Świat według Kiepskich - QUIZ
Newsy

Jak uważnie oglądasz "Świat według Kiepskich"? Rozwiąż nasz QUIZ!

Quiz serialowy ze Świata Według Kiepskich!

 

Czy są tu jacyś fani serialu "Świat według Kiepskich"? Jeśli tak, to zapraszamy Was do quizu na temat serialu! Jak uważnie oglądasz ostatnie odcinki? Sprawdź się w naszym trudnym teście ;)

 

Zobacz też: Magda Gessler w "Świecie według Kiepskich"?! Zobacz o co chodzi!

 

I pamiętaj - nowe odcinki "Świata według Kiepskich" w każdą środę o 20:00 w Polsacie! 

 

Zobacz: "Świat według Kiepskich" powraca! Nowe zdjęcia i spektakularna metamorfoza Ferdka! Jest go o 40 kilo mniej!

 

Quiz z Twoja Twarz Brzmi Znajomo
TV-Show
Wielki QUIZ z 10. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jak uważnie oglądasz program? Sprawdź się!

 

Trwa 10. edycja popularnego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dla wszystkich wiernych widzów mamy świetną zabawę - QUIZ dotyczący tego programu. Jak uważnie śledzisz występy ulubionych artystów? Sprawdź się!

 

Już 7/10 będzie dobrym wynikiem ;) Czas start!


Zobacz także: Wielkie zaskoczenie! Jeden z jurorów znika z "TTBZ"! Kto go zastąpi? WIEMY

 

  Trwa 10. edycja popularnego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dla wszystkich wiernych widzów mamy świetną zabawę - QUIZ dotyczący tego programu. Jak uważnie śledzisz występy ulubionych artystów? Sprawdź się!   Już 7/10 będzie dobrym wynikiem ;) Czas start! Zobacz także:  Wielkie zaskoczenie! Jeden z jurorów znika z "TTBZ"! Kto go zastąpi? WIEMY  

Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Mat. prasowe
Newsy
Oglądałaś 142. odcinek "Przyjaciółek"? Czas sprawdzić swoją wiedzę! QUIZ

Za nami już 142. odcinek "Przyjaciółek". Nie da się ukryć, że im Polsat emituje więcej odcinków 12. sezonu, tym robi się coraz goręcej! W końcu teraz mieliśmy okazję poznać dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) i doskonale wiemy, co się wydarzyło i co spotkało każdą z bohaterek. A czy wy uważnie oglądałyście odcinek i pamiętacie każdy wątek? Teraz macie okazję sprawdzić swoją wiedzę! Jesteście gotowe zrobić nasz cotygodniowy quiz? No to zaczynamy!

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zrób inne nasze quizy!

 

 

Za nami już 142. odcinek " Przyjaciółek ". Nie da się ukryć, że im Polsat emituje więcej odcinków 12. sezonu, tym robi się coraz goręcej! W końcu teraz mieliśmy okazję poznać dalsze losy Ingi ( Małgorzata Socha ), Patrycji ( Joanna Liszowska ), Anki ( Magda Stużyńska ) i Zuzy ( Anita Sokołowska ) i Dorotki ( Agnieszka Sienkiewicz ) i doskonale wiemy, co się wydarzyło i co spotkało każdą z bohaterek. A czy wy uważnie oglądałyście odcinek i pamiętacie każdy wątek? Teraz macie okazję sprawdzić swoją wiedzę! Jesteście gotowe zrobić nasz cotygodniowy quiz? No to zaczynamy!   Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku  https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/   Zrób inne nasze quizy!   Co zrobiła Wika? Gdzie wyjechały Inga, Anka, Zuza i Patrycja? Sprawdź, czy uważnie oglądałeś 1. odcinek "Przyjaciółek"! TEGO Inga się nie spodziewała! Co zrobił Paweł na rozmowie o pracę? Sprawdźcie swoją wiedzę z 2. odcinka "Przyjaciółek"! Oglądałaś 138. odcinek "Przyjaciółek"? Zrób nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę! Niektóre pytania cię zaskoczą Oglądałaś 139. odcinek "Przyjaciółek"? Zrób nasz quiz i sprawdź swoją wiedzę. Uwaga, trudne pytania! Za nami 140. odcinek "Przyjaciółek". Sprawdź, czy uważnie go oglądałaś! QUIZ Co się stało, gdy Zuza przymierzała suknię ślubną? Jaką decyzję podjęła Patrycja? Oglądałaś 141. odcinek "Przyjaciółek"? Sprawdź, czy uważnie! QUIZ Którą "Przyjaciółką" jest twoja... przyjaciółka?! Zrób nasz psychotest i poznaj prawdę! Którą parę z "Przyjaciółek" tworzysz ze swoim facetem? Zrób psychotest i przekonaj się, jak wygląda wasz związek ;) Który facet z "Przyjaciółek" najbardziej do Ciebie pasuje? Rozwiąż nasz PSYCHOTEST!  

Mat. prasowe
Seriale
Od 50 lat w Polsce nie było takiego serialu! Jak uważnie oglądałeś pierwsze odcinki "Nielegalnych"? Sprawdź się w naszym QUIZIE

 

Canal+ zaprezentował swoją nową produkcję! 21 października wyemitowano pierwsze dwa odcinki długo oczekiwanego serialu "Nielegalni" w reżyserii dwóch wybitnych polskich twórców: Leszka Dawida oraz Jana P. Matuszyńskiego. Jest to pierwszy od 50 lat polski serial szpiegowski. Scenariusz został oparty na książkach byłego funkcjonariusza Służby Bezpieczeństwa, Vincentego V. Severskiego. W główną postać Konrada Wolskiego wcielił się ulubieniec żeńskiej części publiczności, Grzegorz Damięcki. Oprócz niego w serialu zobaczymy także Andrzeja Seweryna, Agnieszkę Grochowską, Sylwię Juszczak czy też Filipa Pławiaka.  

 

Oglądaliście pierwsze dwa odcinki serialu "Nielegalni"? W takim razie nasz quiz nie powinien sprawić wam trudności! Przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Żona Mikołaja Krawczyka gwiazdą nowego serialu! Mamy ZWIASTUN

  Canal+ zaprezentował swoją nową produkcję! 21 października wyemitowano pierwsze dwa odcinki długo oczekiwanego serialu "Nielegalni" w reżyserii dwóch wybitnych polskich twórców: Leszka Dawida oraz Jana P. Matuszyńskiego. Jest to pierwszy od 50 lat polski serial szpiegowski. Scenariusz został oparty na książkach byłego funkcjonariusza Służby Bezpieczeństwa, Vincentego V. Severskiego. W główną postać Konrada Wolskiego wcielił się ulubieniec żeńskiej części publiczności, Grzegorz Damięcki. Oprócz niego w serialu zobaczymy także Andrzeja Seweryna , Agnieszkę Grochowską , Sylwię Juszczak czy też Filipa Pławiaka.     Oglądaliście pierwsze dwa odcinki serialu "Nielegalni"? W takim razie nasz quiz nie powinien sprawić wam trudności! Przekonajcie się sami!   POLECAMY: Żona Mikołaja Krawczyka gwiazdą nowego serialu! Mamy ZWIASTUN

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner