Zenek Martyniuk i Adam Mickiewicz
Newsy

Kto to napisał - Adam Mickiewicz, czy... Zenek Martyniuk? Wieszczymy Wam kłopoty z odpowiedzią QUIZ

Sprawdź się!

Zenek Martyniuk znów potwierdził, że jest królem polskiej muzyki! Ostatnie porównania do Chopina stały się już hitem sieci. My zestawiliśmy go jednak z naszym narodowym Wieszczem! Przesadziliśmy? Naprawdę?! To spróbujcie po fragmencie tekstu odgadnąć, kto jest autorem słów - Adam Mickiewicz, czy... Zenek Martyniuk?

Podobieństwa można mnożyć ;) Obaj poruszali i ciągle poruszają miliony. Pisząc o miłości, rozstaniu, czy bólu z nim związanym. I za każdym stoi "rząd dusz"... Mamy nadzieję, że wielbiciele natchnionego polskiego romantyzmu wybaczą nam "szarganie świętości".

Zenek Martyniuk w Pytaniu na Śniadanie
Newsy
Zenek Martyniuk powinien pojechać na Eurowizję 2018!? Znany dziennikarz nie ma wątpliwości!
Zenek Martyniuk powinien pojechać na Eurowizję 2018!? Znany dziennikarz nie ma wątpliwości!

Eurowizja 2017 w Kijowie za nami. Wygrał Portugalczyk Salvador Sobral, którym jedni są zachwyceni, a inni uważają, że wokalista wygrał z litości, bo jest ciężko chory na serce i potrzebuje przeszczepu. Jedną z osób, której piosenka Portugalczyka nie przypadła do gustu jest Filip Chajzer. Dziennikarz nazwał go wyjcem. Teraz ma propozycję, że za rok powinniśmy wystawić Zenka Martyniuka, króla disco polo i będziemy mieli największe szanse na wygraną. Pół żartem pół serio, ale czy to by był zły pomysł?     Zenek Martyniuk na Eurowizji 2018?   Zenek Martyniuk komponuje proste wpadające w ucho melodie, do tego napisane są proste słowa. A takie rzeczy najłatwiej wpadają w ucho. Z drugiej strony to w Polsce Zenek jest królem, czy w Europie disco polo też podbiłoby serca widzów? Filip Chajzer nie był zachwycony piosenką Kasi Moś, która w tym roku zajęła 22 miejsce na Eurowizji. Za to Zenka Martyniuka bardzo lubi ;) Zobacz także:  Eurowizja 2017: Tylko artysta może tak docenić artystę. Michał Szpak gratuluje Kasi Moś! Co napisał? Czy Zenek powinien jechać na Eurowizję 2018? Kasia Moś przeszła do finału Eurowizji, ale już w finale nie zdobyła wysokiego miejsca. 

Zenek Martyniuk w Pytaniu na Śniadanie
Newsy
Zenek Martyniuk trafił na paparazzi... Czym jeździ król polskiego disco?
Zenek Martyniuk trafił na paparazzi... Czym jeździ król polskiego disco?
Zenon Martyniuk zarobi fortunę za kilka miesięcy pracy
Newsy
Prawdziwe zarobki Zenka Martyniuka! Ile dostaje za koncert?
Jeśli śmiejecie się z artystów disco-polo, szybko przestaniecie! ;)

Zenon Martyniuk w sezonie wiosenno-letnim zarobi 2 miliony złotych!  Według obliczeń "Faktu" właśnie tyle muzyk disco-polo dostanie za 80 koncertów, które ma zaplanowane na najbliższe miesiące. Okazuje się, że za jeden występ autor hitu "Przez twe oczy zielone" inkasuje 25 tysięcy złotych. Informator tabloidu twierdzi, że to ponad 11 tysięcy więcej niż kwota, na jaką mógł liczyć jeszcze rok temu.   GORĄCY TEMAT! Prawdziwe zarobki Jurka Owsiaka!   Ile zarabia Robert Lewandowski? Dzienna stawka przeraża! Ile zarabia Zenon Martyniuk? Zenon Martyniuk to obecnie najpopularniejszy piosenkarz disco-polo. Jego występ m.in. podczas sylwestra w TVP2 stał się prawdziwym hitem. Ostatnio Martyniuk wystąpił również w reklamie napoju energetycznego, za co zarobił ponoć milion złotych. Teraz okazuje się, że Zenek już w najbliższych miesiącach zarobi kolejne miliony. Za jeden występ organizatorzy koncertu zapłacą mu 25 tysięcy złotych. Zenek stwierdził, że musi wykorzystać swoje pięć minut, które ma dzięki sukcesowi przeboju „Przez twe oczy zielone”. W tym roku znacznie podniósł stawkę za jeden koncert. W poprzednim sezonie jego występ podczas dni miasta czy festynu kosztował średnio 14 tysięcy złotych - donosi informator tabloidu. Słuchacie piosenek Zenka Martyniuka?   Zobacz także:  „Zenek jest przemiłym chłopakiem...’’. Maryla Rodowicz opowiada nam o kulisach sylwestrowego występu   Zenon Martyniuk w najbliższych miesiącach zarobi 2 miliony złotych. Muzyk disco-polo zagra 80 koncertów w sezonie wiosenno-letnim.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner