesza":   A jak ocenie nową partnerkę Radka Majdana?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner