Skąd pochodzi ten cytat? Z "Rancza" czy "Kogla mogla"?
Newsy

QUIZ! Skąd pochodzi ten cytat? Z "Rancza" czy "Kogla Mogla"? Łatwe? Nie do końca. Sprawdź się!

QUIZ! Skąd pochodzi ten cytat? Z "Rancza" czy "Kogla Mogla"? Łatwe? Nie do końca. Sprawdź się!

Tak, zrobiliśmy to specjalnie dla Was! Sprawdzimy Waszą wiedzę z dwóch hitowych produkcji, które kochacie - filmu "Kogel Mogel" oraz serialu "Ranczo"? Co je łączy? Absolutnie kultowe teksty! Ale czy dacie radę dopasować cytat do serialu lub filmu? Na pewno! (dla ułatwienia przy niektórych opcjach odpowiedzi podamy imię bohatera)

Czas start!

Zobacz także: Oto najtrudniejszy QUIZ ze wszystkich części "Kogla Mogla"! Sprawdź się!

Quiz z Kogel Mogel
Newsy
QUIZ! "Kogel Mogel" dziś w Polsacie! Jak uważnie oglądałaś ten film? Sprawdź się w trudnym quizie!

"Kogel Mogel" śmieszy od ponad 30 lat! Powtórki tego kultowego filmu wciąż królują w Polsacie, tak jak w ten piątek! Dla wszystkich wiernych fanów mam trudny quiz! Jak uważnie oglądaliście "Kogel Mogel"? Czas start! 

Zobacz także: Oto najtrudniejszy QUIZ ze wszystkich części "Kogla Mogla"! Sprawdź się!

"Kogel Mogel" śmieszy od ponad 30 lat! Powtórki tego kultowego filmu wciąż królują w Polsacie, tak jak w ten piątek! Dla wszystkich wiernych fanów mam trudny quiz! Jak uważnie oglądaliście "Kogel Mogel"? Czas start!  Zobacz także:   Oto najtrudniejszy QUIZ ze wszystkich części "Kogla Mogla"! Sprawdź się!

Facebook
Newsy
Co się dzieje z Piotrusiem z "Kogel Mogel"? WIEMY!
Co się dzieje z Piotrusiem z "Kogel Mogel"? WIEMY!

  Trwają właśnie zdjęcia do 3. części kultowej komedii "Kogel Mogel" . Widzowie będą mieli okazję sprawdzić, jak po latach potoczyły się losy ich ulubionych bohaterów. W Kasię Solską jak zawsze wcieli się Grażyna Błęcka-Kolska . Jaka będzie jej postać? Przebojowa i zaradna! Aktorka w rozmowie z party.pl zdradziła, czym po latach zajmuje się Kasia. Grażyna Błęcka-Kolska opowiedziała też co nieco o aktorze, który w przeszłości wcielał się w postać rozkosznego Piotrusia. Czy oboje utrzymują nadal kontakt?   Zobacz także:  "Kogel Mogel"! Sprawdź jak uważnie oglądałeś film i rozwiąż nasz arcytrudny QUIZ   Nam udało się dowiedzieć, że Maciek Koterski, który zagrał Piotrusia, jest lekarzem i mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, Maciek od zawsze mylony jest z Miśkiem Koterskim. Ale to... bracia stryjeczni! Maciej jest synem brata Marka Koterskiego, ojca Miśka. Po występach w "Koglu Moglu" nie pojawił się już w żadnym filmie i nie zagra w trzeciej części. Rolę Piotrusia przejął zaś Maciej Zakościelny.    POLECAMY: Kto wystąpi w trzeciej części hitu "Kogel Mogel"? Syna Kasi zagra znany przystojniak!   Grażyna Błęcka-Kolska zdradziła nam kilka sekretów z planu

Mat. prasowe
Newsy
Powstanie "Kogel Mogel 4"! Zdjęcia ruszają już w tym roku
Powstanie "Kogel Mogel 4"! Zdjęcia ruszają już w tym roku

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów "Kogel Mogel". Powstanie czwarta część kultowego filmu! Po rekordzie kasowym trzeciej części, nagranej prawie 30 lat po premierze "Galimatias", nie mogło być inaczej! "Kogel Mogel 3" okazał się jednym z najchętniej oglądanych polskich filmów w kinach w 2019 roku, więc produkcja postanowiła iść za ciosem i pokazać dalsze losy bohaterów! Kogo zobaczymy w produkcji? Zobacz także:  Oto najtrudniejszy QUIZ ze wszystkich części "Kogla Mogla"! Sprawdź się! Powstanie Kogel Mogel 4 " Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 " był jednym z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów w 2019 roku. Widzowie ciekawi byli kontynuacji przygód Kasi Solskiej, jej rodziców oraz małżeństwa Wolańskich. Nowa część była pełna zwrotów akcji i rzuciła nowe światło na relacje pomiędzy panem Wolańskim a Kasią. Pojawiło się również wielu nowych bohaterów. Poznaliśmy nową rodzinę Piotrusia oraz jego młodszą siostrę, o której nie było mowy w poprzednich częściach. Teraz będzie okazja poznać ich jeszcze bardziej! Już niedługo będziemy mogli śledzić kolejne losy bohaterów w "Kogel Mogel 4".  Plany są, pewnie, że są. Ale realizacja łatwa nie jest... - przyznała Ilona Łepkowska  Super Express zapytał Katarzynę Łaniewską o to czy zdecydowałaby się zagrać w kolejnej kontynuacji przygód Solskich i Wolańskich, tym bardziej, że nie była zadowolona z efektów zeszłorocznej części:  Wszystko zależy od tego, w jakiej będę formie i czy w ogóle będę żyła. Jeśli dam radę, to oczywiście chętnie wystąpię. Katarzyna Łaniewska wciela się w rolę matki Katarzyny Solskiej (w tej roli Grażyna Błęcka-Kolska). Jest jedną z ważnych postaci, które...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner