Party Stories
Quiz z "Przyjaciółek"
Mat. prasowe
Newsy

QUIZ z "Przyjaciółek": Zuza trafiła do aresztu! Sprawdź, jak uważnie oglądałaś odcinek!

Zuza ma poważne kłopoty! Po tym jak policjanci zatrzymali z powodu nadmiernej prędkości, okazało się, że kobieta była również pod wpływem narkotyków. Anka została jej adwokatem, niestety Zuza musi pozostać w areszcie.

Anka, no to po prostu, to wszystko nie może się tak zawalić! – powiedziała zrozpaczona. 

Przygotowaliśmy dla Was quiz z ostatniego odcinka "Przyjaciółek". Zachęcamy do zabawy! 

Zobacz także: QUIZ! Wielki test dla wszystkich serialomaniaków! Jak uważnie oglądacie hitowe seriale?

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
"Przyjaciółki": Jak dobrze znasz 188 odcinek? Za co Zuza trafiła do aresztu?
Mat. prasowe
Newsy
"Przyjaciółki": Zuzie grozi do 3 lat więzienia! Jak dobrze oglądałeś ostatni odcinek? QUIZ

Życie "Przyjaciółek" nie zwalnia tempa... Patrycję coraz bardziej irytuje nowy sąsiad. Kiedy pełna złości idzie się z nim rozprawić, on odgryza się jej, trafiając w najczulszy punkt... Co takiego powiedział? W domu Strzeleckich też nie dzieje się najlepiej. Staś zostaje zawieszony w szkole... Z jakiego powodu? Zuza tak bardzo walczy o powrót synów, że życie wymyka się jej spod kontroli... Spiesząc się na urodziny Grzesia i Krzysia zatrzymuje ją policja. Niestety zostaje zatrzymana i grozi jej do 3 lat więzienia! Co wydarzyło się podczas policyjnej kontroli? Jeżeli znasz odpowiedzi na te pytania, z pewnością uda ci się rozwiązać nasz quiz. Dobrej zabawy! 

Zobacz także: Oglądałaś ostatni odcinek "M jak miłość"? Sprawdź, czy wszystko zapamiętałaś i rozwiąż nasz QUIZ!

 

 

Życie " Przyjaciółek " nie zwalnia tempa... Patrycję coraz bardziej irytuje nowy sąsiad. Kiedy pełna złości idzie się z nim rozprawić, on odgryza się jej, trafiając w najczulszy punkt... Co takiego powiedział? W domu Strzeleckich też nie dzieje się najlepiej. Staś zostaje zawieszony w szkole... Z jakiego powodu? Zuza tak bardzo walczy o powrót synów, że życie wymyka się jej spod kontroli... Spiesząc się na urodziny Grzesia i Krzysia zatrzymuje ją policja. Niestety zostaje zatrzymana i grozi jej do 3 lat więzienia! Co wydarzyło się podczas policyjnej kontroli? Jeżeli znasz odpowiedzi na te pytania, z pewnością uda ci się rozwiązać nasz quiz. Dobrej zabawy!  Zobacz także:  Oglądałaś ostatni odcinek "M jak miłość"? Sprawdź, czy wszystko zapamiętałaś i rozwiąż nasz QUIZ!    

Przyjaciółki zdjęcia z planu serialu
mat. prasowe
Newsy
"Przyjaciółki": Tymek odwiedzi Ankę i Pawła. Podczas spotkania dojdzie do ostrej awantury!
Co wydarzy się w najnowszym odcinku "Przyjaciółek"?

Co wydarzy się w najnowszym odcinku "Przyjaciółek"? Już w najbliższy czwartek 23 kwietnia Polsat wyemituje premierową odsłonę serialu, w którym nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji. Anka (Magdalena Stużyńska) zaproponuje Pawłowi (Bartek Kasprzykowski), żeby zaprosił do ich domu Tymka (Olaf Marchwicki). Niestety, ich spotkanie szybko zmieni się w prawdziwą katastrofę! Hania (Pola Figurska) z kolei przeprowadza się do Andrzeja (Adama Adamonis). Andrzej już pierwszego dnia dowiaduje się, co to znaczy mieszkanie pod jednym dachem z nastolatką! Odwołuje wcześniejsze krytyczne słowa wobec Ingi i stwierdza, że jego była żona jest świętą... A co wydarzy się w życiu Zuzy i Patrycji? Zobaczcie zwiastun nowego odcinka "Przyjaciółek"! Zobacz także:  Gwiazda "Przyjaciółek" urodziła córkę! Pokazała zdjęcie i zdradziła imię Czekacie na nowy odcinek "Przyjaciółek"?

Anita Sokołowska na planie serialu Przyjaciółki
mat. prasowe
Seriale
Przyjaciółki: Ostra wymiana zdań między Zuzą a Jaśkiem! Zobaczcie fragment serialu
Już dziś wieczorem, 23 kwietnia o godzinie 21:10 Polsat wyemituje nowy odcinek "Przyjaciółek".

Już dziś wieczorem, 23 kwietnia o godzinie 21:10 Polsat wyemituje nowy odcinek "Przyjaciółek". W najnowszej odsłonie serialu dojdzie do ostrej wymiany zdań między Zuzą (Anita Sokołowska) a Jaśkiem (Marek Bukowski)! Para spotka się w szkole Grzesia, a dyrektorka poinformuje ich o usunięciu chłopca z placówki.  -Czy państwo w domu też rozmawiają ze sobą takim tonem? – pyta dyrektorka przedszkola? - Nie. W domu w ogóle ze sobą nie rozmawiamy – odpowie Zuza. - Nie mieszkamy obecnie razem – doda Jasiek. - Tak, mąż mieszka z instruktorką fitness – Zuza odpowie na komentarz Jaśka. - Nie mieszkam z nią! – mówi twardo Jasiek. Jak zakończy się dyskusja Zuzy i Jaśka? Zobaczcie fragment nowego odcinka "Przyjaciółek"! Zobacz także:   Gwiazda "Przyjaciółek" urodziła córkę! Pokazała zdjęcie i zdradziła imię Jasiek zapewni, że nie mieszka z instruktorką fitness.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner