Party Stories
Radosław Majdan pokazał nową dziewczyną
Newsy

Radek Majdan pokazał NOWĄ dziewczynę

Ładna?

Radosław Majdan często widywany jest w towarzystwie pięknych kobiet. Wczoraj na imprezie „Flesza” były piłkarz pojawił się w towarzystwie tajemniczej brunetki. Skąpo ubrana dziewczyna nie odstępowała go na krok. Jak widać Majdan szybko doszedł do siebie po rozstaniu z Anną Prus i znów zaczął chodzić na randki.

Przypominamy, że niedawno media spekulowały na temat możliwości ponownego zejścia się Majdana z Dodą. Ich relacje ostatnimi czasy poprawiły się, jednak opierają się wyłącznie na przyjaźni. Co ciekawe podczas wczorajszej imprezy magazynu "Flesz" sporo ze sobą rozmawiali.

Zobacz: Majdan pokazał swoje luksusowe mieszkanie. Ładne?

Sponsorzy i partnerzy imprezy "Flesza":

a.jpg

 

A jak ocenie nową partnerkę Radka Majdana?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Newsy
Ile zarabiają Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? Nie mają na co narzekać!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają powody do zadowolenia. Jeśli wierzyć gazecie "Super Express" Rozenek i Majdan zarobił w sumie milion złotych! Jak to zostało obliczone? Gazeta podsumowała stawki Rozenek i Majdana. Para wspólnie prowadzi imprezy, za które mogą inkasować nawet 30 tys. zł. Ostatnio było kilka pokazów mody przy prezentacji dywanów, za które mogli dostać około 150 tys zł. Małgosia wydała kolejną książkę "Perfekcyjne maniery", za którą ponoć dostała 60 tys. złotych. A za "Azja Express" to dla obojga podobno pół miliona złotych. Już nie mówiąc o gazach za programy Małgosi Rozenek czyli  "Projekt Lady" w "Dobrym stylu".   I co tu dużo ukrywać ten rok należał do Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana pod każdym względem! :)   Zobacz także: Wojewódzki atakuje Majdana starą sprawą pobicia. Reakcja Rozenek? Nazwała go desperatem!   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają dużo pracy, ale dla rodziny zawsze znajdą czas.   Małgorzata Rozenek I Radek Majdan tworzą rodzinę jak z obrazka.   Małgorzata Rozenek i Radek Majdan wzięli ślub we wrześniu po powrocie z "Azja Express" mieli czas na przygotowanie wesela.

Gwiazdy na gali Flesz Fashion Night
ONS
Newsy
Które gwiazdy usiądą obok siebie na wielkiej gali "Flesza"?
Horodyńska, Cegielska, Szulim i reszta

Dziś wieczorem w Muzeum Narodowym odbędzie się impreza magazynu "Flesz" "Flesz Fashion Night" , która będzie jednocześnie połączona z drugimi urodzinami tytułu. Podczas wieczoru odbędzie się m.in. niezwykły pokaz mody. Najlepsi polscy projektanci na wybiegu zaprezentują wyjątkowe kreacje. Zobacz: Gala modowa Flesza: Ujawniamy szczegóły największej imprezy roku! Nam udało się ustalić jakie gwiazdy będą z pierwszych rzędów oglądały niezwykłe modowe show. Wszyscy projektanci zasiądą obok swoich muz: Maciej Zień usiądzie obok Anety Kręglickiej, Agnieszka Szulim przyjdzie z Mariuszem Przybylskim, duet Bohoboco pojawi się w towarzystwie Agnieszki Cegielskije, a Paulina Krupińska usiądzie z Paprockim i Brzozowskim . Ponadto na imprezie "Flesza" pojawi się Ada Fijał . Modowa ekspertka zasiądzie obok Joanny Horodyńskiej . Nie zabraknie także Karoliny Malinowskiej , która pokaz mody będzie oglądać w towarzystwie męża, Oliviera Janiaka . W Muzeum Narodowym nie zabraknie również dwóch najpiękniejszych prezenterek Polsatu: Agnieszki Popielewicz i Pauliny Sykut . Oprócz tego obok Tamary Arciuch została usadzona Doda , która prawdopodobnie nie pojawi się na gali. Zobacz: Szulim szykuje akcję na gali Flesza. Na złość Dodzie Imprezę sezonu obejrzycie na żywo na fleszstyle.pl oraz poniżej, a zdjęcia, wywiady i newsy z imprezy już jutro na AfterParty.pl! Relacja na żywo z wielkiej gali: Tak gwiazdy bawiły się na poprzednich urodzinach "Flesza":

Ślub Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek
Newsy
Wiemy, gdzie i kiedy odbędzie się ślub Rozenek i Majdana! Kto za niego zapłaci?
TYLKO U NAS!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą mieli trzydniowe wesele?! Takie rewelacje podaje Super Express. Ponadto - ślub miałby odbyć się w Boże Ciało 26 maja, a bawić się na nim ma około 50-60 osób. Koszty całej imprezy? 80 tysięcy złotych! Ile w tym prawdy? Ślub Rozenek i Majdana - kiedy i gdzie? Zgadza się tylko miejsce - rzeczywiście para ma zamiar pobrać się w luksusowym hotelu Czarny Potok w Krynicy Zdrój. Jednak na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana ma pojawić się aż 200 gości! Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda TVN i sportowiec mają jednak pobrać się w drugiej połowie roku, data wciąż nie jest jeszcze ustalona. Nie można więc mówić o trzech dniach wesela. Co więcej - całą imprezę ma sfinansować... Radosław! Jego perfumy Vabun cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zarabia na nich krocie. Szykuje się więc ślub stulecia!   Zobacz: Doda nie dostanie zaproszenia na ślub Radka Majdana i Małgosi Rozenek... I wie dlaczego   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pobiorą się w drugiej połowie roku. Ich ślub odbędzie się w luksusowym hotelu! To Radosław Majdan zapłaci za ślub!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner