Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
O kim mowa - Viki czy Roxie?
Newsy

QUIZ! O kim mowa - o Viki czy o Roxie? Czas na test o gwiazdach Eurowizji Junior 2020!

Przed nami Eurowizja Junior 2020! W tym roku reprezentuje nas Ala Tracz, przed którą ogromne wyzwanie - czy wygra podobnie jak jej poprzedniczki, czyli Viki Gabor i Roxie Węgiel? Dzięki konkursowi dziewczyny awansowały do pierwszej ligi największych polskich gwiazd sceny! Co o nich wiecie? Czas na nasz nowy, eurowizyjny QUIZ!

Zobacz także: Eurowizja Junior 2020: Kiedy i gdzie oglądać konkurs w telewizji i online? Szczegóły transmisji

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Czy Viki Gabor, podobnie jak Roxie Węgiel, poprowadzi Eurowizję Junior?
East News
Newsy
Viki Gabor pójdzie w ślady Roxie Węgiel i poprowadzi Eurowizję Junior 2020?

Eurowizja Junior 2020 zbliża się wielkimi krokami, jednak odbędzie się na zupełnie innych zasadach niż zeszłoroczny konkurs. Z powodu pandemii koronawirusa reprezentanci nie przyjadą do Polski, a cała impreza odbędzie się zdalnie. Czy Viki Gabor , podobnie jak Roxie Węgiel,  dostanie szansę na poprowadzenie muzycznego widowiska? Nastoletnia zwyciężczyni Eurowizji 2019 w rozmowie z Party.pl zdradziła czy dostała propozycję zostania konferansjerką podczas wydarzenia oraz jak ogólnie zapatruje się na taki pomysł.  Warto przypomnieć, że polski reprezentant na Eurowizję Junior zostanie wyłoniony już w tę niedzielę podczas specjalnego odcinka "Szansy na Sukces".  Zobacz także:  Eurowizja Junior 2020 zdalnie! Tylko 13 państw! Czy odbędzie się koncert w Warszawie? Roxie Węgiel, jako zwyciężczyni Eurowizji 2018, poprowadziła zeszłoroczny konkurs, który po raz pierwszy odbył się w Polsce. Czy Viki Gabor również dostanie taką możliwość?   

Czy Viki Gabor, podobnie jak Roxie Węgiel, poprowadzi Eurowizję Junior?
East News
Newsy
Dlaczego Viki Gabor nie poprowadzi Eurowizji Junior 2020? Znamy gospodarzy konkursu!

A jednak! Viki Gabor nie znalazła się w gronie prowadzących Eurowizję Junior 2020, która odbędzie się po raz drugi w Polsce, w listopadzie. Gospodarzami konkursu będzie m.in. Ida Nowakowska, która rok temu ogłosiła zwycięstwo Viki! Według nieoficjalnych informacji 12-letnia artystka ma zostać ambasadorką konkursu - co to oznacza, mamy się dowiedzieć już wkrótce! Tymczasem - zobaczcie, kto poprowadzi Eurowizję Junior 2020! Zobacz także:  10-letnia Alicja Tracz reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2020. Jeszcze niedawno zachwycała w "The Voice Kids"

Viki Gabor wydała debiutancką płytę. Który utwór jest jej ulubionym?
East News
Newsy
Viki Gabor cieszy się z debiutanckiej płyty! Jeden utwór szczególnie sobie upodobała!

Ostatni czas był niezwykle ważny w karierze Viki Gabor . We wrześniu po raz pierwszy wystąpiła na opolskim festiwalu. Tego samego dnia odebrała podwójnie platynową płytę za singiel "Superhero", którym niemalże rok wcześniej wygrała Eurowizję Junior. Tego samego dnia do sprzedaży trafiła również jej debiutancka płyta! Całkiem sporo jak na jeden dzień z życia 13-letniej gwiazdy muzyki.  Album "Getaway (Into My Imagination)" Viki Gabor naprawdę robi wrażenie! Poprosiliśmy nastolatkę, aby wskazała swój ulubiony utwór. Okazuje się, że na początku wcale nie była do niego przekonana! Oglądając nasze wideo, dowiecie się, co jeszcze Viki zdradziła nam na temat swojej pierwszej płyty.  Zobacz także:  "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020": 10-letnia Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę! Viki Gabor cieszy się z debiutanckiej płyty! Wrzesień jest przełomowym miesiącem w jej karierze. Wiele się zadziało!   

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner