Anna Lewandowska w stroju sportowym, Anna Lewandowska w sukience Balmain
Instagram/ONS
Newsy

Jak dobrze znasz Annę Lewandowską?! Sprawdź się i rozwiąż nasz QUIZ

Jak dobrze znasz Annę Lewandowską?! Sprawdź się i rozwiąż nasz QUIZ

Jak dobrze znasz Annę Lewandowską? Myślisz, że jaki sport trenuje od 11 roku życia, jakie jest jej ulubione ciasto i gdzie pokazała swojego męża Robert Lewandowskiego? Sprawdź się w naszym Quizie!

 

Anna Lewandowska to obok Ewy Chodakowskiej, najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce. Ania otworzyła bloga, na którym pojawiły się jej treningi oraz przepisy na zdrowe posiłki, gdy w naszym kraju zapanowała moda na zdrowe odżywianie! Teraz Ania jest już specjalistką od zdrowego żywienia. I słusznie, bo trenerka z wykształcenia jest dietetykiem, a na swoim koncie ma już pewien sukces - od lat robi przepisy i prowadzi dietę swojego męża Roberta Lewandowskiego. Sądząc po mistrzowskiej formie Roberta - te posiłki czynią cuda i najwyraźniej dodają mu skrzydeł na boisku :-). Anna Lewandowska ma na swoim koncie występy w wielu programach, książkę z przepisami, a do tego mnóstwo treningów ze swoimi fankami w Polsce oraz Niemczech, gdzie na co dzień mieszka z mężem. Chcesz dowiedzieć się o niej więcej lub sprawdzić w quizie wiedzy na temat Ani? Zachęcamy do zabawy!

 

ZOBACZ: Ania Lewandowska zostanie kuchenną celebrytką? Zobaczcie ten film!

Anna Lewandowska podczas treningu
Instagram
Newsy
Anna Lewandowska już wie, co będzie robić po zakończeniu kariery. Jaki ma pomysł?
Anna Lewandowska już wie, co będzie robić po zakończeniu kariery. Jaki ma pomysł?

Anna Lewandowska zamierza otworzyć własny fitness klub. Jak donosi "Show", żona Roberta Lewandowskiego otwiera klub, w którym będzie osobiście prowadzić treningi. Podobno wybrała już miejsce na warszawskim Mokotowie i - jeśli wszystko się uda - fitness klub będzie miał wielkie otwarcie w połowie 2016 roku. Teraz trenerka kompletuje swój zespół i  pewnie z powodu nowego przedsięwzięcia Lewandowska zapowiedziała koniec swojej kariery w karate. A to nie koniec. W tym samym budynku co fitness klub ma być też centrum rehabilitacji dla sportowców, którego ambasadorką zostanie Lewandowska. Podobno sportowcy będą mieli tam indywidualne konsultacje z Anną Lewandowską odnośnie ich diety. Ania już od dawna pilnuje diety Roberta i są tego rezultaty ;). Zapytaliśmy menedżerki Ani Lewandowskiej czy jest to prawdą? Nie zaprzeczyła, ani też nie potwierdziła tych informacji - nie będą z Anią ich komentować. Do tej pory Lewandowska nie angażowała się w żadne biznesy, które wymagałyby od niej dłuższych pobytów w Polsce. Razem z Robertem mieszkają w Monachium w Niemczech - tam, gdzie Lewandowski gra...   Zobacz także: „O takich bogatych się nie martwię”. Magda Gessler nie jest fanką potraw Anny Lewandowskiej. Dlaczego?   Ania Lewandowska często prowadzi treningi otwarte, na które może zapisać się każdy. Taki trening odbędzie się niebawem w jej rodzinnej Łodzi.   Jeśli Anna Lewandowska otworzy fitness klub to zrobi konkurencję Ewie Chodakowskiej, która ma swój fitness klub od dwóch lat, i to również na Mokotowie.   Anna Lewandowska na razie promuje swoje ćwiczenia i zdrowe przepisy, a w połowie 2016 roku okaże się czy otworzy fitness klub.

Anna Lewandowska podkreśliła pupę
Newsy
Zjawiskowa Anna Lewandowska na Balu Mistrzów Sportu. Obcisła sukienka podkreśliła pupę!
Zjawiskowa Anna Lewandowska na Balu Mistrzów Sportu. Obcisła sukienka podkreśliła pupę!
Anna Lewandowska przemawia za Roberta Lewandowskiego
ONS
Newsy
Anna Lewandowska myśli poważnie o zajściu w ciążę! Wybrała już nawet ojca chrzestnego. Kto to taki?
Anna Lewandowska myśli poważnie o zajściu w ciążę! Wybrała już nawet ojca chrzestnego. Kto to taki?

Trenerka ma zażyłe relacje ze swoim młodszym bratem Piotrem Stachurskim . Do tego stopnia, że chciałaby, aby to on został ojcem chrzestnym jej pierwszego dziecka. Jak podaje "Życie na Gorąco", Lewandowscy zamierzali powierzyć Piotrowi prowadzenie biznesowych interesów Roberta, ale brat Anny Lewandowskiej odmówił, bo od biznesu woli sztukę. Maluje i w tym kierunku się kształci. Jednak na pewno zaproszenia do bycia ojcem chrzestnym nie odmówi! Może Piotr do biznesu nie ma głowy, ale za to będzie najlepszym ojcem chrzestnym dla naszego pierwszego dziecka - czytamy wypowiedź Lewandowskiej w "Życiu na Gorąco". Ania Lewandowska jest często widywana z bratem np. na zakupach świątecznych. Albo wrzuca zdjęcia na Instagram, na których brat Piotr Stachurski pracuje, czyli maluje obrazy. Widać, że są mocno zżyci jako rodzeństwo. To właśnie z bratem Ania bawiła się na Balu Mistrzów Sportu. Być może zbliżyło ich jeszcze bardziej rozstanie rodziców. Anna Lewandowska miała 12 lat, gdy ojciec odszedł od rodziny i była wsparciem dla młodszego brata. Byłam ochroniarzem Piotrka. Rodzice wymagali, żebym opiekowała się młodszym bratem - czytamy w Życiu na Gorąco. Zobacz także: Ania i Robert Lewandowscy na urodzinach mamy Ani. Widzicie podobieństwo?   Ania widuje się z bratem Piotrem Stachurskim, gdy tylko jest w Polsce.   Ania i Robert Lewandowscy często wspominają, że bardzo chcą mieć dzieci i chcą je mieć już niedługo.   Brat Ani Lewandowskiej i jego prace malarskie wyglądają tak:  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner