Te hity mają już 20 lat! Jak dobrze je znasz?
Newsy

QUIZ! Te hity kończą w tym roku 20 lat: "Lepszy model", "Baśka", "Antidotum"... Jak dobrze je pamiętasz?

Choć ciężko w to uwierzyć, te przeboje są z nami już od 20 lat! Czy je pamiętasz? Sprawdź się!

20 lat temu na listach przebojów rządziły polskie przeboje. Hitowe płyty wydali m.in. zespoły Wilki i Ich Troje, Kasia Kowalska wspięła się na szczyt z albumem "Antidotum", swoją debiutancką płytę wydała zaś grupa Virgin z Dodą na czele. Słuchając jakiejkolwiek rozgłośni trudno było nie trafić również na "Lepszy Model" Kasi Klich czy "Nie proszę o więcej" Edyty Górniak. 

Jak dobrze pamiętacie hity, które dziś mają już 20 lat? Sprawdźcie się w naszym quizie!

Zobacz także: QUIZ! Te przeboje mają... 21 lat! "Maj", "Powiedz", "W kinie w Lublinie"... Jak dobrze je znasz? Sprawdź się!

Jak dobrze znasz hity z imionami w tle?
East News
Newsy
QUIZ! Czy jest piosenka z Twoim imieniem w tle? Sprawdź w naszym teście z hitami! "Baśka", "Małgośka"...

"Małgośka, mówią mi..." Co mówią Małgośce w słynnym hicie Maryli Rodowicz? Kto już dawno tutaj nie mieszka w przeboju Łez? Jakiego imienia nie wymienia Robert Gawliński w "Baśce"? Sprawdź, jak dobrze znasz piosenki z imionami w tle!  Może któraś jest o Tobie?

Czas start!

Zobacz także: "Miodowe lata": Najlepsze piosenki Karola i Tadka! Po tym QUIZIE będziesz je nucić!

"Małgośka, mówią mi..." Co mówią Małgośce w słynnym hicie Maryli Rodowicz? Kto już dawno tutaj nie mieszka w przeboju Łez? Jakiego imienia nie wymienia Robert Gawliński w "Baśce"? Sprawdź, jak dobrze znasz piosenki z imionami w tle!  Może któraś jest o Tobie? Czas start! Zobacz także: "Miodowe lata": Najlepsze piosenki Karola i Tadka! Po tym QUIZIE będziesz je nucić!

Wielki quiz z lat 2000-2020
EastNews/Instagram
Newsy
QUIZ! Lata 2000-2020 to czasy "Big Brothera", Ich Troje, gazety Bravo czy "30 ton"! Co z tego pamiętasz?

Oczywiście mowa o szeroko pojętej popkulturze czy show-biznesie dla pokolenia Y, czyli tzw. milenialsów (według najczęściej powtarzanych się definicji, ludzi urodzonych w latach 80 i 90. XX wieku). W naszej redakcji te osoby przeważają, a więc na bazie własnych doświadczeń (i wcześniejszej burzy mózgów) przygotowaliśmy QUIZ na temat wszystkiego, przy czym dorastaliśmy i uczyliśmy się... życia. Zanim każdy miał dostęp do internetu, to tak, nie mylicie się, część z nas czerpała wiedzę o relacjach z partnerami z gazety "Bravo", najnowsze teledyski oglądaliśmy w programie "30 ton, lista lista lista przebojów", później na kanale VIVA POLSKA, a rodzice często byli w szoku, że potrafimy wymienić wszystkich uczestników "Big Brothera" czy "Baru", a mamy problem z pocztem królów Polski.

Zapraszamy więc do podróży w czasie! Czas na wielki QUIZ! :)

Zobacz takżeQUIZ! Naprawdę trudny QUIZ z "Miodowych lat"! Myślisz, że wiesz o tym serialu wszystko? Sprawdź się!

Oczywiście mowa o szeroko pojętej popkulturze czy show-biznesie dla pokolenia Y, czyli tzw. milenialsów (według najczęściej powtarzanych się definicji, ludzi urodzonych w latach 80 i 90. XX wieku). W naszej redakcji te osoby przeważają, a więc na bazie własnych doświadczeń (i wcześniejszej burzy mózgów) przygotowaliśmy QUIZ na temat wszystkiego, przy czym dorastaliśmy i uczyliśmy się... życia. Zanim każdy miał dostęp do internetu, to tak, nie mylicie się,  część z nas czerpała wiedzę o relacjach z partnerami z gazety "Bravo" , najnowsze teledyski oglądaliśmy w programie "30 ton, lista lista lista przebojów", później na kanale VIVA POLSKA , a rodzice często byli w szoku, że potrafimy wymienić wszystkich uczestników "Big Brothera" czy "Baru" , a mamy problem z pocztem królów Polski. Zapraszamy więc do podróży w czasie! Czas na wielki QUIZ! :) Zobacz także :  QUIZ! Naprawdę trudny QUIZ z "Miodowych lat"! Myślisz, że wiesz o tym serialu wszystko? Sprawdź się!

Hubert Urbański Milionerzy
x-news
TV-Show
QUIZ! Oto pytania za milion, które padły w polskiej edycji "Milionerów"! Czy potrafisz na nie odpowiedzieć?

Teleturniej "Milionerzy" od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Oczywiście największe emocje są wtedy, gdy pada pytanie za milion złotych! Do tego etapu udaje się jednak dojść tylko nielicznym. W tym tygodniu po raz 4 razy od początku emisji teleturnieju padł milion! Wszyscy twierdza, ze Jacek Iwaszko miał wyjątkowo proste pytanie za milion - znaliście odpowiedź? Ciekawe, czy Wy poradzilibyście sobie z pytaniami wartymi milion złotych! Na to pytanie pozwoli Wam odpowiedzieć nasz quiz.  Poniżej znajdziecie pytania, które padły w polskiej edycji teleturnieju. Wszystkie z nich były warte milion złotych. Sprawdźcie, na ile z nich uda Wam się odpowiedzieć. 

Zobacz także: "Milionerzy": Gdzie za sto lip dostaniemy jedną kunę? Znasz odpowiedź?

Teleturniej "Milionerzy" od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Oczywiście największe emocje są wtedy, gdy pada pytanie za milion złotych! Do tego etapu udaje się jednak dojść tylko nielicznym. W tym tygodniu po raz 4 razy od początku emisji teleturnieju padł milion! Wszyscy twierdza, ze Jacek Iwaszko miał wyjątkowo proste pytanie za milion - znaliście odpowiedź? Ciekawe, czy Wy poradzilibyście sobie z pytaniami wartymi milion złotych! Na to pytanie pozwoli Wam odpowiedzieć nasz quiz.  Poniżej znajdziecie pytania, które padły w polskiej edycji teleturnieju. Wszystkie z nich były warte milion złotych. Sprawdźcie, na ile z nich uda Wam się odpowiedzieć.  Zobacz także:   "Milionerzy": Gdzie za sto lip dostaniemy jedną kunę? Znasz odpowiedź?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner