Party Stories
Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy

Quiz: Oglądasz 7. edycję "Rolnik szuka żony"? Sprawdź, jak dokładnie znasz losy jej bohaterów!

"Rolnik szuka żony" już od od siedmiu edycji cieszy się ogromną popularnością. W nowej edycji powoli kształtują się pierwsze relacje i okazuje się, że niektórzy rolnicy naprawdę się zakochali. Inny zmieniają swoje faworytki, a niektórzy są narażeni na trudną atmosferę rywalizacji. Należysz do fanów programu "Rolnik szuka żony"? Sprawdź, jak uważnie śledzisz siódmą edycję hitu TVP1. Koniecznie rozwiąż nasz quiz i pochwal się wynikiem w komentarzu!

Zobacz także: QUIZ! Oni znaleźli miłość dzięki "Rolnik szuka żony"! Pamiętasz wszystkie pary? Sprawdź się!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magda z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe
Newsy
W "Rolnik szuka żony 7" Magda nie wybierze żadnego z kandydatów? „Czeka do końca i obu panom podziękuje"

Siódma edycja " Rolnik szuka żony " pełna jest nieoczekiwanych zwrotów akcji. Rolnicy odsyłają niektórych kandydatów i nawiązują się pierwsze relacje . Magdalena niedawno podziękowała za udział w programie Mateuszowi , a o jej serce walczy dwóch kandydatów: Paweł i Adam. Rolniczka stawia przed mężczyznami kolejne wyzwania, ale widzowie podkreślają, że z jej strony brakuje zaangażowania i szczerych rozmów, które pozwoliłyby jej bardziej poznać kandydatów. Czy Magdalena wybierze jednego z kandydatów? Fani programu mają wątpliwości i wprost piszą, że rolniczka tylko "czeka do końca i obu panom podziękuje"! Magda z "Rolnik szuka żony" nie wybierze żadnego z kandydatów!? Kiedy u pozostałych rolników w siódmej edycji "Rolnik szuka żony" oglądamy kolejne randki, Magdalena decyduje się na wyzwania dla swoich kandydatów. Widać, że Paweł traktuje je poważnie i robi wszystko, aby zaimponować rolniczce. Tymczasem Adam staje się bardziej wycofany i widać, że coraz mniej podoba mu się rywalizacja na takich zasadach. Internauci podkreślają, że brakuje tu szczerych rozmów w cztery oczy i wprost piszą, że rolniczka nie wybierze żadnego z nich!  Magda dziwnie reaguje na starania chłopaków, brakuje mi z jej strony zaangażowania, to tylko chłopaki mają się starać A gdzie jej inicjatywa.? Jak coś robią źle i nie robią też źle. Chyba miłości to ona nie szuka....przynajmniej w programie na pewno jej nie znajdzie. Nie można zejść ciastka i mieć ciastka. zgadzam się z Tobą wydaje mi się że od początku źle wybrała. A życie pewnie też ją uodporniło, boi się angażować. może po tych kilku dniach stwierdziła ze nie ma dla niej odpowiedniej osoby i źle wybrała. Dlatego czeka końca i obu panom...

Ewelina i Maciej w Rolnik szuka żony
screen Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Rolnik szuka żony: Maciej pożegnał Ewelinę, a w sieci zawrzało! "Najlepsza ze wszystkich"

Po ostatnim odcinku hitu TVP w sieci zawrzało! Internauci komentują decyzję Macieja, który postanowił odesłać jedną ze swoich kandydatek do domu. Jak fani programu "Rolnik szuka żony" zareagowali na odejście Eweliny? Czy spodziewali się, że tak zakończy się randka Macieja i Eweliny? Sprawdźcie, jak internauci ocenili byłą już kandydatkę rolnika! Rolnik szuka żony: Maciej pożegnał Ewelinę W minioną niedzielę fani zobaczyli najnowszą odsłonę "Rolnik szuka żony". W hicie TVP, jak zwykle, nie zabrakło wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Niestety, jak już wiemy, z programem musiała pożegnać się Ewelina. Maciej podziękował jej podczas randki! Była już kandydatka Macieja bardzo emocjonalnie zareagowała na jego decycję.  Ja to podejrzewałam. Wiedziałam od wczoraj, że będę na pierwszej randce i pojadę do domu - mówiła zapłakana Ewelina.  A jak na decyzję Macieja zareagowali internauci? Fani nie ukrywają, że są w szoku! Zdecydowana większość fanów uważa, że Ewelina była najfajniejszą kandydatką rolnika! - Szkoda... Ewelina najlepsza z nich wszystkich. Mila,normalna,naturalna... - Moim zdaniem to była najfajniejsza dziewczyna. - Najlepsza i najbardziej "zainteresowana" kandydatka. Wielka szkoda, że nie dał jej szansy 😔- komentują internauci. Zgadzacie się z opinią imternautów? Waszym zdaniem Maciej pożegnał najfajniejszą kandydatkę? Zobacz także:  W "Rolnik szuka żony" Paweł już wybrał partnerkę: "Teraz uświadomiłem sobie, że do niej jedynej mam emocje!" Maciej pożegnał Ewelinę. Decyzja rolnika zaskoczyła internautów.  

Rolnik szuka żony. Paweł pocałował Magdę! "To mnie zażenowało!"
Newsy
W "Rolnik szuka żony" Paweł pocałował Magdę! "To mnie zażenowało!"

U Magdy w "Rolnik szuka żony" dzieje się dużo! Podczas pracy w jej gospodarstwie Paweł poprosił Magdę o pomoc, i kiedy ta mu jej udzieliła przez chwilę mogli potrzymać się dzięki tej czynności za ręce. Wtedy postanowił podziękować jej... buziakiem! Widocznie zażenowana była sama Magda, jak i jej drugi kandydat: Ten buziak to już całkiem był według mnie nienaturalny i wymuszony. To mnie bardziej zażenowało, jakby to było na potrzeby oglądalności - powiedział sarkastycznie Adam kiedy zobaczył co się stało. Zobacz także:  Natalia z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Ilona pokazała pierwsze zdjęcie panny młodej A Paweł? Stwierdził, że trzeba już "włączyć piąty bieg", bo po prostu nie ma już czasu. Jak skomentowała tę sytuację Magda? Nie czuję, żeby to było szczere, prosto z serca - powiedziała Magda.  Zobacz także:  Rolnik szuka żony. Marlena ścięła drastycznie włosy. Już tak nie wygląda! Na tym zdjęciu widać całą sytuację. Paweł stwierdził, że musi zaryzykować. Efekt? Raczej kiepski... Zdziwiony całą sytuacją był Adam. Uważał, że to było sztuczne i zbyt natarczywe. Myślicie, że dzięki wpadce Pawła, to on stanie się teraz faworytem Magdy?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner