Agnieszka Chylińska - metamorfoza gwiazdy zdjęcia

Agnieszka Chylińska w swojej karierze przeszła sporą metamorfozę - od zbuntowanej nastolatki, która na wielkiej gali potrafiła powiedzieć: "Nauczyciele fuck off" do pięknej jurorki "Mam talent" i matki trójki dzieci. Ostatnio Agnieszka zaskoczyła swoich fanów, gdy wydała bez zapowiedzi nową płytę "Forever Child", na której znalazła się piosenka "Królowa łez". Teledysk do tego utworu bije rekordy popularności w internecie - w kilka dni obejrzało go ponad 2 mln osób. Wszystko wskazuje na to, że nowa płyta Agnieszki osiągnie sukces! Jej fani są zachwyceni powrotem gwiazdy na scenę, ale martwią się jednak tym, co się dzieje w jej życiu prywatnym. W jednym z wywiadów Agnieszka zasugerowała, że nie wszystko dobrze układa się w jej związku. Nie chciała jednak zdradzać o co chodzi, ale z pewnością wkrótce więcej informacji na ten temat wyjdzie na jaw. 

 

ZOBACZ: Agnieszka Chylińska przechodzi kryzys w małżeństwie? "Nie złożyłam pozwu rozwodowego, ale..."

 

Z okazji premiery płyty artystki postanowiliśmy przygotować dla Was Quiz - jak dobrze znacie Agnieszkę Chylińską? Czy pamiętacie wszystkie teksty jej piosenek z płyt solowych, jak i utworów z albumów stworzonych z O.N.A? Zachęcamy do zabawy!

 

ZOBACZ: Jarosław Kuźniar do Agnieszki Chylińskiej: "Dlaczego jesteś taka chudzinka?". Riposta wokalistki zwaliła go z nóg!

 

Agnieszka Chylińska promuje obecnie swój nowy album  "Forever Child"

Agnieszka Chylińska
Facebook
Facebook

QUIZ
Więcej na temat Agnieszka Chylińska