Party Stories
Quiz o Roksanie Węgiel
Newsy

Jak dobrze znasz piosenki Roksany Węgiel? Rozwiąż nasz QUIZ

Roksana Węgiel niedawno wydała debiutancki album, na którym znalazły się m.in. hity "Żyj" czy "Bunt"! Dla wiernych fanów Roxie mamy więc trudny quiz - jak dobrze znasz jej utwory? Sprawdź się w naszym quizie i koniecznie pochwal się wynikiem!

Czas start!

Zobacz także: Największa ikona mody w Polsce ocenia styl Roksany Węgiel! "Niektóre stylizacje wprowadzają nas w nerwowe stany"

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Roksana Węgiel pozna Madonnę na Eurowizji?
East News
Newsy
Baron ocenia styl Roksany Węgiel. Czy jego zdaniem zbyt szybko dorosła?

Roksana Węgiel , mimo młodego wieku, ma zaledwie 14 lat, jest już gwiazdą polskiej sceny muzycznej. W swojej krótkiej karierze artystycznej ma na koncie ogromne sukcesy: wygrana w " The Voice Kids " i  pierwsze miejsce w Eurowizji Junior. W związku z ogromną popularnością młoda wokalistka musi zmierzyć się z falą hejtu na swój temat. Zarzuty dotyczą głównie stylu wokalistki, który niektórym Internautom wydaje się "wyzywający"! Party.pl zapytało Aleksandra Barona co sądzi o stylu Roksany Węgiel? Czy muzyk faktycznie uważa, że jej stylizacje są kontrowersyjne? Obejrzyjcie wideo i zobaczcie, jakie ma zdanie na ten temat! Dostało się hejterom... Zobacz także :  Największa ikona mody w Polsce ocenia styl Roksany Węgiel! "Niektóre stylizacje wprowadzają nas w nerwowe stany"   Roksana Węgiel swoimi stylizacjami wzbudza wiele kontrowersji!  

Gwiazdy na imprezie See Bloggers w Łodzi
ONS/EASTNEWS
Newsy
Lewandowska, Węgiel, Bereda i inni na imprezie dla największych gwiazd sieci! Kto wypadł najlepiej?

Anna Lewandowska, Roksana Węgiel, Jan Dąbrowski, Magda Bereda i wiele innych gwiazd sieci pojawiło się na imprezie See Bloggers 2019 w Łodzi! Czym jest See Bloggers 2019? To największy festiwal w Polsce dla influencerów, bloggerów, youtuberów i innych twórców internetowych. Podczas imprezy odbywają się spotkania, warsztaty i panele dyskusyjne, podczas których znani i lubiani zdradzają, jak ważna i wielka jest siła mediów społecznościowych. Zobaczcie, kto pojawił się na imprezie!  Zobacz także:   Julia Wieniawa mocno o Roksanie Węgiel: "Już jej nie lubią, bo..." Ma rację?

Zuzanna Jabłońska gościła w redakcji party.pl
Instagram
Newsy
Zuza Jabłońska pójdzie w ślady Roxie Węgiel? Tylko nam zdradziła, czy wystąpi na Eurowizji Junior!

Zuza Jabłońska to finalistka pierwszej edycji " The Voice Kids ". Mimo że ma zaledwie 16 lat, to zaczyna już podbijać polski rynek muzyczny. W swojej karierze zdobyła nawet nominację do Fryderyków za Teledysk Roku. Co więcej, Zuza Jabłońska niedługo wystąpi w duecie z Baronem. Można podejrzewać, że przed nią jeszcze wiele sukcesów. Niektórzy zastanawiają się, czy Zuza pójdzie w ślady Roksany Węgiel, finalistki 2. edycji 'The Voice Kids" i też weźmie udział w Eurowizji Junior. Zobaczcie, co zdradziła nam Zuzanna!  Zuza Jabłońska ma już pomysł na siebie i swoją karierę Zuza zdradziła nam, czy pojawi się na Eurowizji Junior! Zobacz także:  Zuza Jabłońska zdradziła nam swoje najbliższe plany. Szykuje prawdziwą rewolucję!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner